صفحه 319 از 1402 نخستنخست ... 2192693093103113123133143153163173183193203213223233243253263273283293694198191319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,181 تا 3,190 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1001gh نمایش پست ها
    من الان یک مقاله ISI دارم (البته مجله تازه ISI شده). بنظرتون حتما مشمول این طرح میشم یا اینکه صبر کنم تا مقالات دیگم که تو داوری هست برسه؟
    با تشکر
    صرفا داشتن مقاله کافی نیست مقاله شما باید تو لیست مقالات مورد تایید بنیاد باشه که این مساله تو شورا بررسی میشه

Junior Member

سلام، دوستان
    آیا کسانی که سرباز نخبه می شن ماهیانه بهشون حقوق می دن، اگه تعللق میگیره مقدارش چه قدره؟

و آیا پرژوه ها حتما باید تو تهران انجام بدین با تو شهرستان هم میشه انجام داد؟

ممنون میشن اکه کسی جواب بده

نقل قول نوشته اصلی توسط ptw نمایش پست ها
    سلام، دوستان
    آیا کسانی که سرباز نخبه می شن ماهیانه بهشون حقوق می دن، اگه تعللق میگیره مقدارش چه قدره؟

و آیا پرژوه ها حتما باید تو تهران انجام بدین با تو شهرستان هم میشه انجام داد؟

ممنون میشن اکه کسی جواب بده
    سلام

بله ماهیانه یه حقوقی میدن که البته مقدارش بساه به جایی که پروژه برمیدارید متغیره
    پروژه را تو شهرستانم می تونید بردارید البته اگه قبل از اینکه مراجعه می کنید ب ن ن م یه نامه اعلام نیاز ببرید کارتون جلو میفته

با سلام . هر کدوم از دوستان می تونه راهنماییم کنه ممنونشم.
    من دانشجوی ترم آخر دانشگاه دولتی یزد کارشناسی ارشدم رشته مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات، آموزش محور می خونم و به چای پایان نامه دانشگاه سمینار تعریف کرده واسمون. معدل کارشناسیم بالای 17 بوده معدل ارشدمم بالای 17 هستش تا الان. مقاله دارم اما ISIنیست.
    خودم بچه مشهدم اما متاسفانه شهر مشهد هنوز دفتر نخبگان نداره.
    1. من چطوری و از کجا می تونم پروژه کسری خدمت بگیرم؟؟؟؟؟
    2. آیا الزما باید از تهران فقط پروژه گرفت؟ از مشهد نمیشه؟
    3. ضمنا من سال 91 سابقه 7 ماه خدمت سربازی تو سپاه داشتم (حین خدمت ترخیص گرفتم) این میتونه موثر باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام

ایا امکان داره در حین خدمت هم پروژه های کسر خدمت و انجام داد؟ ممنون
    سلام
    اگر ارتش یا نیروی انتظامی باشید بله ولی اگر ارگان دیگه ای مثل سپاه یا وزارت دفاع باشید و یا هر جای دیگه و بخواهید برای اونها یا در کل پروژه انجام بدید بهتره رضایتشون را جلب کنید تا بعد برای کارای ترخیصتون مشکل درست نکنند.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin1367 نمایش پست ها
    درسته که کارشناسی ها هم میتونن پروژه بگیرن ؟ تو سایت sarbazi.us
    من لیسانس الکترونیک دارم
    تا یک سال و نیم پیش میشد ولی در حال حاضر خیر!
    کسری لیسانس کلا منتفی شده

سلام دوستان
    از بين افرادي كه براي تسهيلات نظام وظيفه شركت كردن كسي هست كه در كميته رد شده باشه؟اونايي كه رد شدن مشكل مجلشون چي بوده؟افرادي كه پذيرفته شدند مجلاتتون در تامسون نمايه بود يا اسكوپوس؟لطفا كساني كه اطلاع دارن اعلام كنن تا كسايي مثل من هم كمي از وضعشون مطلع بشن.
    ضمنا اينم برا دوستان بگم.امروز بعد از كلي پيگيري از كارشناس اصلي پروندم پرسيدم و گفت اين هفته كميته مربوط به افرادي ميشه كه از ١٥/٩ تا ٣٠/٩ درخواست تسهيلات رو ثبت كردن.و هفته بعد مربوط به افرادي ميشه كه در اوايل برج ١٠ درخواست ثبت كردن

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از بين افرادي كه براي تسهيلات نظام وظيفه شركت كردن كسي هست كه در كميته رد شده باشه؟اونايي كه رد شدن مشكل مجلشون چي بوده؟افرادي كه پذيرفته شدند مجلاتتون در تامسون نمايه بود يا اسكوپوس؟لطفا كساني كه اطلاع دارن اعلام كنن تا كسايي مثل من هم كمي از وضعشون مطلع بشن.
    ضمنا اينم برا دوستان بگم.امروز بعد از كلي پيگيري از كارشناس اصلي پروندم پرسيدم و گفت اين هفته كميته مربوط به افرادي ميشه كه از ١٥/٩ تا ٣٠/٩ درخواست تسهيلات رو ثبت كردن.و هفته بعد مربوط به افرادي ميشه كه در اوايل برج ١٠ درخواست ثبت كردن
    سلام من دو تا مقالم تو تامسون نمایه شده بود که تو شورا هم تایید شد

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    سلام من دو تا مقالم تو تامسون نمایه شده بود که تو شورا هم تایید شد
    ممنونم دوست من.پس با اين تفاسير اصلا اميدي نيست و فقط چند ماهه وقتم تلف شده.چون مال من فقط در اسكپوس نمايه هست هرچند كه در اون ليستي كه موقع ثبت نام در ثريا بود اسمش وجود داشت

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    ممنونم دوست من.پس با اين تفاسير اصلا اميدي نيست و فقط چند ماهه وقتم تلف شده.چون مال من فقط در اسكپوس نمايه هست هرچند كه در اون ليستي كه موقع ثبت نام در ثريا بود اسمش وجود داشت
    فکر نمی کنم صرفا بخاطر اینکه مقالتون تو تامسون ایندکس نشده رد بشه هر چند که میگید توی لیست اولیه بنیاد هم بوده. امیدتون را از دست ندید و منتظر جواب کمیته باشید ان شا.. که خبرهای خوب بشنوید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)