صفحه 86 از 296 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Saasaan نمایش پست ها
    ۱-گواهی رتبه کنکور؛سازمان سنجش این گواهی رو میده و میتونی بدون نوبت (فقط این گواهی) رو تایید کنی. برای بعضی از دانشگاه ها مثل دانشگاه های آلمان لازمه
    ۲-دانشنامه،در نهایت بله ، اما فعلاً شما میتونی فقط ریز نمرات بفرستی ولی همه دانشگاه ها اینو میخوان
    ۳-فارغ التحصیلی
    موفق باشید
    ممنون که جواب دادید اما در سامانه دو تا فیلد یکی به نام دانشنامه هست یکی هم ، گواهي نامه پايان تحصيلات
    با این روال ، گواهي نامه پايان تحصيلات مدرک دیگه ای هست که متوجه نشدم چی هست-باز هم اگر اطلاعات بیشتری داشتید لطفا بگید مرسی

Junior Member pooryaaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Trade Law

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادید اما در سامانه دو تا فیلد یکی به نام دانشنامه هست یکی هم ، گواهي نامه پايان تحصيلات
    با این روال ، گواهي نامه پايان تحصيلات مدرک دیگه ای هست که متوجه نشدم چی هست-باز هم اگر اطلاعات بیشتری داشتید لطفا بگید مرسی
    سلام.
    همان طور که میدونید، دانش نامه همون اصل مدرک لیسانس یا فوق لیسانس شماست که دانشجویان روزانه باید اون رو آزاد کنن ولی گواهی پایان تحصیلات یا گواهی موقت فارغ التحصیلی فقط یک نامه ایست مبتنی بر اینکه شما فعلا فارغ التحصیل شده اید. این نامه زمانی نیاز می شود که هنوز اصل دانشنامه شما آماده نشده یا شما فعلا قصد آزاد کردن مدرکتون رو ندارید ولــــــی دانشگاهی که میخواهید اپلای کنید میگه حالا که دانشنامه رو ندارین، باید یک مدرکی دال بر اینکه درستون تموم شده و فارغ التحصیل شدید به اونها ارائه کنین.
    برای گرفتن اون هم از دانشگاهتون لازم نیست پولی پرداخت کنین. (البته امضا و مهر دانشگاهتون باید روش باشه).

حالا اگر دانش نامه رو دارین یا برای دانشنامه توی سامانه اقدام می کنین، دیگه به گواهی موقت فارغ التحصیلی نیازی نیست.
    ویرایش توسط pooryaaa : February 25th, 2014 در ساعت 01:09 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط gosilbang نمایش پست ها
    اول در مورد باگی که دوستان در سامانه پیدا کرده بودن و توی همین تاپیک پیش‏تر به اشتراک گذاشتن (که ابتدا با انتخاب مقطع لیسانس و بعد از اون ویرایش و تغییرش به فوق می‌شه به جای 70 تومان 35 تومان داد و ریزنمره و دانشنامه‏ی دو مقطع رو تایید کرد) باید بگم که این باگ دیگه کار نمی‏کنه و شما اگر این کار رو بکنید مجبور می‏شید برای هر مقطع در سیستم به صورت جداگانه پرونده بسازید. همون بلایی که سر من اومد.
    .
    دوستان در مورد قیمت دو روش زیر فرقی داررن?? کسی اطلاعی داره??
    روش اول
    1- لیسانس (دانش نامه اصل + ریزنمره )ررو جدا اپلود کنم ومقطع اصلی و بزنم لیسانس
    2- برای ارشد باز مجدد ثبت نام کنم (دانش نامه اصل + ریزنمره) ررو جدا اپلود کنم ومقطع اصلی و بزنم ارشد
    روش دوم
    مدارک لیسانس + ارشد رو با هم اپلود کنم+ومقطع اصلی و بزنم ارشد

توضیح : به هر حال قصد دارم اون تایید امور دانشجویان داخل رو حضوری برم بگیرم و اینکه ممکنه مدارک دو مقطع با تاخیر اماده باشه برای همین گفتم فرقی داره از ل لحاط قیمت جداگانه عمل کنم اما کلا عجله ای از لحاظ تسریع روند ترجمه و اینا نیست چون فعلا ازحالا حالا واسه مقصد خبری نیس

اگه نظری اطلاعی چیزی دارید لطفا بگید
    مرسی

Junior Member hamedpkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology, University of Tehran

سلام دوستان
    من که تو فرجه یکساله هستم وضعیت سربازی رو مشمول بنویسم؟ و مدرک مربوط به اون رو چیو آپلود کنم؟ گواهی دفاع ارشد خوبه؟ (برا تایید مدارک لیسانس)
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

سلام دوستان
    من الان مشغول انجام خدمت سربازی هستم. آیا برای تایید مدارک دانشگاه باید این گزینه رو راجع به خدمت سربازی انتخاب کنم؟

دارنده گواهي صادره از نيروهاي نظامي و انتظامي مبني بر اشتغال به خدمت دوره ضرورت در نيروهاي مذكور بدون داشتن غيبت اوليه

گرفتن گواهی اشتغال به خدمت برای من که امریه هستم یه پروسه طولانی و پردردسره. من این گواهی رو یک بار برای دانشگاه شیراز و خرید مدرک گرفتم و به دانشگاه شیراز دادم. کپی این مدرک رو دارم. آیا با همین کپی کارم راه میفته؟ آیا اصل این گواهی رو میخوان برای تایید مدارک؟. از شما مدارک نظام وظیفه خواستند؟

با تشکر از دوستان
    اگر بتونید کمک کنید ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Industrial Engineering

سلام دوستان من امروز رفتم سازمان اموردانشجویان و مدارکمو مهر و تایید کردن... اینو واسه دوستانی می خوام بگم که عجله دارند تا مدارکشون هر چه زودتر تایید بشه: بعد از ثبت مدارک توی سامانه وزارت علوم بلافاصله با دانشگاهتون قسمت فارغ التحصیلی تماس بگیرید و ازشون بخواهید که مدارکتون رو تایید کنند، این کار چند دقیقه بیشتر زمان نمیبره از کارمند مربوطه! بعد حتما حتما چک کنید توی سایت که براتون تایید دانشگاه آمده باشه و بعد حضوری برید به همون آدرس سازمان امور دانشجویان یعنی ضلع شرقی میدان فردوسی خ شهید موسوی.. پیش آقای مرادی یا خانوم محمدی... هر روز از ساعت 8 تا 11 دوستان میتونن مراجعه کنند و مدارکشون تایید کنند...کل پروسه میتونه دو روزه این طوری تموم بشه نیاز به صرف وقت بیشتر هم نداره... معطلی فقط در حدود 40- 50 دقیقه در سازمان اموردانشجویان بود، چون یه صف 20- 30 نفره بود.. ولی آقای مرادی کار همه رو راه میندازن به موقع دستشون هم درد نکنه...
    فقط قبل از رفتن حتما از قسمت پیگیری درخواست توی سایت چک کنید که اولا مبلغ مورد نظر را به حساب ریخته باشید و بعد هم مدارکتون تایید شده باشن اینو واسه این قضیه میگم که امروز که اونجا بودم، خیلی ها اومده بودن که مدارکشون هنوز تایید نشده بودو ... فقط هم وقت سایر دوستان را گرفتن و هم وقت کارمندای محترم...
    موفق و سلامت باشید :-)

Junior Member

سلام
    ببخشید میشه بپرسم که برای دانشنامه لیسانس و فوق باید چه مدارکی رو توی سایت اپلود کرد (تصویر دانشنامه ها و نامه های لغو تعهد کافی هستش؟)؟ من مدرکم رو از طریق عدم کاریابی ازاد کردم، ایا تفاوتی در مسیر کار ایجاد می کنه؟

ممنون

Junior Member

شماره تلفن واحد دانش آموختگان وزارت علوم جهت تایید دانشنامه 5-96664000

من درخواستمو توی سامانه ثبت کردم، اما وقتی دکمه پرداختو میزنم صفحه درگاه پرداخت اینترنتی بازنمیشه و خطا میده، مشکل از کجاست؟

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Cedar نمایش پست ها
    من درخواستمو توی سامانه ثبت کردم، اما وقتی دکمه پرداختو میزنم صفحه درگاه پرداخت اینترنتی بازنمیشه و خطا میده، مشکل از کجاست؟
    دوست عزیز با Internet Explorer امتحان کردید؟
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)