صفحه 24 از 68 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط Alendramzy نمایش پست ها
    سلام من می خواستم ماهانه حدود 860 یورو از ایران به حسابم در آلمان بریزم. بهترین روش چیست؟ چند درصد کارمزد باید بدهم؟
    بهترین و سریع‌ترین روش وسترن‌یونیون هست، که بلافاصله بعد از ارسال میتونید برید از شعبه وسترن‌یونیون پولتون رو بگیرید روش بعدی سوییفت هست که بسته به کشور ارسال از ۲۴ تا ۷۲ ساعت طول میکشه که پول به حساب شما واریز بشه .

سلام. من چطور می تونم از ویزا کارت (دبیت) به حساب ایرانم پول انتقال بدم؟

Junior Member hadipro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    سلام. من چطور می تونم از ویزا کارت (دبیت) به حساب ایرانم پول انتقال بدم؟
    به طور مستقیم نمیتونید به ایران پول انتقال بدید باید به طور غیر مستقیم و با استفاده از یک درگاه این کار رو انجام بدید . به عنوان مثال پی پال مورد خوبی هست میتونید کارت رو به این درگاه متصل کنید و موجودی کارت رو به حساب پی پال اشخاص دیگر واریز کنید و در مقابل ریال دریافت کنید. البته برای انجام موفق این انتقال اعتماد هر دو طرف لازم هست. اگر در زمینه پی پال سوال داشتید از طریق پیغام خصوصی در خدمت شما خواهم بود.

موفق باشید

Junior Member

بچه ها خواهشا منو راهنمایی کنید

من از ایران میخوان به حسابم توی آمریکا مبلغ ده هزار دلار واریز کنند.از طرفی صرافی گفته به غیر از کامزد سی دلار به ازای هر دلار چهل تومن بیشتر از نرخ روز دلار میگیره(این ارزونترین مورد بوده)
    یک آشنایی هم از هند دارم که میتونه به حساب وایز کنه اما میگه چون ایرانی هستم پول برگشت میخوره .من الان باید چه کنم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط somaye-686 نمایش پست ها
    بچه ها خواهشا منو راهنمایی کنید

من از ایران میخوان به حسابم توی آمریکا مبلغ ده هزار دلار واریز کنند.از طرفی صرافی گفته به غیر از کامزد سی دلار به ازای هر دلار چهل تومن بیشتر از نرخ روز دلار میگیره(این ارزونترین مورد بوده)
    یک آشنایی هم از هند دارم که میتونه به حساب وایز کنه اما میگه چون ایرانی هستم پول برگشت میخوره .من الان باید چه کنم؟
    ممنون
    هزینه تمام شده ارسال پول از طریق صرافیها معمولا" خیلی بالاتر از اون چیزی میشه که در اول به شما میگویند. بهترین و به صرفه ترین راه واریز مستقیم به حسابتون در آمریکا و یا ارسال چک به بانک یا آدرستون در آمریکا هست. سوال دیگری داشتید در خدمتتون هستم.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadipro نمایش پست ها
    هزینه تمام شده ارسال پول از طریق صرافیها معمولا" خیلی بالاتر از اون چیزی میشه که در اول به شما میگویند. بهترین و به صرفه ترین راه واریز مستقیم به حسابتون در آمریکا و یا ارسال چک به بانک یا آدرستون در آمریکا هست. سوال دیگری داشتید در خدمتتون هستم.
    موفق باشید
    ببخشین میشه بیشتر توضیح بدین چطور به حسابمون از ایران میشه واریز مستقیم کرد یا ارسال چک داشته باشیم؟کجا باید رفت؟ معذرت میخوام اگه سوالم ابتدایی هستش.وارد نیستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pari56 نمایش پست ها
    ببخشین میشه بیشتر توضیح بدین چطور به حسابمون از ایران میشه واریز مستقیم کرد یا ارسال چک داشته باشیم؟کجا باید رفت؟ معذرت میخوام اگه سوالم ابتدایی هستش.وارد نیستم.
    به دلیل تحریمهای بانکی از ایران به طور مستقیم نمیشه به آمریکا پول ارسال کرد. شخصی میتونه برای شما پول ارسال کنه که خودش در آمریکا حساب بانکی داشته باشه و بتونه برای شما چک و یا حواله بانکی ارسال کنه و معادلش رو به ریال در ایران دریافت کنه.

موفق باشید

شما چقدر می‌خواید به آمریکا انتقال بدبد؟ اگر مبلغ بالا نباشه، به روش‌های مختلفی میشه پول رو ارسال کرد....

Junior Member

فعلا حدود 9000 دلار .نمی خوام برای حساب شخصی که پول واریز میشه مشکلی پیش بیاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

فعلا حدود 9000 دلار .نمی خوام برای حساب شخصی که پول واریز میشه مشکلی پیش بیاد.
    سلام

ارسال برای آمریکا ، از طریق وسترن یونیون که حواله نقدی هست و از طریق روش کش دپوزیت که مستقیما از داخل خاک آمریکا و از طریق دستگاه های ATM که این امکان رو دارند انجام میشه استفاده کنید. روش های دیگه هم هست. اما فکر می کنم این دو روش مطمئن تر باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)