صفحه 387 از 589 نخستنخست ... 287337377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397437487 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,861 تا 3,870 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member mohammadrasekh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Mechatronics, Siegen University

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام خسته نباشین بچه ها
    من دانشجو ترم اخر ارشد برق- الکترونیک دانشگاه ازاد تهران مرکزی هستم و می خوام برای دانشگاه های آلمان اقدام کنم برای دکترا، ولیا اون زمینه ای که من کار کردم تو ارشد(Memristor based analog and digital devices) رو اینا ندارن، یا نگفتن تو صفهاتشون یا نمی دونم...... کلا خیلی اختصاصی و ریز زمینه هاشونو گفتن. من 2تا کنفرانس از پروژم در اوردم و یه ژرنال که submit کردم هر سه رو
    حالا چنتا سوال دارم،
    1. الان email بزنم برای استادهای الکترونیکی دانشگاه های آلمان یا صبر کنم نتیجه مقاله هام بیاد و نتیجه IELTS که دادم
    2. زمینه کاری من نیاز به گروه تحقیقاتی و این چیزا نداره و با همه جور درمیاد تقریبا به استادهایی که زمینه نزدیک دارن فقط ایمیل بزنم با به همه بزنم
    3. بچه ها این email خوبه واسه ارسال؟
    Dear Dr. X

I am XXXX, an Electronic Engineering MSc

My research interests are mainly focused on Designing Analog and Digital Devices using MEMRISTOR(Fourth Electrical Element).

I am incredibly enthusiastic about pursuing my research under your supervision. I would like to know whether you have any opening for PHD students for 2015 and whether there is an opportunity for me to join your research team and continue my studies under your supervision.

I have attached My Resume , My State Meant of Research Interest , My Publications and My Master Thesis Project Abstract to this email. Should you need any more information, please do contact me. I can be reached via email at ( xxx
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrasekh نمایش پست ها
    سلام خسته نباشین بچه ها
    من دانشجو ترم اخر ارشد برق- الکترونیک دانشگاه ازاد تهران مرکزی هستم و می خوام برای دانشگاه های آلمان اقدام کنم برای دکترا، ولیا اون زمینه ای که من کار کردم تو ارشد(Memristor based analog and digital devices) رو اینا ندارن، یا نگفتن تو صفهاتشون یا نمی دونم...... کلا خیلی اختصاصی و ریز زمینه هاشونو گفتن. من 2تا کنفرانس از پروژم در اوردم و یه ژرنال که submit کردم هر سه رو
    حالا چنتا سوال دارم،
    1. الان email بزنم برای استادهای الکترونیکی دانشگاه های آلمان یا صبر کنم نتیجه مقاله هام بیاد و نتیجه IELTS که دادم
    2. زمینه کاری من نیاز به گروه تحقیقاتی و این چیزا نداره و با همه جور درمیاد تقریبا به استادهایی که زمینه نزدیک دارن فقط ایمیل بزنم با به همه بزنم
    3. بچه ها این email خوبه واسه ارسال؟
    Dear Dr. X

I am XXXX, an Electronic Engineering MSc

My research interests are mainly focused on Designing Analog and Digital Devices using MEMRISTOR(Fourth Electrical Element).

I am incredibly enthusiastic about pursuing my research under your supervision. I would like to know whether you have any opening for PHD students for 2015 and whether there is an opportunity for me to join your research team and continue my studies under your supervision.

I have attached My Resume , My State Meant of Research Interest , My Publications and My Master Thesis Project Abstract to this email. Should you need any more information, please do contact me. I can be reached via email at ( xxx
    با تشکر
    سلام

1- تا اومدن نمره زبان صبر کنید ولی اعلام نتیجه مقالات ممکن هست ماه ها طول بکشه و بهتر هست خودتون رو به اون مقید نکنید...
    2- به همه... منتها در بازه های زمانی متفاوت... مثلا هر هفته به چند نفر... نه به یکباره به همه شون...
    3- این همه attachment نه تنها ممکنه باز کردن و دانلودشون رو مشکل کنه بلکه در نظر استاد شاید اصلا جالب نباشه... توصیه من این هست که لینک مدارکتون رو در متن ایمیل ارسال کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام. دوستان منظور این جمله "Keep in mind that we have not made any committment to anyone at this point for Fall 2015 to get a new grad students." چیه و به نظرتون چه جوابی باید داد؟؟
    خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    سلام. دوستان منظور این جمله "Keep in mind that we have not made any committment to anyone at this point for Fall 2015 to get a new grad students." چیه و به نظرتون چه جوابی باید داد؟؟
    خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام

این ایمیل رو احتمالا از منشی دپارتمان یا coordinator دریافت کرده اید...
    منظور این هست که هنوز برای پاییز 2014 به اساتید الزامی مبنی بر recruitment دانشجویان graduate جدید اعلان نشده...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member mohammadrasekh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Mechatronics, Siegen University

اره من فقط لینک ها رو گذاشتم ،فایل attach. نکردم.
    مرسی

Fkh_88 :منظورش اینه که حواست باشه که ما هنوز به کسی قول قطعی ندادیم برای پزیرش در ترم پاییز.
    جملش خبری بوده ،باید الان تشکر کنی ازش و بگی من در دسترس هستم و من رو در نظر بگیرین برای تصمیم گیری هاتون
    موفق باشی

سلام
    ميشه در مورد ايميل زدن برأي يافتن سوبروايزر منو راهنمايي كنيد
    دانشكاه به من كفته بأيد supervisor داشته باشم بدون اون ابلاي كردن من بي فائده س،
    و ريجكت ميشم ، حالا من جه جور متني بأيد بنويسم كه بتونم استاد رو مجاب كنم در ضمن اكه معدل دندونكير نباشه ميتونم ذكرش نكنم توي ايميل در كنارش مقاله و سابقه تحقيقاتي خوبي دارم ،ميشه راهنمايي كنيد و تجربياتتون روبكيد ،

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام
    ميشه در مورد ايميل زدن برأي يافتن سوبروايزر منو راهنمايي كنيد
    دانشكاه به من كفته بأيد supervisor داشته باشم بدون اون ابلاي كردن من بي فائده س،
    و ريجكت ميشم ، حالا من جه جور متني بأيد بنويسم كه بتونم استاد رو مجاب كنم در ضمن اكه معدل دندونكير نباشه ميتونم ذكرش نكنم توي ايميل در كنارش مقاله و سابقه تحقيقاتي خوبي دارم ،ميشه راهنمايي كنيد و تجربياتتون روبكيد ،
    سلام

ارائه معدل اجتناب ناپذیر هست... چه کم باشه چه زیاد... اون رد در CV بیارید... جایی که کل سوابق تحقیقاتی و تحصیلی شما گرد هم اومده...
    طبیعتا اگر استاد احساس کنه معدلتون خیلی پایین هست ممکنه ازتون بخواد ریزتمراتتون رو هم براش بفرستید...
    برای نمونه ایمیل در وب و حتی همین فروم می تونید نمونه های زیادی پیدا کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

من سال قبل از یک دانشگاه خوب در امریکا ادمیشن داشتم به همراه فلوشیپ ولی نرفتم. الان میخام کانادا اپلای کنم.ایا در متن ایمیلم بنویسم که ادمیشن با فلوشیپ داشتم ولی به دلیل مشکلات ویزا نرفتم ایا خوبه یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    من سال قبل از یک دانشگاه خوب در امریکا ادمیشن داشتم به همراه فلوشیپ ولی نرفتم. الان میخام کانادا اپلای کنم.ایا در متن ایمیلم بنویسم که ادمیشن با فلوشیپ داشتم ولی به دلیل مشکلات ویزا نرفتم ایا خوبه یا نه؟
    بنظر من در تماس با اساتید اثر منفی داره چون این تلقی رو میده که پذیرش هم بدن ممکنه شما نروید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بنظر من در تماس با اساتید اثر منفی داره چون این تلقی رو میده که پذیرش هم بدن ممکنه شما نروید.
    حتی اگر دلیل نداشتن ویزا بوده باشه؟