صفحه 11 از 252 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member Futua آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil - IU

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Futua نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : اصفهان
    معدل کارشناسی : 13.63
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی عمران
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-
    معدل کارشناسی ارشد :-
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :-
    تعداد مقالات : 2 كنفرانس
    سابقه کار: 1.5 مدير پر‍وزه عمراني
    نمره زبان انگلیسی: IELTS 6.5 البته بالاترم میتونم بشم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه هاي گروه 8 و رشته هاي مهندسی حمل و نقل - محيط زيست
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    پذیرش چرا شانس هست اما بورس خیر
    ميتونم بدونم كدوم دانشگاها شانس دارم؟؟
    "Brain in a Vat"

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

ميتونم بدونم كدوم دانشگاها شانس دارم؟؟
    برای پذیرش اون دانشگاه هایی که معدل محور نیستند زیاد، مثلا سیدنی و UNSW معدل محورن، اما مابقی مخصوصا غیر جی 8 هارو شانس دارید، بعضیاشون قید معدل لیسانس بالای 14 دارند برای ایران، ولی برای بورس متاسفانه شانسی ندارید، چراکه عملا برای فوق بورس نیس

رشته و دانشگاه
    Civil - IU

برای پذیرش اون دانشگاه هایی که معدل محور نیستند زیاد، مثلا سیدنی و UNSW معدل محورن، اما مابقی مخصوصا غیر جی 8 هارو شانس دارید، بعضیاشون قید معدل لیسانس بالای 14 دارند برای ایران، ولی برای بورس متاسفانه شانسی ندارید، چراکه عملا برای فوق بورس نیس
    Queensland يا Melbourne چطور؟
    بله دنبال پذيرش هستم نه بورسيه. ممنونم
    بدون مدرك زبان هم ميشه اپلاي كرد؟
    "Brain in a Vat"

Member
    رشته و دانشگاه

Queensland يا Melbourne چطور؟
    بله دنبال پذيرش هستم نه بورسيه. ممنونم
    بدون مدرك زبان هم ميشه اپلاي كرد؟
    بله شانسون برای UQ بالاتره، برای ملبورن هم شانس دارید، مدرک زبان را باید داشته باشید، اما شاید باهاتون راه بیان که بهتون پذیرش کاندیشنال بدن، بعد با ارسال مدرک زبان مورد نیاز بهتون افر بدن، چون بیشتر زبان رو برای بورس گیرن، داشته باشی بهتر است، چراکه شانست رو برای بورس هم امتحان میکنی، اول باید استاد پیدا کنی

رشته و دانشگاه
    Civil - IU

بله شانسون برای UQ بالاتره، برای ملبورن هم شانس دارید، مدرک زبان را باید داشته باشید، اما شاید باهاتون راه بیان که بهتون پذیرش کاندیشنال بدن، بعد با ارسال مدرک زبان مورد نیاز بهتون افر بدن، چون بیشتر زبان رو برای بورس گیرن، داشته باشی بهتر است، چراکه شانست رو برای بورس هم امتحان میکنی، اول باید استاد پیدا کنی
    يعني اول بايد به استادا ميل بزنم؟
    نبايد با دانشگاه ارتباط برقرار كنم؟
    "Brain in a Vat"

Member
    رشته و دانشگاه

يعني اول بايد به استادا ميل بزنم؟
    نبايد با دانشگاه ارتباط برقرار كنم؟
    آره فکر میکنم برا فوق هم مثل دکترا باید سوپروایزر اول پیدا کنید چون باید ریسرچ انجام بدید تو فوق، شما باید بری تو لیست دانشکده دانشگاه مربوطه و به اساتید علاقتونو برای برداشتن درس بیان کنید، بنظرم اگر پول کافی داری که خرجتو بدی، از ابتدا بگو که من نیازی برای گرفتن اسکولارشیپ ندارم، نه نه، اول اینطوری نگو، شاید یکی خودش پول داشته باشه، اول فقط ایمیل بزن ابراز علاقه کن برای برداشتن فوق با استاد، اگر هیچکی جواب نداد جایی، البته 1 هفته واستا اگر کسی جواب نداد، اونوقت دیگه بگو من با هزینه شخصی میخوام بیام که مطمئنم اینطوری دیگه حتما جوابتو میدن

رشته و دانشگاه
    Civil - IU

آره فکر میکنم برا فوق هم مثل دکترا باید سوپروایزر اول پیدا کنید چون باید ریسرچ انجام بدید تو فوق، شما باید بری تو لیست دانشکده دانشگاه مربوطه و به اساتید علاقتونو برای برداشتن درس بیان کنید، بنظرم اگر پول کافی داری که خرجتو بدی، از ابتدا بگو که من نیازی برای گرفتن اسکولارشیپ ندارم، نه نه، اول اینطوری نگو، شاید یکی خودش پول داشته باشه، اول فقط ایمیل بزن ابراز علاقه کن برای برداشتن فوق با استاد، اگر هیچکی جواب نداد جایی، البته 1 هفته واستا اگر کسی جواب نداد، اونوقت دیگه بگو من با هزینه شخصی میخوام بیام که مطمئنم اینطوری دیگه حتما جوابتو میدن
    از اونجايي كه نميخوام ريسرچ بيس باشم و ميخوام كورس بيس باشم بازم همين رو توصيه ميكنيد؟

ممنون ميشم بقييه دوستان هم نظراتشون رو بگند
    "Brain in a Vat"

با سلام
    رشته کشاورزی اما بیشتر بر روی مباحث محیط زیست کار کردم و عموما هم برای دپارتمان های محیط زیست و عمران اپلای میکنم.
    معدل لیسانس 15/69 (دانشگاه دولتی مرکز استان)
    معدل ارشد: 16/53 (دانشگاه دولتی مرکز استان)
    نمره زبان: آیلتس 7 ( اسپیکینگ:7، رایتینگ: 7/5، ریدینگ: 6/5 و لیسنینگ: 7)
    تعداد مقالات ISI 5 تا چاپ شده.( 2 تا در ELSEVIER، 2تا در Springer و 1 در Taylor&Francis)
    سابقه کار: 2 سال غیرمرتبط با رشته
    سابقه تدریس: ندارم
    دانشگاه هاي مورد نظر: نيوانگلند- موناش- نيوكاسل- آدلايد- كوئينزلند

با تشكر

Member
    رشته و دانشگاه

از اونجايي كه نميخوام ريسرچ بيس باشم و ميخوام كورس بيس باشم بازم همين رو توصيه ميكنيد؟

ممنون ميشم بقييه دوستان هم نظراتشون رو بگند
    جفتشون ریسرچ دارند، فقط تعداد واحدشون فرق دارد

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    با سلام
    رشته کشاورزی اما بیشتر بر روی مباحث محیط زیست کار کردم و عموما هم برای دپارتمان های محیط زیست و عمران اپلای میکنم.
    معدل لیسانس 15/69 (دانشگاه دولتی مرکز استان)
    معدل ارشد: 16/53 (دانشگاه دولتی مرکز استان)
    نمره زبان: آیلتس 7 ( اسپیکینگ:7، رایتینگ: 7/5، ریدینگ: 6/5 و لیسنینگ: 7)
    تعداد مقالات ISI 5 تا چاپ شده.( 2 تا در ELSEVIER، 2تا در Springer و 1 در Taylor&Francis)
    سابقه کار: 2 سال غیرمرتبط با رشته
    سابقه تدریس: ندارم
    دانشگاه هاي مورد نظر: نيوانگلند- موناش- نيوكاسل- آدلايد- كوئينزلند

با تشكر
    اگر مقالاتتون اسم اولید بهتون UM, UQ, UWA رو پیشنهاد میکنم، غیر جی 8 رو هم شانس خوبی دارید، تا میتونید اپلای کنید تا شانستون بره بالا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)