صفحه 75 از 740 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125175575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

دوستان گرامی، سلام.

من از دو پروژه با میزان کسری 2 * 6 ماه (مجموعا 12 ماه) در بنیاد دفاع کردم و امروز، به صورت تلفنی اعلام کردن که 9 ماه تصویب شده. با توجه به اینکه خدمت قبلی دارم و کسری مورد نیاز من هم 12 ماه بوده، به نظر شما منشی کسری من رو اشتباه خونده یا واقعا توجهی به میزان خدمت قبلی من نشده؟
    روند اعتراض و درخواست بررسی مجدد و ... به چه صورت هستش؟

دوستان اگر تجربه ای دارین، ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام به دوستان عزیز
    امیدوارم این سوال رو جای درستی مطرح کرده باشم. دوستان این پر وژه ها برای رشته های خاصی هستند یا اینکه تمامی رشته ها رو شامل میشوند. من کارشناسی ارشد علوم سیاسی دارم و بیست و چهار سالم هست قصد دارم قبل از اقدام برای دکترا سربازی رو تمام کنم. پیشاپیش ممنون از جوابتان.

Junior Member

سلام بنده 1 پروژه کسر خدمت انجام شده در رابطه با مهندسی مکانیک و هوافضا دارم که به دلیل معافیت دیگه نیاز ندارم ، اگه کسی با سازمانی میتونه هماهنگ کنه که موضوع رو خودتون تهیین کنید میتونم همکاری کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط carrot92 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان از ۱۵ ماه بروژه کسری من تو ارزیابی ثانویه فقط ۱۰ ماهش تصویب شده.
    می خواستم ببینم موقع دفاع نهایی بازم از این کم می کنند؟ احتمال داره بیشتر بشه؟سیستمش چه جوریه؟
    با تشکر
    خودم تجربش رو نداشتم اما طبق گفته دوستان ، کسری نهایی چیزی بین این دو عدد خواهد بود .

Junior Member

سلام دوستان. چیزی که کارشناس مربوط به کسری خدمت سازمانی که من پروژه گرفتم می گفت اینه که ابلاغیه اومده که فعلا به هیچ عنوان همکار دفاعی یا نخبه وظیفه نمیگیرن تا قانون جدید در سال آینده تصویب بشه و گفت اعلام شرایط جدید (چون قانون باید روند تصویب رو طی کنه و زمان بر هست) اردیبهشت ماه سال آینده هست و تا اون موقع از دادن پروژه خبری نیست...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza21 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    امیدوارم این سوال رو جای درستی مطرح کرده باشم. دوستان این پر وژه ها برای رشته های خاصی هستند یا اینکه تمامی رشته ها رو شامل میشوند. من کارشناسی ارشد علوم سیاسی دارم و بیست و چهار سالم هست قصد دارم قبل از اقدام برای دکترا سربازی رو تمام کنم. پیشاپیش ممنون از جوابتان.
    سلام
    به بیشتره رشته ها پروژه میدن. رشته شما هم رشته خوبیه که احتمالن بهش نیاز دارن. اگه سازمانی سراغ دارید خودتون اقدام کنید و اگه هم ندارید برید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اونجا شما رو معرفی میکنن به یک سازمان. موفق باشید

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza21 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    سلام دوست عزیز
    بله میشه رشته شما رشته خوبی هست و پروژه براش تعریف میشه
    پروژه ترجمه هم هست
    من دیدم با رشته مدیریت و... کسری های خوبی گرفتن
    موفق باشید

Junior Member

کسی نمیدونه ب ن ن م توی عید بازه؟ منظوره 5 عید به بعده؟ من امروز تازه پیشنهاد کسری ام اومدی و میگن کارای اداری اش یک ماه طول می کشه؟؟ میتونم مثلا 8 فروردین دفاع کنم تا مثلا تا بیست فروردین تو پلیس +10 ثبت بشه؟؟

سلام و عرض احترام خدمت همه دوستان جهت اطلاع
    مدت زمان کسری درخواستی: 6 ماه
    مدت زمان تایید شده بعد از دفاع در بنیاد: 6 ماه ( البته مطمئنا این مقدار بستگی به موضوع پروژتون، کیفیت پروژه و دفاع توی بنیاد داره و بطور معمول یه مقدار از کسری درخواستی رو کم می کنند که ایشالا واسه شما کم نکنند.)
    روزی که تاریخ دفاع گرفتم: 1393/11/8
    روز دفاع توبنیاد: 1393/11/13
    روزی که ناممو گرفتم: 1393/11/21
    زمان قبت در سیستم پلیس + 10 : 1393/12/2
    من کلا 6 ماه از خدمتم مونده بود که همون 6 ماه موافقت شد اما تا تو سیستم پلیس +10 ثبت بشه من 20 روز اضافه خدمت کردم.
    تاریخ تسویم 1393/11/15 با احتساب 6 ماه کسری بود که امروز سه شنبه 1393/11/5 تسویه حسابم تموم شد و الان که در خدمتتون هستم خدمت تموم شد واسه همیشه! ایشالا خدمت همه ی دوستای گل تموم شه و برن پی کار و زندگیشون و موفق باشن.

Junior Member

اقا اگه كلاتونم تو مالك اشتر افتاد نرين ٢ ماه دووندنم اخرشم پروژرو تاييد نكردن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)