صفحه 68 از 99 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط s2233953 نمایش پست ها
    سوالی که برام پیش می یاد اینه که من می تونم از اینجا به کسی توی ایران وکالت بدم که از طرف من درخواست کارنامه کنه از دانشگاه؟
    بله میتونین ولی بعضی دانشگاهها به راحتی دوباره کارنامه یا دیپلم به شما نخواهند داد! شاید بهتر باشه کارنامتون رو بفرستین ایران!

با عرض سلام
    دوستان با تجربه ممنون میشم پاسخ بدین چون تصمیم بزرگی باید بگیرم
    من از دانشگاه alabama at birmingham واسه دکترا مکانیک اپلای کردم. فاند نداره.منتها عنوان رشته ای که اپلای کردم در زمینه ای هستش که احتمالا سفارت گیر کمتری روش داره. کلا حس خوبی به این دانشگاه ندارم. حالا به نظر شما بهتره اینو برم و ازونجا واسه جای دیگه اپلای کنم یا که زیاد فرقی نداره ایران باشم و یسال بمونم.

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    با عرض سلام
    دوستان با تجربه ممنون میشم پاسخ بدین چون تصمیم بزرگی باید بگیرم
    من از دانشگاه alabama at birmingham واسه دکترا مکانیک اپلای کردم. فاند نداره.منتها عنوان رشته ای که اپلای کردم در زمینه ای هستش که احتمالا سفارت گیر کمتری روش داره. کلا حس خوبی به این دانشگاه ندارم. حالا به نظر شما بهتره اینو برم و ازونجا واسه جای دیگه اپلای کنم یا که زیاد فرقی نداره ایران باشم و یسال بمونم.
    اگه مشکل مالی نداره بهترین کار همینه که بری همین دانشگاه و از داخل آمریکا دوباره اپلای کنی.

با سلام و تشکر
    من یه سوال داشتم ، فاصله زمانی که من در دانشگاه مبدا enrollment نمی کنم تا دانشگاه مقصد کار ترانسفر را انجام میده مشکل ساز نخواهد بود ؟ مثلا اگر بخواد یک ماه طول بکشد

سلام.

من يه سوال دارم.

توى ويزاى من اسم و سويس كد دانشگاه X خورده. به دلايلى بعد از صدور ويزا من تصميم گرفتم به دانشگااه Y ( كه ازش پذيرش دارم ) برم . هنوز هم كه كلا نرفتم و كلاسامم شروع نشده. به جفتشونم فعلا گفتم ميام و I-20 جفتشون و دارم.

ولى خب الآن ميخوام به X بگم نميام و به Y بگم ميام. الآن مشكلى پيش مباد ؟ از اون جهت ميپرسم كه توى ويزام دانشگاه X خورده.

مراحل اداريش چيه ؟ الآن بايد چه كنم؟

كسى تجربه داره ؟ كسى منبع موثق داره ؟

ممنون.
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    سلام.

من يه سوال دارم.

توى ويزاى من اسم و سويس كد دانشگاه X خورده. به دلايلى بعد از صدور ويزا من تصميم گرفتم به دانشگااه Y ( كه ازش پذيرش دارم ) برم . هنوز هم كه كلا نرفتم و كلاسامم شروع نشده. به جفتشونم فعلا گفتم ميام و I-20 جفتشون و دارم.

ولى خب الآن ميخوام به X بگم نميام و به Y بگم ميام. الآن مشكلى پيش مباد ؟ از اون جهت ميپرسم كه توى ويزام دانشگاه X خورده.

مراحل اداريش چيه ؟ الآن بايد چه كنم؟

كسى تجربه داره ؟ كسى منبع موثق داره ؟

ممنون.
    لطفا پستهای قبلی رو مطالعه کنید!
    به صورت خلاصه بهتره وارد امریکا بشین و بعد این انتقال رو انجام بدین!

نقل قول نوشته اصلی توسط aassadi نمایش پست ها
    با سلام و تشکر
    من یه سوال داشتم ، فاصله زمانی که من در دانشگاه مبدا enrollment نمی کنم تا دانشگاه مقصد کار ترانسفر را انجام میده مشکل ساز نخواهد بود ؟ مثلا اگر بخواد یک ماه طول بکشد
    این پروسه یک ماه طول نخواهد کشید! از هنگام ورودتون تا قبل از موعد ریپورتتون به دانشگاه (بند 5 I20) مشکلی نخواهید داشت

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    سلام.

من يه سوال دارم.

چون ویزا رو برای دانشگاه X گرفتید حتما باید توی فرودگاه به FBI Check بگین که میخواین برید دانشگاه X، (اگر بگید میخوام برم دانشگاه Y اصلا اجازه ورود به امریکا بهتون نمیدن) حتما باید برید دانشگاه X و حضوری بزنید. اول مطمئن بشید که دانشگاه Y قبول میکنه که ترنسفر کنید بعد به دانشگاه X اطلاع بدین که میخواین ترنسفر کنید و بعد هم به دانشگاه Y.

کار دیگه که فکر میکنم میتونید انجام بدین اینه که به سفارت بگید ویزایی که دارید باطل کنه و یه ویزای دیگه برای اون I-20 صادر کنه ولی فکر نمیکنم ایده ی خوبی باشه.
    کلا سفارت معتقده همه چیز باید روشن باشه اگر قراره نرید یه دانشگاه اون دانشگاه در جریان باشه.
    ولی شما که ویزا گرفتید باید بدونید که خیلی مهمه که ورودتون به امریکا با هدف رفتن به دانشگاه X باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ILU نمایش پست ها
    چون ویزا رو برای دانشگاه X گرفتید حتما باید توی فرودگاه به FBI Check بگین که میخواین برید دانشگاه X، (اگر بگید میخوام برم دانشگاه Y اصلا اجازه ورود به امریکا بهتون نمیدن) حتما باید برید دانشگاه X و حضوری بزنید. اول مطمئن بشید که دانشگاه Y قبول میکنه که ترنسفر کنید بعد به دانشگاه X اطلاع بدین که میخواین ترنسفر کنید و بعد هم به دانشگاه Y.

کار دیگه که فکر میکنم میتونید انجام بدین اینه که به سفارت بگید ویزایی که دارید باطل کنه و یه ویزای دیگه برای اون I-20 صادر کنه ولی فکر نمیکنم ایده ی خوبی باشه.
    کلا سفارت معتقده همه چیز باید روشن باشه اگر قراره نرید یه دانشگاه اون دانشگاه در جریان باشه.
    ولی شما که ویزا گرفتید باید بدونید که خیلی مهمه که ورودتون به امریکا با هدف رفتن به دانشگاه X باشه.
    البته بعضی از دانشگاهها هم قبول میکنند که حضوری نرید و به صورت الکترونیکی فرم ترنسفر رو براشون بفرستید

Junior Member

سلام دوستان،

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید من رو در مورد مشکلم. من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم برای دکتری در ترم پاییز از طرفی یه استاد بهتر از یه دانشگاه بهتر قرار به من پذیرش مستر برای ترم بهار بده. من میخوام برای ویزای دانشگاه اول اقدام کنم و برم ترم پاییز رو اونجا باشم و در این حین پذیرشم رو از دانشگاه دوم بگیرم و بعد برای ترم بعد یعنی بهار ترنسفر کنم به دانشگاه دوم. ولی نه به دانشگاه اول و نه به دانشگاه دوم نگفتم که میخوام ترنسفر کنم. به نظرتون دانشگاه دوم و استاد دانشگاه دوم وقتی بفهمه که من به صورت ترنسفر دارم میام مشکلی برام ایجاد بشه؟ یعنی پذیرش رو لغو کنند؟ البته این رو بگم که استاد دانشگاه دوم به من گفت که نمیخواد من آفری رو از دست بدم به خاطر اون و من بهش گفتم که از یه دانشگاه آفر دارم ولی نمیرم.