صفحه 875 از 1355 نخستنخست ... 375775825865866867868869870871872873874875876877878879880881882883884885925975 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,741 تا 8,750 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط panaceax نمایش پست ها
    دوستان من يه سوال دارم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    همسر من حدود ٣ هفته اس كه برگشته كانادا. الان لازمه كه ما خودمون آدرس محل سكونتش رو از آمريكا به كانادا تغيير بديم يا اينكه خودشون با توجه به مدارك ما كه به دستشون ميرسه، آدرس رو آپديت ميكنن؟
    اگه منظرتون ادرس موجود در سايته به نظر من اونجا هم تعيير بدين،كار از محكم كاري عيب نميكنه.در سايت خودشون پيش بيني تغيير مكان رو كردن و امكان اعمال اين تغييرات رو گذاشتن.

Junior Member

جواب atip ما ديروز بعد از گذشت دقيقا ٣٠ روز اومد. ١٣ صفحه است. و دوتا نكته مهم داشت. يكي اينكه مطمئن شدم وكيلمون نامه سفارت رو دستكاري كرده و تاريخشو عوض كرده و براي ما فرستاده. و يكي ديگه اينكه آفيسرمربوطه مختصري راجع به پرونده ما توضيح داده و گفته در واقعي و ادامه دار بودن ازدواج شكي نداره و منتظره مدارك دال بر حضور اسپانسر در كانادا مي باشد.
    دوست عزیز میشه بگید چند تا آفیسر رو پرونده کار میکنن و اسم وکیلتونو اینجا ذکر کنید که ما بقی دوستان به ایشون مراجعه نکنند

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط nafis83 نمایش پست ها
    سلام
    يك تجربه جالب در مورد سايت، اگر با pr يا با file noوارد بشين ممكنه اطلاعات متفاوت ببينين،منظورم اصافه كم شدن ستون اسپانسرشونده نيست، خطهاي اضافه شده در بخش اسپانسرشونده متفاوت هست.
    مگه چنین چیزی ممکنه؟ که اطلاعات اسپانسر شونده توی سایت از 2 روش مختلف اضافه یا کم بشه!!
    یا شما یه جای کار رو اشتباه میکنید یا اینکه ما متوجه منظور شما نشدیم درست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Doctor

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    اگه منظرتون ادرس موجود در سايته به نظر من اونجا هم تعيير بدين،كار از محكم كاري عيب نميكنه.در سايت خودشون پيش بيني تغيير مكان رو كردن و امكان اعمال اين تغييرات رو گذاشتن.
    بله منظورم همون آدرس تو سايته. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Doctor

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh1373 نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه بگید چند تا آفیسر رو پرونده کار میکنن و اسم وکیلتونو اینجا ذکر کنید که ما بقی دوستان به ایشون مراجعه نکنند
    فقط يك آفيسر پرونده رو بررسي كرده.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    دوستان ضمنا بنده و يكي ديگر از دوستان اين سايت ديروز درخواست atip داديم: من ٥ ماه و ٢٠ روز بدون هيچ آپديت وايميلي، ايشون ٦ ماه و ٢٠ روز بدون هيچ اپديت و ايميلي
    اميدوارم كه زودتر به هدفت برسى آرش جان ، ما هم تقريبا ٣ هفته اس كه توى استندباى Desicion Made مونديم و خبرى از تصميمه گرفته شدشون نداريم ، اين بى خبرى عذابمون ميده ، ولى بازم به اميد خبراى خوب

Junior Member

با سلام،

برای سابمیت کردن Kit A به دفتر کبک، لازم هست که داخل کانادا باشیم؟ از دوستان کسی‌ تجربهٔ فرستادن مدارک Kit A از خارج کانادا را دارد؟

خیلی‌ ممنون میشم از نظرتون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rv نمایش پست ها
    با سلام،

برای سابمیت کردن Kit A به دفتر کبک، لازم هست که داخل کانادا باشیم؟ از دوستان کسی‌ تجربهٔ فرستادن مدارک Kit A از خارج کانادا را دارد؟

خیلی‌ ممنون میشم از نظرتون.
    سلام
    ما از داخل کانادا فرستادیم
    راستش فکر میکنم باید داخل کانادا باشید اما متاسفانه اطمینان ندارم
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shmrz نمایش پست ها
    اميدوارم كه زودتر به هدفت برسى آرش جان ، ما هم تقريبا ٣ هفته اس كه توى استندباى Desicion Made مونديم و خبرى از تصميمه گرفته شدشون نداريم ، اين بى خبرى عذابمون ميده ، ولى بازم به اميد خبراى خوب
    دوست عزیز اگه تا فردا خبری نشد دو شنبه برید پیشه mp شهرتون اقدام کنه واستون تا زود ایمیل ppr دریافت کنید

Junior Member

دوستان من يه سوال دارم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    همسر من حدود ٣ هفته اس كه برگشته كانادا. الان لازمه كه ما خودمون آدرس محل سكونتش رو از آمريكا به كانادا تغيير بديم يا اينكه خودشون با توجه به مدارك ما كه به دستشون ميرسه، آدرس رو آپديت ميكنن؟
    وقتی از کشور خارج میشین و آدرستون به خارج از کانادا تغییر می کنه باید تلفنی هم اطلاع بدین. ولی من آنلاین تغییر دادم و شد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)