صفحه 866 از 1402 نخستنخست ... 3667668168568578588598608618628638648658668678688698708718728738748758769169661366 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,651 تا 8,660 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    شماره پرونده ؟؟!! این رو باید از کجا آورد ؟!!
    بهش بگو يادم رفته پيدا ميكنه برات

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

شماره پرونده ؟؟!! این رو باید از کجا آورد ؟!!
    تو همون برگه ای که انگشت زدید و امضا کردید دفعه اول که رفتید ب ن ن م و بهتون دادن شماره پروندتون نوشته. از اونجا ببینید.

موفق باشید.

سلام.
    من تجربه شخصی خودمو میگم شاید مفید باشه.
    بعد احراز نخبگی بنیاد یه نامه میزنه به ب ن نیروهای مسلح که یک هفته کاری بعد مراجعه کنید به محل واقع در صیاد شیرازی. تمامی مدارکی که توی سامانه گفته شده رو باید برای تشکیل پرونده ببرید. 3 نسخه کپی کارت ملی و شناسنامه و ...
    مراحل تشکیل پرونده اول اینه که کد ملی خودتونو بدید به بخش بکارگیری نخبگان تا شماره پرونده تونو که نامه بنیاد داخلش هستو پیدا کنند. نکته مهم: از قبل رفتن میتونید با یکی از نهادهای مورد تایید بنیاد صحبت کنید و اونجا معرفی کنید به سرهنگ که نامه شمارو به اون نهاد بزنند. اینطوری کمتر الاف میشید اگه نه با توجه به رشتتون اونا خودشون یه جاییو پیشنهاد میکنن که ممکنه زیاد به تخصصتون مربوط نشه!
    مراحل انجام تشکیل پرونده کلا 1 ساعت نهایتا طول میکشه با فرض اینکه زیاد شلوغ نباشه چون این روزا خیلیا میان برای ثبت نام اموزشی تیر ممکنه کمی شلوغ باشه مخصوصا اوایل و اخر هفته ها.
    در نهایت بعد تشکیل پرونده میتونید برای آموزشی تیرماه هم ثبت نام کنید. این یعنی با یه تیر 2 نشون میزنید.
    برای فارغ التحصیلا که برگه سبز دارن که کار اسونتره چون واکسن و مراجعه به پلیس +10 قبلا انجام شده. ولی دانشجوها بایستی این مراحل رو بعد از ثبت نام اموزشی طی کنند.
    مراحل گرفتن برگه سبز و پست کردن دفترچه هم اگه مدارکتون حاضر باشه یکی دوروز( مراجعه به پزشک معتمد + واکسن) طول خواهد کشید.
    کسایی که هم شهرستان هستند برای تشکیل پرونده چون امضا و اثر انگشت میخواد بهتره حضوری مراجعه کنند اما اگر صرفا برای ثبت نام اموزشی میرید میتونید یه نفرو بفرستید چون من دیدم که یه نفر به نیابت از کس دیگه ثبت نام کرد.
    ممکنه برید ب ن نیروهای مسلح کمی الاف بشید و بگن که مثلا هفته بعد و اینا بیاید سعی کنید زیاد توجه نکنید و با صبوری مراحل اداریو طی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    تو همون برگه ای که انگشت زدید و امضا کردید دفعه اول که رفتید ب ن ن م و بهتون دادن شماره پروندتون نوشته. از اونجا ببینید.

موفق باشید.
    دقیقا اون برگه رو دارم اما هیچ جا شماره پرونده ننوشته. فقط یه تعهدنامۀ 11 بندی هست

Junior Member

سلام
    قضیه این تعهدنامه 11 بندی چیه؟ توش چیا هست؟
    از چه تاریخی این تعهدنامه رو برقرار کردند؟

دقیقا اون برگه رو دارم اما هیچ جا شماره پرونده ننوشته. فقط یه تعهدنامۀ 11 بندی هست

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

یه کد 4 رقمیه خود سربازی که پرونده رو آماده میکرد برای من رو همون برگه نوشت گفت که اینو یادت باشه برای مراجعات بعدی.
    اما اگر اونجا بگی از روی اسم و شماره ملی پیدا میکنن، چیز مهمی نیست چون دیدم چند نفر شماره پروندشون یادشون نبود، مسئولش از داخل باقی پرونده ها براشون پیدا کرد. نگران نباشید.

موفق باشید.

Junior Member

سلام
    ممکنه جوابمو بدین خواهشا؟

سلام
    قضیه این تعهدنامه 11 بندی چیه؟ توش چیا هست؟
    از چه تاریخی این تعهدنامه رو برقرار کردند؟

من 93 که تشکیل پرونده دادم، این فرم رو بهم ندادند

Junior Member

سلام به همگی دوستان

من دانشجوی دکتری هستم و آخر شهریور میخوام برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه به استرالیا برم، برای تسهیلات نظام وظیفه هم اقدام کردم و مراحل آخره ایشالا. دو تا سوال دارم:
    1. اول این که بعد از احراز نخبگی و شروع پروژه و رفتن به آموزشی اجازه خروج از کشور برای فرصت مطالعاتی هست یا خیر؟
    2. در صورتی که جواب سوال بالا خیر باشه، میشه شروع سربازی (شروع پروژه و آموزشی) رو خودمون عقب بندازیم؟ مثلاً سال دیگه بعد این که از فرصت برگشتم برم.

با سلام و احترام خدمت دوستان گرامی
    پرونده من در وضعیت نامه معرفی به ستاد کل نیروهای مسلح است.

چه زمانی باید به بنیاد نخبگان نیروی مسلح مراجعه کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadh1362 نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دوستان گرامی
    پرونده من در وضعیت نامه معرفی به ستاد کل نیروهای مسلح است.

چه زمانی باید به بنیاد نخبگان نیروی مسلح مراجعه کنم
    سلام
    وقتش که برسه از سامانه بهتون اعلام میشه
    باید نامتون چاپ بشه و ارسال بشه برای ب ن ن م و بعد از اون یک هفته صبر کنید تا نامتون دریافت بشه. توضیحات کامل در زمان لازم براتون در سامانه ثریا نشون داده میشه.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)