صفحه 164 از 381 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174214264 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام چقدر طول کشید تا به نتیجه رسیدید و اگه امکان داره بگید چه مدارکی ارایه کردید؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان من ميخواستم واسه منيتوبا يا بريتيش كلومبيا از طريق كار آفرينى اقدام كنم اول اينكه نميدونم چرا دو فرم اول ٠٠٠٨ از سايتcicچرا باز نميشه ولى بقيه ميشه
    دوم خيلى چرخ زدم ولى باز هم نميدونم كدوم راه را انتخاب كنم ،در منيتوبا بايد ١٠٠ تا اول بدم ولى نميدونم حتما بايد بيزينس راه بندازم؟يا ميشه بى خيال اون پول شد ، بعضى وكيلها ميگن بايد چون لندينگت مانيتوبا هست بايد اونجا فعاليت كنى و prكه گرفتى و جاى ديگه برى به مشكل ميخورى و حتى مديكال وغيره هم داستان ميشه، از طرف ديگه بريتيش كلومبيا اول ويزا بعد وورك پرميت و بعد پى آر ميشه ،ولى منيتوبا دو سال بيشتر طول ميكشه اما بريتيش كلومبيا حدود يه سال ،
    البته من ٣٢سال دارم و بقيه شرايط هر دو روش را دارم
    سپاس از همه دوستان

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Alibot نمایش پست ها
    سلام دوستان من ميخواستم واسه منيتوبا يا بريتيش كلومبيا از طريق كار آفرينى اقدام كنم اول اينكه نميدونم چرا دو فرم اول ٠٠٠٨ از سايتcicچرا باز نميشه ولى بقيه ميشه
    دوم خيلى چرخ زدم ولى باز هم نميدونم كدوم راه را انتخاب كنم ،در منيتوبا بايد ١٠٠ تا اول بدم ولى نميدونم حتما بايد بيزينس راه بندازم؟يا ميشه بى خيال اون پول شد ، بعضى وكيلها ميگن بايد چون لندينگت مانيتوبا هست بايد اونجا فعاليت كنى و prكه گرفتى و جاى ديگه برى به مشكل ميخورى و حتى مديكال وغيره هم داستان ميشه، از طرف ديگه بريتيش كلومبيا اول ويزا بعد وورك پرميت و بعد پى آر ميشه ،ولى منيتوبا دو سال بيشتر طول ميكشه اما بريتيش كلومبيا حدود يه سال ،
    البته من ٣٢سال دارم و بقيه شرايط هر دو روش را دارم
    سپاس از همه دوستان
    اینجا مربوط به خود اشتغالی هست ولی جوابتون اینه :
    کلا بریتیش کلمبیا سر کاریه یک ساله باز شده کلا تا حالا ۳۰ تا پرونده قبول کردن با امتیازهای انچنانی
    اگه فک میکنین شرایط کار آفرینی رو داری همون منیتوبا گزینه خوبیه ولی باید وکیل داشته باشی کار راحتی نیست و از عهده شما بر نمیاد
    too much love will kill you

Junior Member

سلام.من لیسانس تربیت بدنی از دانشگاه پیام نور دارم. الان 5 سال هست که کارمند آموزش پرورش هستم. و 4 سال هم سابقه کار در استخر و 2 سال سابقه مدیریت استخر دارم. 31 سال دارم . در حال حاضر در حال خواندن زبان انگلیسی هستم و متاسفانه هنوز مدرک ندارم. متاهل هستم. همسر من 22 ساله هست. تسلط عالی به انگلیسی داره و آهنگسازی و نوازندگی گیتار و ترجمه انجام میده. می خواشتم بدونم از نظر شما من شانسم واسه مهاجرت چقدر هست و از چه طریقی باید اقدام کنم.ازتون ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    اینجا مربوط به خود اشتغالی هست ولی جوابتون اینه :
    کلا بریتیش کلمبیا سر کاریه یک ساله باز شده کلا تا حالا ۳۰ تا پرونده قبول کردن با امتیازهای انچنانی
    اگه فک میکنین شرایط کار آفرینی رو داری همون منیتوبا گزینه خوبیه ولی باید وکیل داشته باشی کار راحتی نیست و از عهده شما بر نمیاد

مرسى كه جواب دادى ،فقط در مورد مانيتوبا ميشه بعد پى آر از اونجا رفت يا بايد حتما شروع به كار كرد،با توجه به متن زير فكر كنم بشه اما مطمءن نيستم ؟؟؟؟؟؟

Section 6 reads:

Every citizen of Canada has the right to enter, remain in and leave Canada.
    Every citizen of Canada and every person who has the status of a permanent resident of Canada has the right

to move to and take up residence in any province; and
    to pursue the gaining of a livelihood in any province.

‎اینجا هم میتونید بخونید:

http://www.pch.gc.ca/eng/1356638440337/1356638551250

http://www.immigration.ca/en/immigra...-programs.html

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Alibot نمایش پست ها
    مرسى كه جواب دادى ،فقط در مورد مانيتوبا ميشه بعد پى آر از اونجا رفت يا بايد حتما شروع به كار كرد،با توجه به متن زير فكر كنم بشه اما مطمءن نيستم ؟؟؟؟؟؟

Section 6 reads:

Every citizen of Canada has the right to enter, remain in and leave Canada.
    Every citizen of Canada and every person who has the status of a permanent resident of Canada has the right

to move to and take up residence in any province; and
    to pursue the gaining of a livelihood in any province.

‎اینجا هم میتونید بخونید:

http://www.pch.gc.ca/eng/1356638440337/1356638551250

http://www.immigration.ca/en/immigra...-programs.html
    فک نکنم مشکلی باشه . با یک وکیل مشورت کنین

Junior Member

سلام به دوستان و ارزوی موفقیت برای همه
    قبلا از اینکه وقت میگذارید و جواب میدید ممنونم
    تا اونجا که من متوجه شدم تو این روش بعد از تکمیل کردن مدارک رو باید به ادرسی که تو سایت گفتن دستی پست کنیم
    سوال من اینکه بعد از اطمینان از رسیدن بسته به مقصد ما باید از چه طریقی منتظر جواب باشیم ....یعنی اونها از چه طریقی جواب میدن.....ایمیل؟؟؟؟؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mona2015 نمایش پست ها
    سلام به دوستان و ارزوی موفقیت برای همه
    قبلا از اینکه وقت میگذارید و جواب میدید ممنونم
    تا اونجا که من متوجه شدم تو این روش بعد از تکمیل کردن مدارک رو باید به ادرسی که تو سایت گفتن دستی پست کنیم
    سوال من اینکه بعد از اطمینان از رسیدن بسته به مقصد ما باید از چه طریقی منتظر جواب باشیم ....یعنی اونها از چه طریقی جواب میدن.....ایمیل؟؟؟؟؟
    بعد از یک دو ماه یک ایمیل حاوی فایل نامبر دریافت میکنید .

Junior Member

سلام دوستان ممنون از مطالب مفيدتون اگر امكان داره بنده را راهنمايي كنين ممنون ميشم
    من ٥ سال هست كه جواز كسب اتليه عكاسي دارم و به اين شغل مشغولم. مدرك آزاد عكاسي و مدرك كارگرداني سينما دارم
    ايا براي اقدام به صورت خود اشتغالي فدرال شرايط را دارم؟؟ ضمنا سايت اداره مهاجرت مدت اين پروسه را ٩٦ ماه اعلام كرده ايا واقعا انقدر زمانبر هست اين مورد؟؟؟
    ممنون ميشم اگر دوستان راهنمايي كنن

Junior Member leila79 آواتار ها

سلام به دوستان عزیز . آیا وکیل خوب ذبده درین زمینه اگر کسی سراغ داره لطف کنید معرفی کنید ممنون میشم. خوداشتغالی ورزشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)