صفحه 37 از 46 نخستنخست ... 2728293031323334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

Junior Member rooeen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی زلزله

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

دوستان منم راهنمایی میکنید....

دوستان سلام
    1-برای phd سالی چند بار پذیرش می کنند؟ و از کی شروع میشه ؟
    2-با معدل لیسانس 14.3 و فوق 16. برای رشته ی عمران کدام دانشگاهها شانس بیشتری دارم؟
    3-ضعف معدل رو چطور میتونم جبران کنم (مقاله....) ؟
    پیشاپیش ممنون
    ویرایش توسط rooeen : September 28th, 2016 در ساعت 10:40 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rooeen نمایش پست ها
    دوستان منم راهنمایی میکنید....

دوستان سلام
    1-برای phd سالی چند بار پذیرش می کنند؟ و از کی شروع میشه ؟
    2-با معدل لیسانس 14.3 و فوق 16. برای رشته ی عمران کدام دانشگاهها شانس بیشتری دارم؟
    3-ضعف معدل رو چطور میتونم جبران کنم (مقاله....) ؟
    پیشاپیش ممنون
    دانشگاههای مختلف فرق دارند. برخی یکبار فقط سپتامبر و برخی دوبار و برخی هر سه ترم
    معدل مینیمم اگر در شرایط مینیمم دانشگاه درخواست شده باشد قابل جبران نیست و سبب ریجکت زودتر از بررسی پرونده خواهد شد(اغلب موارد)
    بدون مقاله پذیرش دکتری نه غیرممکن که بسیار بسیار مشکل است. بهتر است حداقل یک مقاله ژورنال داشته باشید
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudabroad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ممنون که پاسخ سوالم دادین.

تمام مواردی که بهش اشاره کردید کاملا درست بودند و این مدت همین مسائل خیلی فکر من درگیر خودش کرده. همانطور که گفتید تغییر رشته در کانادا یا خیلی از کشورهای دیگه بسیار رایجه و گاها multidisciplinary کار کردن ی جنبه مثبت در رزومه شخص میبینند. خب تصمیمی برای برگش ندارم اگه قرار باشه اونجا به تحصیل دکتری بپردازم، ولی با اینحال هیچ موقع نمیشه درمورد آینده بطور قطع تصمیم گیری و پیشبینی کرد. فقط بحث من اینکه این مورد از ی جنبه هایی خوبه و استاد هم منو میخواد و حقیقتش میترسم که اگه این قبول نکنم، موقعیت دیگه ای هم واسم پیش نیاد و فرصت سوزی بشه...!

مجددا تشکر میکنم که وقتتون اختصاص دادین...
    در این صورت میتوانید فرصت را از دست ندهید چون با شرایط فعلی رقابتی نمیتوان تضمینی برای آینده داشت. مکن است چنین فرصتی تکرار نشود. عموما وقتی به مساله ای ناخوشایند، از قبل فکر کرده باشید، احتمال وقوع آن برایتان بیشتر هم خواهد بود(از قوانین مورفی!)
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    دانشگاههای مختلف فرق دارند. برخی یکبار فقط سپتامبر و برخی دوبار و برخی هر سه ترم
    معدل مینیمم اگر در شرایط مینیمم دانشگاه درخواست شده باشد قابل جبران نیست و سبب ریجکت زودتر از بررسی پرونده خواهد شد(اغلب موارد)
    بدون مقاله پذیرش دکتری نه غیرممکن که بسیار بسیار مشکل است. بهتر است حداقل یک مقاله ژورنال داشته باشید
    موفق باشید
    میشه بگید کدوم دانشگاه دو یا سه بار در سال پذیرش داره؟ من شخصا دانشگاهی رو ندیدم ..

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari نمایش پست ها
    میشه بگید کدوم دانشگاه دو یا سه بار در سال پذیرش داره؟ من شخصا دانشگاهی رو ندیدم ..
    سلام
    خیلی از دانشگاها چندبار پذیرش دارن برای دکتری. مثلا Dalhousie ، Simon Fraser، Calgary، waterloo و Montréal که 3بار پذیرش دارن و خیلیای دیگه که دوبار پذیرش دارن. دانشگاه های کمی مثل Toronto و Memorial University of Newfoundland فقط یک بار پذیرش در سال دارن. (البته من برای مهندسی شیمی گفتم. ممکنه برای رشته های دیگه کمی فرق کنه)

Junior Member

سلام
    کسی از دوستان در مورد Deadline دانشگاه یورک برای مستر کامپیوتر fall 2017 اطلاع داره من در سایت خودش دیدم زده بود تا December 14, 2016 (Full-time Entry - Fall entry only) یعنی ما فقط تا قبل این تاریخ فر صت داریم تمامی مدارک رو ارسال کنیم و سوالی که دارم این هست که حتما باید مدرک زبان رو هم در این Deadline ارسال کنیم.
    و مورد دیگه اینکه اگه برای پذیرش فاند نخواهیم باز هم نیاز هست با استادها قبل از پذیرش مکاتبه داشته باشیم.

Junior Member

سلام لطفا راهنمایی کنید
    موقعیتهای خالی برای دکتری کشاورزی (شامل بورسیه، فاند، پذیرش) رو کجا و چه زمانی میتونم ببنیم؟ سپاس

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab3094 نمایش پست ها
    سلام لطفا راهنمایی کنید
    موقعیتهای خالی برای دکتری کشاورزی (شامل بورسیه، فاند، پذیرش) رو کجا و چه زمانی میتونم ببنیم؟ سپاس
    توی سایتهای متفاوت که کارشون advertise کردن پوزیشن و ویکنسی دانشگاهها است.
    توی سایت دانشگاهها
    بعضی اوقات توی پروفایل استادها.
    در مورد اول میتونید این سایتها رو توی گوگل پیدا کنید و عضو بشید که به صورت ایمیل خدمتتون ارسال بشود. اما در کل باید مدام خوتون 3 حالت بالا رو چک کنید.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

با سلام خدمت دوستان.

میخواستم ببینم الان تو کانادا استادا وضعیت فاندشون مشخص شده یا نه ؟ از دوستان کسی هست تا حالا از اساتید جواب گرفته باشه ؟
    به چنتا دانشگاه ایمیل زدم و بعضی از اساتید کلا ایمیلو باز نکرده ان و بعضی هاشون هم ایمیلو نگاه کرده ان ولی چیزی نگفته ان.
    فقط یه استاد دانشگاه تورنتو بهم گفت که حتما توصیه میکنم اپلای کنی (حالا اینکه تمپلیت هست یا نه خودش جای بحث داره !) . یکی هم بعد از ارسال ایمیل reminder گفت که در حال حاضر پوزیشنی ندارم.
    ویرایش توسط Alireza_Mg : October 19th, 2016 در ساعت 01:32 AM

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_Mg نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.

میخواستم ببینم الان تو کانادا استادا وضعیت فاندشون مشخص شده یا نه ؟ از دوستان کسی هست تا حالا از اساتید جواب گرفته باشه ؟
    به چنتا دانشگاه ایمیل زدم و بعضی از اساتید کلا ایمیلو باز نکرده ان و بعضی هاشون هم ایمیلو نگاه کرده ان ولی چیزی نگفته ان.
    فقط یه استاد دانشگاه تورنتو بهم گفت که حتما توصیه میکنم اپلای کنی (حالا اینکه تمپلیت هست یا نه خودش جای بحث داره !) . یکی هم بعد از ارسال ایمیل reminder گفت که در حال حاضر پوزیشنی ندارم.
    1- بسته به استاد و ددلاین دانشگاهه متفاوت است. هستند اساتیدی که وضعیت فاندشون مشخص نیست و بلعکس.
    2- امری طبیعیه. ریمایندر بفرست. یا به اساتید دیگه ایمیل بزن
    3- خوب اگر میدونی شانسی داری اپلای کن. در مورد اینکه استاد گفته پوزیشنی ندارد، باید گفت دیگه این استاد رو توی برنامه اپلایت حذف کن

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)