صفحه 11 از 81 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : کمک برای پذیرش در رشته زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyar نمایش پست ها
    Salut, when do you think is the best time for taking the Gre test? And I should register for two tests (general and subject)? I would like to be there sometime in September 2011.
    Thanks a zillion for the help.
    If you are going to apply for Fall 2011, so you should take the GRE General on Oct. 2010, and the GRE Subject on Oct. or Nov. 2010. It's the final time that appropriated to send your scores to universities before the deadline

P.S. If you are going to pursue your academic study in Literature, you need the GRE subject but for instance, if you wanna study in Translation Studies or Linguistics, you don't need it

خیلی متشکرم از راهنماییتون، به نظرتون اگر استاد آشنا در انگلیس داشته باشم باز هم فایده نداره؟ یک سوال دیگه همه داشتم. به نظرتون امریکا رو در اولویت قرار بدم یا کانادا رو؟ منظورم برای اینکه بتونم بورس بگیرم کدوم بهتره؟
    بازم از راهنمایی و لطفتون بی اندازه متشکرم.
    I'm quite sure you could find more opportunities in the United States as well as more Finicial Aid. In my view, Canada is your second choice

Best wishes

Junior Member

Thanks again for your wonderful help. You people are doing a great job here. Thanks. So, I've got another question. There will be tests on those dates, i.e. Oct and Nov., in Iran? Shall I register through Sazman-e Sajesh (NOET)? Sorry if my questions sound somehow novice.
    With gratitude,
    Maziyar

PS. I intend to continue my studies in Comparative Literature or English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط M.jorfi نمایش پست ها
    If you are going to apply for Fall 2011, so you should take the GRE General on Oct. 2010, and the GRE Subject on Oct. or Nov. 2010. It's the final time that appropriated to send your scores to universities before the deadline

P.S. If you are going to pursue your academic study in Literature, you need the GRE subject but for instance, if you wanna study in Translation Studies or Linguistics, you don't need it

I'm quite sure you could find more opportunities in the United States as well as more Finicial Aid. In my view, Canada is your second choice

Best wishes

ApplyAbroad Champion

Thanks again for your wonderful help. You people are doing a great job here. Thanks. So, I've got another question. There will be tests on those dates, i.e. Oct and Nov., in Iran? Shall I register through Sazman-e Sajesh (NOET)? Sorry if my questions sound somehow novice.
    With gratitude,
    Maziyar

PS. I intend to continue my studies in Comparative Literature or English Literature
    Your welcome
    YES
    YES

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

hi everybody,I've got a BA of English literature from ferdowsi university of mashhad
    with an average of 17.40 and IELTS score of 7.5 and 3 articles.
    i already had a low fund from Spain but i preferd to stay
    i wanna continue in general linguistics,could you evaluate my chances for?
    thanks in advance

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی انگلیسی - دانشگاه غلامه طباطبائی

پیش فرض پاسخ : رشته زبان انگلیسی

بچه ها کسی راجع به رشته های آموزش محور که از امسال تو دانشگاهها باب شده تو ایران چیزی می دونه؟ منظورم از لحاظ معتبر بودنشون برای گرفتن پذیرش هست. من امسال نخونده ارشد ترجمه قبول شدم؛ تربیت معلم، ولی به نظرم واسه سال دیگه تلاش کنم بهتره! برای روزانه تهران. ممنون می شم تو تصمیم گیری کمکم کنید، می شه اینو بخونم بعد خودم مقاله بنویسم؟ اینجوری یک سال جلو می افتم... بازم ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع گرفتن پذیرش در رشته زبان انگلیسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hi dear
    as far as i know for English literature there are some forte that each student should acquire , TOEFL ibt over I00 Gre Verbal over 550 and analytical writing at least 4 and Gre subject with proper ken, the last but not the least is the sample writing
    .

سلام بر شما. می تونم بپرسم برای ارائه ی مقاله اصلاً از کجا باید شروع کنم؟ پیشاپیش متشکرم

Member Aaida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English literature,Islamic Azad University,Rasht

سلام من فارق التحصیل ادبیات انگلیسی هستم با معدل کل 15.85 و معدل اختصاصیه 16.69
    تافل یا ایلتس هم ندارم.به نظرتون شانسی واسه پذیرش تو دانشگاه های اسکاندیناوی دارم؟؟؟
    به نظرتون اونا براشون معدل کل مهمتره یا اختصاصی؟؟
    از طریق شرکت های اعزام دانشجو اگه بخوام اقدام کنم شانسم بیشتر میشه؟

سلام
    کلی ذوق کردم این بخش رو دیدم ئیگع داشتم به این نتیجه می رسیدم که جز من هیچکی زبان نخونده!! ولی حیف مثل اینکه خیلی فعال نیست. امیدوارم یکی باشه کمک کنه.
    من لیسانس مترجمی زبان اننگلیسی دارم با معدل 17
    الانم دارم اقدام می کنم ایتسم رو بگیرم
    ولی نمی خوام تو رشته ی خودم ادامه تحصیل بدم چون کار خیلی برام مهمه و فکر می کنم با زبان نمی تونم بعد فارق التحصیلیم کار خوبی پیدا کنم، درسته؟
    می خوام برای یکی از رشته های مدیریتی اپلای کنم. و این هم برام مهمه مه تو کشورهایی که شهریه نداره باشه مثل فنلاند و نروژ و اینا...
    نظر شما چیه؟ تو رشته خودم ادامه بدم یا تغییر رشته بدم؟ اصلا دانگشاهی قبولم می کنه یا نه؟
    چون داره دیر می شه امیدوارم زود جواب بگیرم ازتون...

Member aidin1840 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی پیام نور دماوند

نقل قول نوشته اصلی توسط Aaida نمایش پست ها
    سلام من فارق التحصیل ادبیات انگلیسی هستم با معدل کل 15.85 و معدل اختصاصیه 16.69
    تافل یا ایلتس هم ندارم.به نظرتون شانسی واسه پذیرش تو دانشگاه های اسکاندیناوی دارم؟؟؟
    به نظرتون اونا براشون معدل کل مهمتره یا اختصاصی؟؟
    از طریق شرکت های اعزام دانشجو اگه بخوام اقدام کنم شانسم بیشتر میشه؟
    سلام
    والا برای اسکاندیناوی که مطمئنم مدرک زبان می خواد . اما درباره معدلتون باید بگم که هر دوتاش برای پذیرش کافیه چه عمومی رو نگاه کنن چه اختصاصی. این شرکت های اعزام دانشجو هم هیچ کار خاصی نمی کنند از طریق همین فروم می تونی اطلاعات مورد نیازت رو به دست بیاری. البته برای اپلای تو نروژ که میدونم دیر شده اما فنلاند هنوز زمان داره. زودتر کارات رو ردیف کن !

موفق باشی.
    به خويشتن اعتماد كن، آنگاه راه زندگي را خواهي يافت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)