صفحه 8 از 28 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 276

موضوع: زندگی در اکوادور

پیش فرض پاسخ : زندگی در اکوادور

نقل قول نوشته اصلی توسط maria1989 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من چند ماهی هست که اومدم اکوادور
    برای تحصیل اومدم
    خوشحال میشم بتونم به سوالات جواب بدم
    سلام...
    کار چطور میشه پیدا کرد؟
    برای دکترا بورس میشه گرفت؟
    کدوم شهر برای کار بهتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maria1989 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من چند ماهی هست که اومدم اکوادور
    برای تحصیل اومدم
    خوشحال میشم بتونم به سوالات جواب بدم
    درود و سپاس بابت اشتراک تجاربتون دوست گرامی.
    ممکنه اطلاعاتی درباره جاهایی از اکوادور که امنیت و امکانات بیشتری برای شروع زندگی همراه خانواده داره بدین؟
    همینطور وبسایت چند مدرسه انگلیسی زبان خصوصی و شهریه های زیادشون رو در اکوادور نگاه کردم و میخواستم بدونم
    آیا مدارس دیگری هست که امنیت و امکانات قابل قبول داشته باشه با شهریه ای معقول تر؟یا نه کلا هزینه تحصیل زیاد هستش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AV2020 نمایش پست ها
    با سلام

سطح مدارس خیلی متفاوته و یه جورایی بسته به بودجه شما داره هزینه ها هرکدوم متقاوته ولی مدارس تاپ ( آمریکایی و....) تقریبا سالی 2500-4000 دلار بسته به مقطع وعوامل دیگه متغیرند. بیمه افتضاحه در مقابل ایران یعنی به معنای واقعی! البته اگه درامد خوبی داشته باشید میتونید از بیمه ای بهره مند بشید که تقریبا 90% مسائل رو پوشش بده
    شهریه ای که فرمودین مربوط به یکسال کامل تحصیلی هست یا هر دوره؟

Junior Member

سلام دوستان عزیزم.
    هزینه ی مهاجرت برای 2 نفر از ایران به اکوادور حدودا چقدر میشه ؟ منظورم از کارای کنسول گری و هزینه ی ترَنسفر ترجمه و ارسال مدارک و ....
    به نظرتون اگه زبان اسپانیایی بلد نباشیم و بخوایم بریم اکوادور زبان یاد بگیریم و در همین حین که داریم زبان اسپانیایی یاد میگیریم کم کم دنبال کار هم باشیم میشه حدودا تا 6 ماه یا 1 سال کار پیدا کرد ؟
    اگه طرف زبان انگلیسیش خوب نباشه چه طوری میتونی توی کلاس های آموزش زبان اسپانیایی توی اکوادور ثبت نام کنه و زبان یاد بگیره ؟ به چه زبانی آموزش میدن ؟ کلا اسپانیاییه ؟ نیازی به زبان واسطه نیست ؟
    توی سایت کاریابی اکوادور میبینم شغل های زیادی اعم از فروشندگی و ... هست که حقوقشون حدود 400 دلار در ماه هست وتعدادشون کم هم نیست، به نظرتون برا دو نفر اگه هر نفر بره سر یکی از این کارای حقوق 400 دلاری یعنی جمعا در ماه میشه حدود 800 دلار دستمزد میشه یه زندگی تقریبا ساده داشت ؟ یا نه زیرِ خطِ فقرِ ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط stryk3r نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم.
    هزینه ی مهاجرت برای 2 نفر از ایران به اکوادور حدودا چقدر میشه ؟ منظورم از کارای کنسول گری و هزینه ی ترَنسفر ترجمه و ارسال مدارک و ....
    به نظرتون اگه زبان اسپانیایی بلد نباشیم و بخوایم بریم اکوادور زبان یاد بگیریم و در همین حین که داریم زبان اسپانیایی یاد میگیریم کم کم دنبال کار هم باشیم میشه حدودا تا 6 ماه یا 1 سال کار پیدا کرد ؟
    اگه طرف زبان انگلیسیش خوب نباشه چه طوری میتونی توی کلاس های آموزش زبان اسپانیایی توی اکوادور ثبت نام کنه و زبان یاد بگیره ؟ به چه زبانی آموزش میدن ؟ کلا اسپانیاییه ؟ نیازی به زبان واسطه نیست ؟
    توی سایت کاریابی اکوادور میبینم شغل های زیادی اعم از فروشندگی و ... هست که حقوقشون حدود 400 دلار در ماه هست وتعدادشون کم هم نیست، به نظرتون برا دو نفر اگه هر نفر بره سر یکی از این کارای حقوق 400 دلاری یعنی جمعا در ماه میشه حدود 800 دلار دستمزد میشه یه زندگی تقریبا ساده داشت ؟ یا نه زیرِ خطِ فقرِ ؟
    میشه از همین سایت های کاریابی به ما معرفی کنید؟

Junior Member

سلام

وقت بخیر

من فارغ التحصیل مهندسی نفت از دانشگاه سراسری هستم. خواستم بدونم میتونم برا ویزای مهاجرت از طریق تخصص اقدام کنم یا نه؟

و اینکه وضعیت شغلی تو حیطه مهندسی نفت تو اکوادر چطوره.

سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    میشه از همین سایت های کاریابی به ما معرفی کنید؟
    بله بفرما ، توی پست های قبلی یکی از کاربر گذاشته بود.
    https://www.computrabajo.com.ec/

Junior Member

از دوستانی که در اکوادور هستند کسی نیست جواب ما رو بده ؟
    به نظرتون با 15 هزار دلار میشه 1 سال توی اکوادور دووم آورد تا زبان و کار و ... اوکی بشه ؟

Junior Member

تایید مدارک ترجمه شده توسط سفارت اکوادور چقدر زمان میبره؟

سلام واسه من که ۴ ماه و نیم زمان برد.دوستان کسی اطلاع داره که با گرفتن تابعیت هر کشوری دیگر غیر از اسپانیا، خود به خود تابعیت کشور اکوادور از دست خواهد رفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)