صفحه 26 از 29 نخستنخست ... 1617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 286

موضوع: انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام و عرض ادب خدمت دوستان
    من کارشناسی معماری دارم با معدل 16.50 سن :26
    میخوام برای اپلای و بورس کامل اقدام کنم و یه چندتا سوال برام پیش اومده و استرس زیادی دارم
    ((((در ضمن میخوام بورس کامل 1ساله جهت گذروندن زبان چینی و بعد برا ارشد اقدام کنم)))))
    1:شهر در نظرم گوانجو ترجیحا دانشگاه خوب هست چیکار کنم ؟
    2:فقط از طریق سایت به نتیجه میرسم یا اگه کسی را بتونم در دانشگاه مورد نظر پیدا کنم بهتره برای بورس کامل ؟
    3:یه سری شرکت توی ایران هست که کار بورسیه و مهاجرت انجام میدن اینجور که تحقیق کردم حدود 6 میلیون اب میخوره به نظرتون به اینا واگذار کنم بهتره یا خودم انجام بدم ؟
    4:مدارک مورد نیاز جهت اپلای با بورس کامل چیه ؟
    5:اینجور که تحقیق کردم زمان بورس کامل تموم شده و اگه بخوام در اولین فرصت اقدام کنم میره برا اول مهر 97 و بعد جوابش برا اردیبهشت 98 میاد با توجه به هدر شدن وقتم 1: ارزش صبر کردن را داره ؟ 2:اینکه 100% اگه صبر کنم بورس کامل میشم یا نه ؟ (نظرتون)
    6:اگه دوستانی هستند که در گوانجو تحصیل میکنند ایدیشون را بدنن ممنون میشم
    7:در کل به نظر دوستان من در حال حاضر چیکار کنم بهتره ؟
    متشکرم از دوستان

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

دوستان کسی نانجینگ هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

دوستان کسی اینجا از nanjing university of science and Technology پذیرش گرفته؟جوابهای پذیرش اومده

Junior Member

سلام دوستان وقت شما بخیر.
    ببحشید که در اینجا پست میذارم دیدم بچه ها در این پیج فعالترند
    میخواستم بدونم آیا کسی متاهل هست که از چین بورس یا پذیرش گرفته باشه؟ سوال من اینه که برای گرفتن ویزای همسر، آیا در چین یا ایران پرینت حساب بانکی میخوان؟ جهت ارایه به پلیس مهاجرت اون کشور؟
    یکی از دوستام که در چین هست گفت از اون خواستن و از خیلیای دیگه نخواستن. میخوام بدونم چه جوریه شرایط؟ آیا در همه دانشگاهها میخوان از بچه ها؟ یا نه
    لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

سلامو دوستان لطفا بگن که چقدر شانس دارم :
    دیلم و پیش سال 88 معدل بالای 18
    رتبه 1817 کنکور 88 - 2 سال مهندسی مواد شریف--نمره های 10- 13 ولی ترم 4 انصراف دادم.
    کاردانی بازاریابی علمی کاربردی سال 1397 - معدل 18 به بالا
    تافل 73 ولی دوباره امتحان خواهم داد

برای رشته مهندسی مکانیک یا مواد ..یا همین مدیریت را ادامه دهم شانس بهتری دارم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه zhejiang رشته پزشکی پذیرش گرفتم .. الان برای سفارت میشه منو راهنمایی کنید.. ایا گواهی عدم سوپیشنه لازم دارم؟! و اینکه من شهریه دانشگاه پرداخت کردم ولی بازم باید تمکن مالی داشته باشم؟ اگه اره چقدر مثلا..
    ممنون میشم سریع پاسخ بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Maaria123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه zhejiang رشته پزشکی پذیرش گرفتم .. الان برای سفارت میشه منو راهنمایی کنید.. ایا گواهی عدم سوپیشنه لازم دارم؟! و اینکه من شهریه دانشگاه پرداخت کردم ولی بازم باید تمکن مالی داشته باشم؟ اگه اره چقدر مثلا..
    ممنون میشم سریع پاسخ بدید
    خیر - برای ویزای دانشجویی نیازی به عدم سوپیشینه نیست
    در خصوص تمکن مالی هم از خود سفارت بپرسید. سفارت چین مثل کشور های اروپایی نیست که به علت ناقص بودن مدارک شما رو ریجکت کنن. اگه نیاز باشه خودشون بهتون میگم که چه مدارکی رو بیارید
    حتی میتونید حضوری برید و سوال کنید . کارمند فارسی زبان اونجا هست

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر. میخواستم بدونم از کسانی که بورس cscگرفتن، آیا مدارک ویزا براشون از طرف دانشگاه پست شده؟

Senior Member kran آواتار ها

دوستان

من میخام از طریق چین به یه کشور دیگه برم. پروازم از شرکت چینی و استاپ کمتر از 24 ساعت دارم آیا برای این مدت ویزای ترانزیت نیاز دارم؟
    شرایطش چطوره؟ چند روزه میدن؟
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Senior Member kran آواتار ها

دوستان من دارم ویزای ترانزیت چین رو میگیرم و نیاز به بیمه نامه سافرتی دارم....
    کجا میتونم این رو تهیه کنم؟ این شرکتها که به صورت آنلاین میفروشند معتبرند؟
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein