صفحه 34 از 59 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط B3MH نمایش پست ها
    در مورد سوال اولم که توضیح دادید، خیلی ممنونم، اما میخوام بدونم وقتی حضور فیزیکی تو آفریقای جنوبی داشته باشی بازم آزمون میگیرن، یا این آزمون آنلاینی که میگی مربوط به کسایی هستش که هنوز تو ایران هستن، ممنون میشم یکم این موضوع رو باز کنی، چون پستهای قبلی شما رو مطالعه کردم نوشته بودید تو ایران دو ماه قبل از رفتنتون رزومه میفرستادید و در نهایت وقتی رسیدید آفریقای جنوبی شما مشغول به کار شدید
    در مورد سوال دومم بی زحمت اطلاعات بیشتر در اختیارمون بزارید، بخاطر قیمت دلار فکر میکنم باید مستقیم ریال رو به رند تبدیل کنیم، برای همین سوال کردم که شدنی هست یا نه
    درود بر شما
    آزمون هیچ ربطی به حضور شما در آفریقای جنوبی نداره و همچنین مربوط به ملیت و نوع ویزای شما نمیشه. اگر شرکت مورد نظر آزمون داشته باشه برای تمام نیروها این آزمون برگزار میشه.
    در مورد دوم هم با توجه به شرایط فعلی و نبود قیمت مشخص برای دلار٬ معادل وجه مورد نظر را دلار می دهید و برابر آن رند تحویل می گیرید.
    با توجه به اینکه چگونه عملیات تبدیل رو انجام می دین٬ برخی کارمزد هم می گیرن و بعضی خیر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minay68 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من یه سوال دارم.هزینه صفر تا صد ویزای کاری آفریقای جنوبی تقریبا چند رند میشه؟برای برآورد هزینه میپرسم و برای شروع چقدر نیازه؟ممنونم از همه دوستان
    درود بر شما
    در پست بعدی بنده می خوام مراحل اقدام با هزینه تقریبی رو عرض کنم.

روز خوش

Junior Member

درود بر دوستان عزیز فروم

لطفا اگر مطالب بنده براتون مفید هست٬ زحمت بکشید و امتیاز بدین.

و اما مراحل اقدام برای ویزای آفریقای جنوبی به همراه هزینه (تقریبی)
    ۱. تایید مدرک توسط ساکا ( ارگانی شبیه به وزارت علوم که مدرک معادل برای شما صادر می کند) - هزینه اقدام ۱۶۰۰ رند برای مدرک معادل و ۲۲۴ رند برای پست نتیجه
    ۲. دریافت تایید از سازمان MIE - بعضی از انجمن های مهندسی این تاییدیه رو نیاز دارند - ۷۵۰ رند برای درخواست - گاهی نیاز به پست مدرک فیزیکی هم هست ۲۲۴ رند
    ۳. انجمن تخصصی (بعضی انجمن ها خودشون هم مدرک تحصیلی رو بررسی می کنند) در صورت بررسی مدرک تحصیلی ۱۷۵۰ رند + ۲۲۴ رند برای پست مدرک های فیزیکی
    ۴. دریافت عضویت و تایید مهارت از انجمن تخصصی که حدود هزینه بین ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ رند به همراه ۲۲۴ رند جهت پست تاییدیه ها

و پس از داشتن تمام مدارک فوق برای تقاضای ویزا به همراه مدارک دیگر به وی اف اس مراجعه خواهید کرد.

امیدوارم که توضیحات کامل باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم در مورد امکان تغییر ویزای تحصیلی به کاری و پیدا کردن کار با ویزای تحصیلی توضیح بدید
    با تشکر فراوان

Junior Member

دوستان
    پیرو پست قبلی ٬ ممنون میشم در مورد امکان استخدام افراد با ویزای تحصیلی بگید .

و اینکه اگر چنین امکارنی باشه ٬ ایا تمام این پروسه تاییدیه ساکا و سازمان مهندسی و MIE رو اجرا میکنن ؟ و یا همون بستن قرارداد کافی هست برای تبدیل ویزای تحصیلی به کاری ؟‌

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pant نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز فروم

لطفا اگر مطالب بنده براتون مفید هست٬ زحمت بکشید و امتیاز بدین.

و اما مراحل اقدام برای ویزای آفریقای جنوبی به همراه هزینه (تقریبی)
    ۱. تایید مدرک توسط ساکا ( ارگانی شبیه به وزارت علوم که مدرک معادل برای شما صادر می کند) - هزینه اقدام ۱۶۰۰ رند برای مدرک معادل و ۲۲۴ رند برای پست نتیجه
    ۲. دریافت تایید از سازمان MIE - بعضی از انجمن های مهندسی این تاییدیه رو نیاز دارند - ۷۵۰ رند برای درخواست - گاهی نیاز به پست مدرک فیزیکی هم هست ۲۲۴ رند
    ۳. انجمن تخصصی (بعضی انجمن ها خودشون هم مدرک تحصیلی رو بررسی می کنند) در صورت بررسی مدرک تحصیلی ۱۷۵۰ رند + ۲۲۴ رند برای پست مدرک های فیزیکی
    ۴. دریافت عضویت و تایید مهارت از انجمن تخصصی که حدود هزینه بین ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ رند به همراه ۲۲۴ رند جهت پست تاییدیه ها

و پس از داشتن تمام مدارک فوق برای تقاضای ویزا به همراه مدارک دیگر به وی اف اس مراجعه خواهید کرد.

امیدوارم که توضیحات کامل باشه.
    سلام ممنونم ازت ولی یک موضوع رو جا انداختید، اگه نحوه پیدا کردن انجمن ها رو هم یاد میدادید خیلی خوب میشد، اگه تعدادشون کمه خوب همینجا همه انجمنهای تخصصی رو برامون بزار
    یک سوال
    حتما باید مدارک مربوط به بعد از ساکا رو هم انجام بدیم؟ یا نه فقط تایید مدارک ساکا کافیه، بقیه اش جنبه محکم کاری داره؟

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره پس از تحویل مدارک به vfs چقدر باید منتظر ویزا بود ، من الان سه ماهه مدارک را تحویل دادم و پنج هفته پیش هم برای مصاحبه رفتم ولی هنوز خبری نیست

Junior Member mdtrmd آواتار ها

سلام، من مهندس صنایع هستم، شوهرم مهندس کامپیوتر-برنامه نویس و 4 سال هم سابقه کار مفید داره یعنی کار پیدا خواهد کرد اونجا به احتمال زیاد . زبانمون هم خوبه . میخوایم اقدام کنیم اما این حساب بانکی و ادرس مشکل ایجاد کرده برامون.
    پول وکیل هم زیاده و اعتماد نمیشه به خیلی هاشون کرد. چه کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdtrmd نمایش پست ها
    سلام، من مهندس صنایع هستم، شوهرم مهندس کامپیوتر-برنامه نویس و 4 سال هم سابقه کار مفید داره یعنی کار پیدا خواهد کرد اونجا به احتمال زیاد . زبانمون هم خوبه . میخوایم اقدام کنیم اما این حساب بانکی و ادرس مشکل ایجاد کرده برامون.
    پول وکیل هم زیاده و اعتماد نمیشه به خیلی هاشون کرد. چه کنیم؟
    سلام
    فکر میکنم از اول فورام رو مطالعه کنی، دستت میاد مراحل چطوریه
    شخصا فکر میکردم حتما باید وکیل انجام بده کار مهاجرت رو ولی به مرور به این نتیجه رسیدم که خودم میتونم وکیل خودم باشم، دوستی دارم الان در استرالیا هستش و خودش کارهای مهاجرت خودشو انجام داد، برای همین به خودم میگفتم چطور اون تونست حالا من نتونم
    یکبار با یک وکیل صحبتی کردم که حرف جالبی زد، گفتش وقتی سفارت بهت ویزای جستجوی کار میده، مطمئن باش اونجا کار پیدا میکنی، منظورش این بود که حتما بهت نیاز دارن که دارن ویزا برات صادر میکنن
    البته این نظر بنده هستش و مطمئن باش کار پیدا میکنی فقط باید انگلیسی رو اکی کنی، دوستان تو این انجمن میگن آیلتس در حد 5 ولی به نظرم 5 خیلی کمه و نظر من حداقل 6 هستش
    در مورد آدرس تنها راه حلش اینه که یکی باید تو آفریقای جنوبی پیدا کنی و شماره حساب اونو تو سایت وارد کنی
    من خودم هنوز منتظر مدرک دانشگاهیم هستم به محض اینکه بیاد شروع میکنم و تجربیاتمو به اشتراک میزارم
    موفق باشی

سلام
    یک وکیل مهاجرت و یا دفتر مهاجرت خوب و مورد اطمینان به من معرفی می کنید.

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)