صفحه 554 از 589 نخستنخست ... 54454504544545546547548549550551552553554555556557558559560561562563564 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,531 تا 5,540 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام اول به شما تبریک میگویم این یک گام به جلوی خیلی خوب است. تا کار نهایی شود البته خیلی فاصله است ولی واقعا شروع خوبی است.

در مورد سوالتان: به نظرم ایرادی اصلا ندارد با استاد در مورد این پروژه خاص که به شما پیشنهاد اولیه داده اند وارد بحث شوید از مختصات آن سوال کنید و اگر استاد همراهی کردند حتی در مورد پیشرفت پروژه و نفرات و ... با اینحال خیلی پوش نکنید اگر استاد روی خیلی بازی نشان ندادند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط smshushtari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یکی از اساتیدی که بهش میل زدم چنین جوابی گرفتم:
    Thanks for your interest in joining my research group. Your skill set might be a good fit into one of my project. I encourage you to contact me again sometime in early December 2018.
    به نظرتون غیر خرفه ایه ازش در مورد پروژه سوال کنم تا دید بهتری داشته باشم یا اینکه صرفا تشکر کنم و بگم همون موقع تماس می‌گیرم؟
    سوال بعد اینکه الان میتونم به استادای دیگه تو همین دپارتمان یمیل بزنم یا نه؟ کار درستی نیست؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

ببخشید قسمت دوم را فراموش کردم. پیشنهاد من این است که تا زمانی که استاد گفته اند از بقیه اساتید در این ذپارتمان صرف نظر کنید. برای بسیاری از اساتید ناخوشایند است - و منهم تا حد با آنها سمپاتی دارم - که دانشجویی به او بگویند میخواهم دکتری را با شما کارکنم به این دلیل و آن دلیل و... و بعد همزمان به استاد بغلی هم همینها را بگویند. نشان میدهد دانشجو کمی footloose است و ارتباطهایش از سر دقت و هوشیاری نیست و اینها تصویر خوبی از شما نمیسازد.

با اینحال اگر استاد همراه هستند خیلی روشن سوال کنید احتمال پذیرش شما واقعا در پروژه ای که گفته اند چه اندازه است و اگر واقعا این احتمال بالا نیست آیا خود استاد اجازه میدهند یا حتی همکاری میکنند شما فرد مناسب را پیدا کنید؟ صریح بفرمایید تا دسامبر ممکن است بعضی از فرصتهای دیگر از دست بروند. معمولا اساتید این مطلب را درک میکنند و خودشان همراهی میکنند چه به این صورت که شما را به دیگران معرفی کنند چه به این شکل جواب خودشانرا زودتر و محکم تر بنویسند.

امیدوارم که همه کارها به خوبی پیش بروند. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط smshushtari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یکی از اساتیدی که بهش میل زدم چنین جوابی گرفتم:
    Thanks for your interest in joining my research group. Your skill set might be a good fit into one of my project. I encourage you to contact me again sometime in early December 2018.
    به نظرتون غیر خرفه ایه ازش در مورد پروژه سوال کنم تا دید بهتری داشته باشم یا اینکه صرفا تشکر کنم و بگم همون موقع تماس می‌گیرم؟
    سوال بعد اینکه الان میتونم به استادای دیگه تو همین دپارتمان یمیل بزنم یا نه؟ کار درستی نیست؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان
    میشه متن منو بررسی کنید
    Dear Dr. xxx

I am xxx, I have MSc degree in xxx engineering with overall GPA of 3.84 out of 4 from Islamic Azad University, xxx, Iran (Iran's second highestuniversity). I was ranked 3rd among 27 students in Ms Course. My citations in the publication is 11.
    I have seen your profile in the website of xxx University and since I found your research area close to my field of research. I read your article about xxx. I did some research about xxx.
    I am eager to apply for PhD program at University of xxx. I would be grateful if you could let me know about opportunities in your research group for the fall semester of 2019. Please see the attached CV for details of my experience and education. I thank you for your time. Please contact me if there is anything else I need to provide.

Sincerely yours

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط persiastore نمایش پست ها

سلام دوستان
    میشه متن منو بررسی کنید
    Dear Dr. xxx

I am xxx, I have MSc degree in xxx engineering with overall GPA of 3.84 out of 4 from Islamic Azad University, xxx, Iran (Iran's second highestuniversity). I was ranked 3rd among 27 students in Ms Course. My citations in the publication is 11.
    I have seen your profile in the website of xxx University and since I found your research area close to my field of research. I read your article about xxx. I did some research about xxx.
    I am eager to apply for PhD program at University of xxx. I would be grateful if you could let me know about opportunities in your research group for the fall semester of 2019. Please see the attached CV for details of my experience and education. I thank you for your time. Please contact me if there is anything else I need to provide.

Sincerely yours
    اول از همه در ابتدای ایمیل در یکی دو خط روشن کنید که برای چه مقطعی و چه رشته ای میخواهید اپلای کنید و اینکه زمینه مشخص مورد علاقه تون در گروه پژوهشی استاد مربوطه چیه (اگر پروژه هاش رو فهرست کرده میتونید پروژه مشخصی رو هم نام ببرید). بعد به نقاط قوت رزومه تون بپردازید. آن ادعای second highest university رو هم از متن تون بردارید بخصوص اگر برای استاد ایرانی ایمیل میزنید که اثر بسیار بدی خواهد داشت (مگر اینکه استاد مربوطه خودش فارغ التحصیل دانشگاه آزاد باشه).

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اول از همه در ابتدای ایمیل در یکی دو خط روشن کنید که برای چه مقطعی و چه رشته ای میخواهید اپلای کنید و اینکه زمینه مشخص مورد علاقه تون در گروه پژوهشی استاد مربوطه چیه (اگر پروژه هاش رو فهرست کرده میتونید پروژه مشخصی رو هم نام ببرید). بعد به نقاط قوت رزومه تون بپردازید. آن ادعای second highest university رو هم از متن تون بردارید بخصوص اگر برای استاد ایرانی ایمیل میزنید که اثر بسیار بدی خواهد داشت (مگر اینکه استاد مربوطه خودش فارغ التحصیل دانشگاه آزاد باشه).
    ممنون از جوابتون من متن ایمیل رو در سه پاراگراف نوشتم
    پاراگراف اول درباره خودم و بهترین چیزای رزومه ام پاراگراف دوم درباره استاد و پاراگراف سوم در مورد ملحق شدن به گروه پژوهشی استاد
    توی پاراگراف اول گفتم رشته ام چیه و در پاراگراف دوم گفتم که من روی چی کار کردم و نزدیک به علاقه شما هست توی پاراگراف سوم هم گفتم میخوام برای phd و ترم پاییز 2019. من چند جا هم گشتم گفتن اگر رنک دانشگاهتون خوبه حتما بگید که یک مورد مثبت برای شما باشه

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان
    میشه متن منو بررسی کنید
    Dear Dr. xxx

Sincerely yours
    سلام
    ایمیل شما تمپلیت هست. احتمال زیاد فقط تشویق به اپلای بگیرید مگر استادی وقت بذارند و رزومه شما ببینید و نکته ی چشمگیری داشته باشید. موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام منهم فکر میکنم باید برای استاد روشن تر بشود که شما با دقت و چشم باز او را انتخاب کرده اید.

اینکه توضیح دهید که کدام کارهای استاد را خوانده اید و اینکه پروژه های او را مرتب دنبال میکنید اثر خیلی مثبتی دارد بر اینکه استاد تقاضای شما را جدی بگیرند.

کم اهمیت تر هم نیست که کلیتی از پروژه دکتری که قصد دارید انجام دهید را و بعد ارتباطش را با کارهای استاد هدف بنویسید.

HTH
    ممنون از جوابتون من متن ایمیل رو در سه پاراگراف نوشتم
    پاراگراف اول درباره خودم و بهترین چیزای رزومه ام پاراگراف دوم درباره استاد و پاراگراف سوم در مورد ملحق شدن به گروه پژوهشی استاد
    توی پاراگراف اول گفتم رشته ام چیه و در پاراگراف دوم گفتم که من روی چی کار کردم و نزدیک به علاقه شما هست توی پاراگراف سوم هم گفتم میخوام برای phd و ترم پاییز 2019. من چند جا هم گشتم گفتن اگر رنک دانشگاهتون خوبه حتما بگید که یک مورد مثبت برای شما باشه

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوستان
    اگر امکان داره متن ایمیل من رو بررسی کنید. تمپلیت کلی همین هست و به تناسب هر استاد، پروژه یا مقاله مرتبط ایشان را در ادامه جمله "I found close to your research interests" می آورم.
    پیشاپیش ممنون از لطفتون.
    ,Dear Dr. YYY
    My name is XXX and I am in the final semester of a masters in Computer Engineering specializing in Artificial Intelligence at Islamic Azad University, Iran (GPA A+). I am interested in joining your research group to start my Ph.D. in Biostatistics under your supervision
    My attached C.V. shows that a major part of my research interest is the application of Machine Learning methods particularly Deep Learning in Medical Image Analysis with one published conference paper and one submitted journal paper. However, I am so interested in continuing my research focusing on how to develop novel Machine Learning methods mainly Deep Learning for Bioinformatics and expanding my research into related fields like Statistical Genetics & Drug Discovery which I found close to your research interests. During masters, I did several research projects and Kaggle challenges focused on developing CAD systems utilizing state-of-the-art Deep Learning architectures to analyze different types of medical images (Dermoscopy, X-Ray, and Ultrasound

I look forward to hearing from you
    Thank you for your time and attention

,Sincerely
    XXX

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    ایمیل شما تمپلیت هست. احتمال زیاد فقط تشویق به اپلای بگیرید مگر استادی وقت بذارند و رزومه شما ببینید و نکته ی چشمگیری داشته باشید. موفق باشید
    به نظر شما چه موارد دیگه ای باید صحبت کنم که حالت تمپلیت نداشته باشه
    من سعی کردم خودم بنویسم و از جایی هم کپی نکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام منهم فکر میکنم باید برای استاد روشن تر بشود که شما با دقت و چشم باز او را انتخاب کرده اید.

اینکه توضیح دهید که کدام کارهای استاد را خوانده اید و اینکه پروژه های او را مرتب دنبال میکنید اثر خیلی مثبتی دارد بر اینکه استاد تقاضای شما را جدی بگیرند.

کم اهمیت تر هم نیست که کلیتی از پروژه دکتری که قصد دارید انجام دهید را و بعد ارتباطش را با کارهای استاد هدف بنویسید.

HTH
    منظورتون اینه پاراگراف دوم قسمتی که درباره کارهای استاد صحبت شده رو بلد کنم؟