نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای مهاجرت به کبک وکیل بگیرم؟آيا وکيل کار خاصی ميکند؟

رأی دهندگان
914. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

124 13.57%
  • خیر

774 84.68%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

16 1.75%
صفحه 1522 از 1523 نخستنخست ... 522102214221472151215131514151515161517151815191520152115221523 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,211 تا 15,220 , از مجموع 15225

موضوع: مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

سلام دوستان من یک سوال داشتم

من تو اروپا دانشجو هستم، برای تز ام دارم با یک استاد تو کبک کار میکنم، برای مدت یکسال اونجا خواهم بود، اما در نهایت از دانشگاه خودم فارغ التحصیل میشم، میخواستم بدونم از دوستان کسی میدونه که آیا این مدت اقامت یکساله من رو شامل قانون ورک پرمیت میکنه یا نه؟
    ممنون میشم اگر از دوستان کسی اطلاع داره جواب بده.

Junior Member

سلام.
    برای تحصیل در کبک وقتی CAQ و بعد study permit صادر میشه در زیر study permit ذکر شده که برای شش ماه اول اجازه کار وجود نداره و بعد از شش ماه کار دانشجویی و هفته ای 20 ساعت میشه انجام داد با موافقت supervisor . البته برای من که از ایران مستقیم اومدم به این صورت هست. ولی برای دانشجوهای انتقالی یا به اصطلاح exchange (اگه اشتباه نکنم ) هم هم به همین صورت هست. که راجع به اون از دانشگاه مقصد سوال کنین دقیق تر پاسخ میدهند.

Junior Member

سلام، اگر كسي زمان پركردن فرمها، مدارك ديپلم دبيرستان و پيش دانشگاهي رو در قسمت مربوطه ذكر نكنه، ممكنه باعث ريجكت شدن پرونده از همون مرحله اول (preliminary review) بشه؟ ويا فرصتي براي اضافه كردن آنها به پرونده داده ميشه؟
    توضيحات: پرونده Aug 2016 در سيستم mon projet سابميت شده و در حال حاضر قابل آپديت ميباشد.

Junior Member

دوستان سلام
    در صورتیکه پرونده کبک داشته باشیم و با کسی که PR کانادا داره ازدواج کنیم چطور باید کبک رو آپدیت کنیم. با توجه به اینکه لزومی نداره برای همسر ویزا و csq صادر بشه و عملا امتیازش لازم نباشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

سلام دوستان
    من 32 سالمه و فوق لیسانس برق دارم و حقیقتش تصمیم گرفتم از طریق روش PEQ کبک به کانادا مهاجرت کنم و در این خصوص هم با چند تا از شرکت های مختلف اعزام دانشجو صحبت کردم و سایت های مربوطه رو هم چک کردم. اما چون روایات مختلفی از هرکدوم از اونها شنیدم لذا نتونستم پاسخ برخی از سوالتمو پیدا کنم. از دوستان عزیزی که این دوره هارو گذرونده یا اطلاعاتی در این مورد دارند تقاضا دارم در صورت امکان در این خصوص راهنماییم کنند. ممنون

Junior Member

درود بر دوستان عزیز

من از طریق تخصص فناوری اطلاعات، یه جاب آفر از فرانسه گرفتم و الان مدتی هست در پاریس مشغول به کار هستم. در همین راستا، اخیرا یه پیشنهاد کاری دیگه به من شده که در مونترال هست و شرکت تضمین کرده که در صورت اینکه کاندیدای مورد نظرشون باشم، تمام اقدامات مهاجرتی به مونترال را برای من انجام خواهند داد که این حدود 6 ماه زمانبر هست به گفته خودشون. نکته خوبش این هست که بنا به گفته خودشون ویزای بنده از نوع Labour Market و ویزای همسرم از نوع Open Visa خواهد بود و هر دو با هم به مونترال مهاجرت خواهیم کرد.

من با ایشان قرار مصاحبه دارم ولی چون هیچ ایده ای از هزینه های زندگی در مونترال ندارم از شما دوستان کمک میخواستم تا در حین مصاحبه بتونم بسنجم که آیا این موقعیت، با توجه به میزان حقوقش، آیا موقعیت مناسبی هست یا نه؟ برای همین میخواستم ببینم شما دوستان میشه به من کمک کنین تا هزینه یک زندگی دو نفره که شامل اجازه خانه، خرید خوراک، ترانسپورت، مالیات و ... حدودا چه قدر هست تا من بتونم ایده ای داشته باشم از اینکه میزان حقوق ام مناسب هست یا نه؟ البته خودم اگر حقوقی بهم پیشنهاد بشه و بخور و نمیر باشه، قصد دارم روی حقوق مذاگره کنم اما این میزان رو هیچ ایده ای ندارم که مثلا اجاره یک آپارتمان در یک جای مناسب مونترال چه مقدار هست یا سایر هزینه ها.

محل کار بنده در Downtown مونترال خواهد بود.

متشکرم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز.

من چند تا سوال در رابطه با برنامه کبک برام پیش اومده اگه از دوستان کسی لطف کنه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    1-احتمال گرفتن اقامت از این روش راحت تر هست یا اکسپرس اینتری؟
    2-اگر پروفایل رو تکمیل کنیم و درخواست مدارک کردن و مدارک رو نفرستیم چی مشه؟ کلا حذف میشیم و سال بعد باید از اول شروع کنیم؟
    3-اگر از این راه موفق به دریافت اقامت بشیم باید در کبک موندگار بشیم و حق نداریم جای دیگه ای زندگی کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyar69 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز.

من چند تا سوال در رابطه با برنامه کبک برام پیش اومده اگه از دوستان کسی لطف کنه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    1-احتمال گرفتن اقامت از این روش راحت تر هست یا اکسپرس اینتری؟
    2-اگر پروفایل رو تکمیل کنیم و درخواست مدارک کردن و مدارک رو نفرستیم چی مشه؟ کلا حذف میشیم و سال بعد باید از اول شروع کنیم؟
    3-اگر از این راه موفق به دریافت اقامت بشیم باید در کبک موندگار بشیم و حق نداریم جای دیگه ای زندگی کنیم؟

1 اگر از روشهای دیگه امتیاز لازم رو کسب میکنید بهتر هست از همون روشها اقدام کنید
    2 اگر بدون علت موجه در مهلت مقرر اقدام نکنید پرونده تون انصرافی تلقی میشه
    3 هر جایی میتونید زندگی کنید

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط Maloge نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز

من از طریق تخصص فناوری اطلاعات، یه جاب آفر از فرانسه گرفتم و الان مدتی هست در پاریس مشغول به کار هستم. در همین راستا، اخیرا یه پیشنهاد کاری دیگه به من شده که در مونترال هست و شرکت تضمین کرده که در صورت اینکه کاندیدای مورد نظرشون باشم، تمام اقدامات مهاجرتی به مونترال را برای من انجام خواهند داد که این حدود 6 ماه زمانبر هست به گفته خودشون. نکته خوبش این هست که بنا به گفته خودشون ویزای بنده از نوع Labour Market و ویزای همسرم از نوع Open Visa خواهد بود و هر دو با هم به مونترال مهاجرت خواهیم کرد.

من با ایشان قرار مصاحبه دارم ولی چون هیچ ایده ای از هزینه های زندگی در مونترال ندارم از شما دوستان کمک میخواستم تا در حین مصاحبه بتونم بسنجم که آیا این موقعیت، با توجه به میزان حقوقش، آیا موقعیت مناسبی هست یا نه؟ برای همین میخواستم ببینم شما دوستان میشه به من کمک کنین تا هزینه یک زندگی دو نفره که شامل اجازه خانه، خرید خوراک، ترانسپورت، مالیات و ... حدودا چه قدر هست تا من بتونم ایده ای داشته باشم از اینکه میزان حقوق ام مناسب هست یا نه؟ البته خودم اگر حقوقی بهم پیشنهاد بشه و بخور و نمیر باشه، قصد دارم روی حقوق مذاگره کنم اما این میزان رو هیچ ایده ای ندارم که مثلا اجاره یک آپارتمان در یک جای مناسب مونترال چه مقدار هست یا سایر هزینه ها.

محل کار بنده در Downtown مونترال خواهد بود.

متشکرم
    با ۳۰۰۰ دلار در ماه راحت زندگی میکنید.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط vamani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 32 سالمه و فوق لیسانس برق دارم و حقیقتش تصمیم گرفتم از طریق روش PEQ کبک به کانادا مهاجرت کنم و در این خصوص هم با چند تا از شرکت های مختلف اعزام دانشجو صحبت کردم و سایت های مربوطه رو هم چک کردم. اما چون روایات مختلفی از هرکدوم از اونها شنیدم لذا نتونستم پاسخ برخی از سوالتمو پیدا کنم. از دوستان عزیزی که این دوره هارو گذرونده یا اطلاعاتی در این مورد دارند تقاضا دارم در صورت امکان در این خصوص راهنماییم کنند. ممنون
    چک کنید رشتتون توی این لیست باشه حتما
    http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/publications/fr/peq/LIS-domaines-formation-peq-etudiants.pdf
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014