صفحه 154 از 158 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی- علوم پزشکی تهران

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Murphy95 نمایش پست ها
    دارالترجمه گواهی موقت رو ترجمه نمیکنه ولی من شنیدم که ناتی ترجمه کرده و قاعدتا وقتی مهر ناتی بخوره برای اسس نباید مشکلی پیش بیاد.
    در بدترین حالت اگه نتونستید مترجم ناتی تو ایران پیدا کنید، مترجمایی که تو استرالیا هستند هر چیزی رو ترجمه می کنن . چه مهر داشته باشه چه نه. تازه اصل مدرک رو هم نمی خوان فقط اسکن بهشون بدید. فکر کنم حدود ۳۵ دلار ازتون بگیرن .

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezare نمایش پست ها
    ادامه پست بالا :!

سلام. از اونجایی که کسی از رشته بیوتکنولوژی (که حدود یک ماهه به لیست اداره مهاجرت و همچنین ایالت ACT اضافه شده) تا حالا اقدام نکرده گفتم یه اپدیت بزارم تا شاید کمکی بشه.

من مدارک رو دو روز پیش برای VETASSESS اپلود کردم و درخواست Fast track دادم (تا ظرف مدت ۱۰ روز کاری بررسی بشه) و ۱۶۰۰ دلار هم بهشون دادم. امروز ازم خواستن تا اسکن اصلی مدارک دانشگاهی رو بفرستم براشون. یعنی درواقع خواستن تا اسکن رنگی مدارک. قابل توجه دوستانی که از certify کردن مدارک سوال داشتن: من قبلا کپی certify شده که در واقع به فایل ترجمه مدرک اتچ میشه و توسط مترجم مهر میشه رو اپلود کرده بودم و ظاهرا در مورد مدارک دانشگاهی اونا اصل مدرک رو میخوان. ببیینیم چی میشه ...
    آپدیت امروز اینکه اینا پرونده رو به جریان انداختن و درست تو روز اول بررسی به شرکت قبلی من تو ایران زنگ زدن و آمار گرفتن. از استرالیا تماس گرفتن و به انگلیسی هم صحبت کردن. به خودمم زنگ زدن و تمام ادعاهایی که مبنی بر شرح وظایف مطرح کرده بودم رو مجددا شنیدن و صدا رو ضبط کردن. ظاهرا خیلی جدی هستند!
    ۱

Junior Member

آپدیت امروز اینکه اینا پرونده رو به جریان انداختن و درست تو روز اول بررسی به شرکت قبلی من تو ایران زنگ زدن و آمار گرفتن. از استرالیا تماس گرفتن و به انگلیسی هم صحبت کردن. به خودمم زنگ زدن و تمام ادعاهایی که مبنی بر شرح وظایف مطرح کرده بودم رو مجددا شنیدن و صدا رو ضبط کردن. ظاهرا خیلی جدی هستند!
    ۱
    سلام
    میتونم بپرسم شما چه مدارکی براشون فرستادید فقط سابقه بیمه و نامه شرکت بوده؟
    و اینکه چه سوالاتی از شرکتتون پرسیدن ؟ وآیا به تمام شرکتایی که کار میکردید زنگ زدن یا فقط یکی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Murphy95 نمایش پست ها
    سلام
    میتونم بپرسم شما چه مدارکی براشون فرستادید فقط سابقه بیمه و نامه شرکت بوده؟
    و اینکه چه سوالاتی از شرکتتون پرسیدن ؟ وآیا به تمام شرکتایی که کار میکردید زنگ زدن یا فقط یکی؟

سابقه بیمه- قراداد - فیش حقوقی- صورتحساب پرداختی های حقوق- و نامه شرکت. در واقع همه چیز رو دادم بهشون .

از شرکت در مورد کسی که مدارک رو امضا کرده، و اینکه ایا منو می شناختن و کارم چی بوده. همون اطلاعاتی که خودشون تو نامه شرکت ازتون خواستن رو مجددا کانفیرم می کنن. من یجا کار کردم و همونجا رو هم زنگ زدن.
    موفق باشید ...

سابقه بیمه- قراداد - فیش حقوقی- صورتحساب پرداختی های حقوق- و نامه شرکت. در واقع همه چیز رو دادم بهشون .

از شرکت در مورد کسی که مدارک رو امضا کرده، و اینکه ایا منو می شناختن و کارم چی بوده. همون اطلاعاتی که خودشون تو نامه شرکت ازتون خواستن رو مجددا کانفیرم می کنن. من یجا کار کردم و همونجا رو هم زنگ زدن.
    موفق باشید ...
    سلام
    مدارکی که شما فرستادید مهر دادگستری یا وزارت امور خارجه داشت؟ من گایدلاین رو که میخوندم گفته بودم مهر موسسه ترجمه هم قابل قبوله!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_hadipour نمایش پست ها
    سلام
    مدارکی که شما فرستادید مهر دادگستری یا وزارت امور خارجه داشت؟ من گایدلاین رو که میخوندم گفته بودم مهر موسسه ترجمه هم قابل قبوله!

همه رو برید ترجمه ناتی کنید و بدید بره. زیاد سخت نگیرید تو این چیزا...
    فقط هر چیزی که آپلود می کنید رنگی و با کیفیت باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

همه رو برید ترجمه ناتی کنید و بدید بره. زیاد سخت نگیرید تو این چیزا...
    فقط هر چیزی که آپلود می کنید رنگی و با کیفیت باشه

آپدین نهایی:

امروز بعد از گذشت ۵ روز کاری نتیجه اسسمنت از وت اسس اومد: مثبت

گفته بودن که با روند جدید FAST TRACK کمتر از ۱۰ روز کاری نتایج رو اعلام میکنن. تنها نکته ای که شاید جالب باشه اینکه من ۱۵ ماه سابقه بیمه داشتم و اونا کلا ۳ ماه به من سابقه کار دادن و به عبارتی ۱۲ ماه رو طبق قانون خودشون کسر کردن ولی مدارک دانشگاهی رو مطابق با سیستم استرالیا ارزیابی کردن.

موفق باشید...

Junior Member

آپدین نهایی: امروز بعد از گذشت ۵ روز کاری نتیجه اسسمنت از وت اسس اومد: مثبت گفته بودن که با روند جدید FAST TRACK کمتر از ۱۰ روز کاری نتایج رو اعلام میکنن. تنها نکته ای که شاید جالب باشه اینکه من ۱۵ ماه سابقه بیمه داشتم و اونا کلا ۳ ماه به من سابقه کار دادن و به عبارتی ۱۲ ماه رو طبق قانون خودشون کسر کردن ولی مدارک دانشگاهی رو مطابق با سیستم استرالیا ارزیابی کردن. موفق باشید...
    سلام امتیاز آوردنتون به چه شکل بود؟

Junior Member

سلام .کسی جدیدا وت اسس اقدام کرده تجربشو بگه چقد طول کشیده؟ (تو سایتش گفته 8-10 هفته، کسی بوده که زودتر جواب بگیره؟)

Junior Member

دوستان سلام
    من مهندسي كشاورزي علوم دامي خوندم، ميخوام به عنوان ساينتيست اسسمنت بگيرم از وت اسس، از سال ٩٣ كه فارغ التحصيل شدم توي يه شركت مشغول به كار شدم كه اين شركت ارديبهشت سال ٩٧ براي فرار از مسايل مالياتي منحل شده ولي به فعاليتش ادامه داده... منم همچنان در حال فعاليت توي اين شركت هستم... حالا سوال اينجاست براي ادعاي سابقه كار اين فاصله ارديبهشت ٩٧ تا الان ممكنه برام دردسر بشه؟؟!!
    راهكاري داريد كه چكار كنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)