صفحه 120 از 148 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    سلام
    دوستاني كه آنكارا مصاحبه داشتند لطفا" راهنمايي كنيد
    در بخش از مدارك مورد نياز جمله زير نوشته شده است
    Original or certified copies of birth certificates for all children of the principal applicant (even if he or she is not
    accompanying).
    آيا منظور شناسنامه است؟ و اگر بايد شناسنامه را ارائه شود آيا بايد كپي به همراه اصل ترجمه شناسنه در چند نسخه تهيه كنيم ؟ چون يك نسخه هم براي پرونده بچه ها لازم است
    سلام شناسنامه اصلش و ترجمه اصلش برای همه خانواده لازم است .فکر کنم یک ترجمه کافی باشه (از تمامی مدارک).بازم تو سایت چک کنید .البته من خودم یکی از همه اضافه برده بودم.عکس فراموش نشه.ضمنا در مورد کارت واکسن و واکسیناسیون گم برای ایران رو قبول کرد خانم دکتر اونگان تو ترکیه.
    من از انستیتو پاستور گرفتم البته پول گرفت 100 تومن فکر کنم حتی واکسن آنفلونزام هم قبول کرد فقط انتی آبله مرغان را واسه سنهای زیر 40 میپذیرن و بالای 40 واکسن لازمه.خود انستیتو(تجریش) دکترش راهنمایی میکنه.خانم دکتر خوبی داره.ضمنا واکسنها رایک سری انستیتو پاستور و یک سری هلال احمر و یک سری هم مطب خصوصی باید تزریق کنید.تو همین فروم سرچ کنید است.mmr را را مطب شخصی (من میدون شیراز زدم)میزنند و هپاتیت را هلال احمر و تست آنی و ابله و بقیه انستیتو پاستور.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام شناسنامه اصلش و ترجمه اصلش برای همه خانواده لازم است .فکر کنم یک ترجمه کافی باشه (از تمامی مدارک).بازم تو سایت چک کنید .البته من خودم یکی از همه اضافه برده بودم.عکس فراموش نشه.ضمنا در مورد کارت واکسن و واکسیناسیون گم برای ایران رو قبول کرد خانم دکتر اونگان تو ترکیه.
    من از انستیتو پاستور گرفتم البته پول گرفت 100 تومن فکر کنم حتی واکسن آنفلونزام هم قبول کرد فقط انتی آبله مرغان را واسه سنهای زیر 40 میپذیرن و بالای 40 واکسن لازمه.خود انستیتو(تجریش) دکترش راهنمایی میکنه.خانم دکتر خوبی داره.ضمنا واکسنها رایک سری انستیتو پاستور و یک سری هلال احمر و یک سری هم مطب خصوصی باید تزریق کنید.تو همین فروم سرچ کنید است.mmr را را مطب شخصی (من میدون شیراز زدم)میزنند و هپاتیت را هلال احمر و تست آنی و ابله و بقیه انستیتو پاستور.
    اگر واکسن نزنیم بریم مصاحبه اشکالی داره؟؟ با توجه به اینکه باید ویور ارائه داد و کار ماها آیا بشه آیا نشه س!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط arioamir نمایش پست ها
    اگر واکسن نزنیم بریم مصاحبه اشکالی داره؟؟ با توجه به اینکه باید ویور ارائه داد و کار ماها آیا بشه آیا نشه س!!!
    به نظر من احتمال قبولی ما ایرانیا خیلی کمه.فرضا ویور هم بگیرین کارتون بالای شش ماه طول میکشه پس بی خود پول دکتر ندین .بگین انجام میدم .من با ویور همسر و بچه زیر 21 سال بعد از 9 ماه هنوز جواب ندادن و شاید هم تا آخر سپتامبر جواب ندن و خودبخود دیگه لاتاریم باطل شه.پزشکی هم انجام دادم اما الان اگه فرضا ویزا هم بدن آزمایشاتم قابل قبول نیست و قبلی باطله و مجددا باید آزمایش بدم چون ازمایشات شش ماه اعتبار داره.پول دکتر و .. حدودا نفری 200- 300 میشه.که پول الکی خرج کردنه!!!!!!!!!!!!ایرانیا سرکارن فعلا.واکسن نزده که اصصصصصلااا پیش دکتر نرین که هزینه اتون خدا تومن میشه همه واکسنارو بهتون میزنه که پولشو بگیره.یا اصلا دکتر سفارت نرین یا میرین حتما برگه زرد واکسن رو ببرین چون خیلی ضرر میکنید.

Junior Member

سلام دوستان
    از دوستانی که لاتاری ۲۰۱۹ برنده شدن کسی ویزا گرفته تا الان یا باید تا آخر سپتامبر منتظر موند ؟ من برنده ۲۰۲۰ هستم و با این بن های ترامپ نمیدونم چقدر احتمال گرفن ویزا هست. کسی اطلاعات دقیقی نداره و این موضوع خیلی برام مهمه
    دوستان میتونن راهنمایی کنند؟

سلام بله تعداد انگشت شماری گرفتن اما احتمال 99 درصد پاس دوم-یعنی اقامت کشور غیر ایران -بودند.ایرانیا که تنها پاس ایران دارند فکر نکنم موفق شده باشند.همین 2019 را بخونید خیلی چیزا دستگیرتان میشود.پولتون رو بیرون نریزین چون 2020 هم تا سپتامبر سال دیگه است که تا اون موقع جناب ترامپ هستند!!!!!!!!!!!!!!!!!انتخابات بعدی پاییز سال ذیگه است اونم اگر ترامپ رای نیاره که طبق -75% -نظر سنجی ها ی مردمش میاره .

Junior Member

سلام دوستان
    تو راهنماي مصاحبه سفارت آنكارا ، نامه تمكن مالي نيست . فقط تو بخش ويزاي خانوادگي فرم اسپانسر I-864 را بهمراه مدارك شخص حمايت كننده خواسته شد .
    آيا نامه تمكن مالي و سند خونه و ... براي مصاحبه لاتاري لازم نيست ؟

Junior Member

سلام دوستان
    برای پر کردن فرم 260 قسمت mailing and permanent address info اگه ادرس جایی ویا کسی داخل امریکا نداشته باشم یاید چه جوری پر کنم؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_as نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای پر کردن فرم 260 قسمت mailing and permanent address info اگه ادرس جایی ویا کسی داخل امریکا نداشته باشم یاید چه جوری پر کنم؟
    مرسی
    سلام برای لاتاری تمکن مالی فکر کنم مهمه .نفر اصلی پایه 15000 دلاره و بعد به ازای هر نفر-مثلا فرزند و همسر- 5000 دلار اضافه میشه ..مثلا کیس سه نفره حداقل 25000 دلار تمکن مالی میخواد.سند خانه و .. اگر بانک پول ندارین حتما ببرین .باید مطمئن شن حداقل هزینه زندگی تو امریکا جهت یک سال اول را دارین.و اسپانسر هم اگر تمکن نداشته باشین لازمه .(من هم تمکن مالی بردم و هم فرم تکس اسپانسر و اسپانسر .خانم افیسر گفت تمکن مالی کفایت میکنه و نیاز به اسپانسر نیست).سوال دومی جهت آدرس در فرم 260- اگر کسی رو آمریکا ندارین آدرس هتلی و یا جایی تو امریکا را بدین چون گرین کارت به اون مکان که ادرس میدیدپست خواهد شد.البته در بدو ورود به امریکا تو فرودگاه امریکا هم بعدا میتونید آدرس را عوض کنید.. این فروم والا از ده تا وکیل هم بهتره.مطالعه کنید.ممنون ازپایه گذاران این فروم خدمت بزرگی کردن.منم یک نفر معمولی مثل بقیه هستم.اونقدر تو این یک سال درگیر بودم و هستم که فروم و سایت سفارت رو تقریبا زیر و رو کردم.موفق باشین.

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم در مورد فرم i134
    من چون با این قیمت دلار تمکن مالی خوبی نمی تونم ارائه بدم برادرم میخواد اسپانسر من بشه. سوالم این هست که این فرم چه مدت اعتبار داره؟ (وقت مصاحبه من احتمالا بیوفته اردیبهشت یا خرداد سال دیگه) می خوام ببینم اگه مثلا دو ماه اعتبار داره بگم نزدیکای وقت مصاحبم فرمو برام بفرسته.
    و این که کسی میدونه فرم باید حتما دستی پر بشه و با پست برای من فرستاده بشه؟ یا میشه الکترونیک پر و امضا بشه و با ایمیل فرستاده بشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم در مورد فرم i134
    من چون با این قیمت دلار تمکن مالی خوبی نمی تونم ارائه بدم برادرم میخواد اسپانسر من بشه. سوالم این هست که این فرم چه مدت اعتبار داره؟ (وقت مصاحبه من احتمالا بیوفته اردیبهشت یا خرداد سال دیگه) می خوام ببینم اگه مثلا دو ماه اعتبار داره بگم نزدیکای وقت مصاحبم فرمو برام بفرسته.
    و این که کسی میدونه فرم باید حتما دستی پر بشه و با پست برای من فرستاده بشه؟ یا میشه الکترونیک پر و امضا بشه و با ایمیل فرستاده بشه؟
    ممنون
    بانک تمکن مالی رو با قیمت یورو و دلار قدیم یعنی قبل از گرونیها حساب میکنه اگه اشتباه نکنم یورو ۴۲۰۰ تومن حساب میکنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)