صفحه 130 از 148 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام
    ما آنکارا مصاحبه داشتیم .
    اول رفتیم مدیکال و با وجود کارت زرد کامل از پاستور تجریش که برده بودیم ولی یک واکسن به ما و دو واکسن هم به نوزاد ما زد .
    بعد از ورود به سفارت اول برای تحویل گرفتن مدارک شماره ما را اعلام کردند قبل از تحویل مدارک از ما پرسید فامیل درجه یک دارید یا جاب آفر دارید که گفتیم نه . بعد یک برگه با ما داد که توش در مورد قانون تراول بن نوشته بود و بعد از ما پرسید که می خواهید ادامه بدهید که ما گفتم بله . بعد مدارک را تحویل گرفت و پس از پرداخت پول در گیشه بعدی، رفتیم پیش افسر و او هم همان سوالات را پرسید فامیل درجه یک و جاب آفر که گفتیم نداریم و گفتیم که جاب آفر جزء مدارک مورد نیاز ما نبود و ما مطمئن نبودیم که برای ما لازمه ولی می توانیم تهیه کنیم اگر کمکی به ما می کنه که گفت نه .
    بعدش گفت به دلیل قانون مهاجرتی ترامپ نمی توانه به ما ویزا بده و همه مدارک را به ما برگرداند و برگه ای به ما داد که تیک اول را زده که طبق قانون مهاجرتی درخواست ما رد شد .

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    سلام
    ما آنکارا مصاحبه داشتیم .
    اول رفتیم مدیکال و با وجود کارت زرد کامل از پاستور تجریش که برده بودیم ولی یک واکسن به ما و دو واکسن هم به نوزاد ما زد .
    بعد از ورود به سفارت اول برای تحویل گرفتن مدارک شماره ما را اعلام کردند قبل از تحویل مدارک از ما پرسید فامیل درجه یک دارید یا جاب آفر دارید که گفتیم نه . بعد یک برگه با ما داد که توش در مورد قانون تراول بن نوشته بود و بعد از ما پرسید که می خواهید ادامه بدهید که ما گفتم بله . بعد مدارک را تحویل گرفت و پس از پرداخت پول در گیشه بعدی، رفتیم پیش افسر و او هم همان سوالات را پرسید فامیل درجه یک و جاب آفر که گفتیم نداریم و گفتیم که جاب آفر جزء مدارک مورد نیاز ما نبود و ما مطمئن نبودیم که برای ما لازمه ولی می توانیم تهیه کنیم اگر کمکی به ما می کنه که گفت نه .
    بعدش گفت به دلیل قانون مهاجرتی ترامپ نمی توانه به ما ویزا بده و همه مدارک را به ما برگرداند و برگه ای به ما داد که تیک اول را زده که طبق قانون مهاجرتی درخواست ما رد شد .
    آدم میمونه چی بگه والا. کنگره یه چیز میگه رییس جمهور یه چیز دیگه بعد اسم ایران به خر تو شیری در رفته! خیلی متاسفم ولی گمون نمیکنم جاب آفر یا فامیل درجه ی یک تاثیری میداشت. اگر فکر میکنین میتونین سه شرط اصلی رو یه جورایی درست کنین فعلا دو ماه مونده و این بار لازم نیست دیگه کار خاصی انجام بدین همه چی آماده س فقط ویور رو همراه با پکیجتون سابمیت میکنین. خیلی چندشه این برخورد واقعا متاسفم امیدوارم تو این دو ماه باقی مونده راهی بتونین پیدا کنین.

Junior Member

سلام. من 2 تاسوال داشتم.

1- بعد از دریافت نامه دوم برای مصاحبه، آیا باید در سایت سفارت ریجیستر هم بکنیم؟
    2- در مورد 2 تا عکسی که در سایت خواسته شده، آیا میشه از ایران گرفت و برد یا همون جا، مکان خاصی برای گرفتنش درخارج سفارت هست؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezash123 نمایش پست ها
    سلام. من 2 تاسوال داشتم.

1- بعد از دریافت نامه دوم برای مصاحبه، آیا باید در سایت سفارت ریجیستر هم بکنیم؟
    2- در مورد 2 تا عکسی که در سایت خواسته شده، آیا میشه از ایران گرفت و برد یا همون جا، مکان خاصی برای گرفتنش درخارج سفارت هست؟

ممنون
    1- براي انكارا كه بايد رجيستر شود ولي به سايت سفارت خود مراجعه كنيد راهنما فارسي و انگليسي دارند .
    2- بله فقط بگويد براي سفارت مي خواهيد و ابعاد 5*5 سانت

Junior Member

دوستان برای من وقت مصاحبه ۲۵ سپتامبر تعیین شده یعنی پنج روز قبل از بسته شدن پرونده لاتاری! با این وضعیت مدیکال رو برم به نظرتون؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_7770 نمایش پست ها
    دوستان برای من وقت مصاحبه ۲۵ سپتامبر تعیین شده یعنی پنج روز قبل از بسته شدن پرونده لاتاری! با این وضعیت مدیکال رو برم به نظرتون؟؟؟؟
    صد در صد.
    اگه از نظر مالی اوکی هستین و براش برنامه گذاشتین حتما برین. تا آخر آدم تلاشش رو میکنه اگه نشد دیگه افسوسیم نیست لااقل نه از جانب خودتون.
    به قول سعدی: " به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.

ایشالا موفق باشین و در جا تو مصاحبه جواب رو بهتون بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_7770 نمایش پست ها
    سلام
    میشه بگید کیس نامبرتون چند بوده که 25 سپتامبر وقت مصاحبه گذاشتن؟
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member

بالای ۸۰۰۰

Junior Member

البته به من سفارت ایمیل زده بود تو بهمن مدارک رو بفرستم ولی ایمیل رو تو تیر دیدم و جواب دادم

Junior Member

الان زنگ زدم ##### بهم گفت برا نوشتن ویور هزار دلار میگیره ینی دوازده میلیون تومن؟ خودمون نمیتونیم ویور بنویسیم تمپلت خاصی نداره که خودم بنویسم؟ آخه ده میلیون مدیکال ده میلیون پول سفارت ده میلیون ویور ؟؟؟ اگه امیدی به رفتن بود این پول رو میدادم آخه دیگه با برادر ویو نمیدن
    ویرایش توسط mehrdadk25 : August 4th, 2019 در ساعت 12:59 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)