صفحه 135 از 148 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSANBLUE نمایش پست ها
    فکر کنم ایمیلش اینه KCCDV@state.gov
    در مورد عقب اقتادن کیس هم منم دارم دست دست میکنم ببینم چی میشه هرچند وضع بدتر میشه که بهتر نمیشه ولی خب یکسال وقت داریم دیگه مخصوصا به ایرانی که فعلا ویزا نمیدن که بگیم سهم ایران پر میشه از ویزا
    اگه اسم و مشخصات خودتون و همراهان و اشتباه مینوشتین که حتما باید اصلاح میکردین در این مورد شک دارم باید بپرسین ولی فکر نکنم مشکلی باشه با توجه به تجربیات افرادی که رفتن و من خوندم
    من چندین بار این مسأله رو گفتم. ویزاهای لاتاری منطقه ای داده میشه. وقتی ایرانی ها به خاطر تراول بن ویزا نمیگیرن سهمشون به بقیه کشورهای آسیایی میرسه و سهمیه ویزاهای آسیا به طور متوسط برابر با زمان قبل تراول بنه. چون کشورهای دیگه مثل ایران بک گراند چکشون طول نمیکشه اکثراً ویزای درجا میگیرن. بنابراین حتی اگه تو آخرین ماه یعنی سپتامبر هم مصاحبه برن شانس بالایی برای گرفتن ویزا دارن.
    یه نکته دیگه اینکه وقتی میخوان افراد رو دعوت به مصاحبه کنن بهشون از پیش اون تعداد ویزا اختصاص میدن یا به اصطلاح pre-allocate میکنن. اگه کسی درجا ویزا بگیره که خب اون سهمیه pre-allocate شده استفاده میشه ولی وقتی کسی درجا ویزا نمیگیره و کلیرنس یا AP میخوره اون ویزای pre-allocate شده انگار استفاده نشده و اینطور فرض میکنن که در واقع اون شخص ویزای لاتاری نگرفته و بنابراین اون سهمیه رو به افرادی بعدی که قراره به مصاحبه دعوت بشن اختصاص میدن. بنابراین کسی که AP میخوره ممکنه که سهمیه ویزاها تموم بشه و نتونه دیگه ویزایی بگیره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    من چندین بار این مسأله رو گفتم. ویزاهای لاتاری منطقه ای داده میشه. وقتی ایرانی ها به خاطر تراول بن ویزا نمیگیرن سهمشون به بقیه کشورهای آسیایی میرسه و سهمیه ویزاهای آسیا به طور متوسط برابر با زمان قبل تراول بنه. چون کشورهای دیگه مثل ایران بک گراند چکشون طول نمیکشه اکثراً ویزای درجا میگیرن. بنابراین حتی اگه تو آخرین ماه یعنی سپتامبر هم مصاحبه برن شانس بالایی برای گرفتن ویزا دارن.
    یه نکته دیگه اینکه وقتی میخوان افراد رو دعوت به مصاحبه کنن بهشون از پیش اون تعداد ویزا اختصاص میدن یا به اصطلاح pre-allocate میکنن. اگه کسی درجا ویزا بگیره که خب اون سهمیه pre-allocate شده استفاده میشه ولی وقتی کسی درجا ویزا نمیگیره و کلیرنس یا AP میخوره اون ویزای pre-allocate شده انگار استفاده نشده و اینطور فرض میکنن که در واقع اون شخص ویزای لاتاری نگرفته و بنابراین اون سهمیه رو به افرادی بعدی که قراره به مصاحبه دعوت بشن اختصاص میدن. بنابراین کسی که AP میخوره ممکنه که سهمیه ویزاها تموم بشه و نتونه دیگه ویزایی بگیره.
    خیلی ممنون از راهنماییتون. پس نظر شما اینه که من آنلاک نکنم فرم رو برای دادن شماره پاس جدید؟ درسته؟

Junior Member

بچه ها این سایتی که سفارت ها آدرس میدن واسه چک کردن وضعیت پرونده، همون جاییکه کیس نامبر رو باید وارد کنیم تا وضعیت رو نشون بده، از کی میشه چکش کرد؟ چند روز طول می کشه؟ چون من امروز مصاحبه داشتم و الان میخوام چک کنم ببینم فرستاده شده واشنگتن یا نه، پیام میده که هیچ اطلاعاتی واسه این کیس نامبری که وارد کردید یافت نشد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط melikappp نمایش پست ها
    بچه ها این سایتی که سفارت ها آدرس میدن واسه چک کردن وضعیت پرونده، همون جاییکه کیس نامبر رو باید وارد کنیم تا وضعیت رو نشون بده، از کی میشه چکش کرد؟ چند روز طول می کشه؟ چون من امروز مصاحبه داشتم و الان میخوام چک کنم ببینم فرستاده شده واشنگتن یا نه، پیام میده که هیچ اطلاعاتی واسه این کیس نامبری که وارد کردید یافت نشد!!!
    کیس نامبرتون حدودی چنده که این موقع مصاحبه رفتید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط melikappp نمایش پست ها
    خودش گفته که باید چندین بار امتحان کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_7770 نمایش پست ها
    دوستان برای من وقت مصاحبه ۲۵ سپتامبر تعیین شده یعنی پنج روز قبل از بسته شدن پرونده لاتاری! با این وضعیت مدیکال رو برم به نظرتون؟؟؟؟
    سلام نرین پول بیخودی خرج نکنین دوست عزیز من ویور همسر دارم کیسم زیر ۱۰۰ بود هنوز در حال apهستم و اصلا فکر کنم ندن.صمنا دوتا ماینور چایلد هم دارم.اگر میرین فقط به قصد تفریح برین و دکتر هم نرین پول الکیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabreza نمایش پست ها
    خودش گفته که باید چندین بار امتحان کنید.
    توی کدوم قسمتش گفته چند بار سعی کنید؟
    البته در هر صورت من چند بار سعی کردم، ولی هر دفعه پیغام میده همچین شماره ای یافت نشد! من همون صبحش مصاحبه داده بودم! چطور ممکنه تو سیستمشون شماره ام نباشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    کیس نامبرتون حدودی چنده که این موقع مصاحبه رفتید؟
    9 هزار و خرده ای.
    شماره من واسه ماه جون کارنت شده بود و با دو ماه تاخیر وقت مصاحبه بهم دادند.
    من یک ماه و خرده ای ایمیل تایید مدارکم دیر اومد. شاید هم این تاخیر به دلیل دیگه ای بوده. نمی دونم.

Junior Member

بچه ها، شمایی که رفتید مصاحبه، میشه بگید چه برگه هایی بهتون دادند؟

افسره به من یه برگه آبی داد که توش مدارکی که ناقصه رو نوشته بود، ولی واسه من هیچی رو تیک نزد به جز گزینه سایر و خودش جلوش نوشت: تصمیم در مورد ویور. به علاوه یه برگه قرمز که توش نوشته ریجکت.

بهم گفت پرونده ات از نظر من کامله، اما به خاطر تراول بن، الان ریجکتت می کنم، ولی باید با همکارام توی واشنگتن صحبت کنم و من تمام سعیمو می کنم که ویورت قبول بشه. ولی بهت قولی نمیدم. و اگر قبول شد باهات تماس می گیریم ولی اگر از 30 سپتامبر گذشت و تماس نگرفتیم یعنی کارت درست نشده. (من فامیل درجه یک نداشتم. جاب آفر نشد که پیدا کنم، ولی اینترنشیپ به عنوان ویور ارائه دادم)

الان، یک روز بعد از مصاحبه، من سایت https://ceac.state.gov/ رو چک کردم و دیدم واسم زدم refused. بهم ایمیل هم اومده که شما شرایط رو نداشتید و رد شدید.
    حالا به نظر شما، من کامل رد شدم به سلامتی!، و افسره دروغ گفته و فقط خواسته مهربانانه ردم کنه! یا اینکه این ایمیل رد به خاطر اون برگه قرمزه است و برگه آبیه ممکنه اثر کنه و وضعیتم تغییر کنه؟ میخوام بدونم پیگیر باشم یا دیگه کارم تمومه، آخه به افسره نمی اومد اهل پیچوندن و دروغ باشه. گفت اگر باهات تماس نگرفتیم یعنی موفق نشدی. از طرفی من از چندین نفر شنیده بودم که رفته بودند ابوظبی و چون تنها علت ویزا ندادن بهشون این تراول بن ترامپ بوده، یه ضرب ردشون نکردن و بهشون گفتند تا دوماه دیگه صبر کنید شاید قانون تغییر کرد، و برای همین واسم سواله که یعنی من در حدی نبودم که حتی تا اخر سپتامبر کارم رو معلق نگهدارند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanici23 نمایش پست ها
    آدم میمونه چی بگه والا. کنگره یه چیز میگه رییس جمهور یه چیز دیگه بعد اسم ایران به خر تو شیری در رفته! خیلی متاسفم ولی گمون نمیکنم جاب آفر یا فامیل درجه ی یک تاثیری میداشت. اگر فکر میکنین میتونین سه شرط اصلی رو یه جورایی درست کنین فعلا دو ماه مونده و این بار لازم نیست دیگه کار خاصی انجام بدین همه چی آماده س فقط ویور رو همراه با پکیجتون سابمیت میکنین. خیلی چندشه این برخورد واقعا متاسفم امیدوارم تو این دو ماه باقی مونده راهی بتونین پیدا کنین.
    میشه بپرسم منظورتون از سابمیت ویور با پکیج چیه؟ به کجا سابمیت میشه کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)