صفحه 33 از 38 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

سلام برداشتتون درست هست و باید مدرکتون رو ارزیابی کنید تا 70 امتیاز رو بگیرید.
    اگه امتیاز بونز رو هم میخواین باید یه فرم یه صفحه ای رو هم موقع ارزیابی پر کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa645 نمایش پست ها
    سلام آقای mistak عزیز
    میشه لطف کنید و من رو راهنمایی کنید
    من الان مدرک فوق لیسانس دارم
    جز همین دانشگاههایی که در قسمت زیر معاف از ارزیابی شدند.
    https://www.immigration.govt.nz/opsmanual/#35171.htm
    فقط الان یه مشکل خیلی بزرگ هست
    این طور که من متوجه شدم من اگر بخوام مدرکم رو ارزیابی کنم با توجه به فوق لیسانس بودنم 70 امتیاز می گیریم (لول 9)
    اما اگر بدون ارزیابی باشه 50 امتیاز با توجه به لینکی که در بالا گذاشتم در واقع من 20 امتیاز رو از دست می دهم چون قسمت مستر رو براش 50 امتیاز و لول 8 در نظر گرفته. میشه بگین برداشت من از این موضوع درست هست یا خیر؟ اینطوری واقعا خیلی بی انصافیه
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

ممنون دوست عزیز
    فقط یک سوال من میتونم برای EOI اول اقدام کنم و لول ۹ رو برای مدرکم و ۱۵ امتیاز بونز رشته رو هم درنظر بگیرم، بعد که جوابش اومد برای full assesment اقدام کنم.در واقع با توجه به اینکه دانشگاهم جز این لیست هست اصلا نهfull-assess کنم نه pre- assess برای EOI
    البته این رو بگم من با احتساب این۷۰امتیاز مدرک و ۱۵ امتیاز رشته ام ،امتیاز ۱۶۰ رو میتونم بگیرم.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

جواب خیر است.
    وقتی EOI رو پر میکنید، از شما اطلاعات مربوط به اسسمنت رو میخواد.
    پیشنهاد میشه پری اسس رو انجام ندین، چرا که هزینه اضافه هست. (به هر حال فول اسس لازم هست)
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa645 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    فقط یک سوال من میتونم برای EOI اول اقدام کنم و لول ۹ رو برای مدرکم و ۱۵ امتیاز بونز رشته رو هم درنظر بگیرم، بعد که جوابش اومد برای full assesment اقدام کنم.در واقع با توجه به اینکه دانشگاهم جز این لیست هست اصلا نهfull-assess کنم نه pre- assess برای EOI
    البته این رو بگم من با احتساب این۷۰امتیاز مدرک و ۱۵ امتیاز رشته ام ،امتیاز ۱۶۰ رو میتونم بگیرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    جواب خیر است.
    وقتی EOI رو پر میکنید، از شما اطلاعات مربوط به اسسمنت رو میخواد.
    پیشنهاد میشه پری اسس رو انجام ندین، چرا که هزینه اضافه هست. (به هر حال فول اسس لازم هست)
    ممنون دوست عزیز
    حتما همین کار رو انجام میدم
    full assess می کنم که هزینه اضافه هم شاملم نشه.

سلام mistak عزیز
    ممنون از پاسخهای صبورانه و دقیقتون
    من کل مطالب رو تقریبا خوندم و چند تا سوال واسم پیش اومد
    من 35 سال سن دارم لیسانس عمران از دانشگاه آزاد که طبق ارزیابی استرالیا سکشن دو محسوب میشه؛مدرک دو ساله(400 ساعت) MBA از دانشگاه غیر انتفاعی هم دارم همراه با 12 سال سابقه کار مرتبط با مدرک لیسانس بدون بیمه
    ممکنه مدزک لیسانس من مهندسی اسس نشه ؟آیا با مدرک MBA امتیاز کامل تحصیل رو میارم؟
    لطف میکنید در مورد امتیاز بونز یک مقدار توضیح بفرمایید؟ممنون

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام

برای اثبات سابقه کار بیمه الزامی نیست.
    فیش حقوقی، قرارداد، نامه از کارفرما و یکی دو ماه گردش حساب از بانک.
    مدرک لیسانستون مهندسی اسس میشه. باید برای NZQA , ENZ اقدام کنید.
    وقتی برای nzqa اقدام میکنید تیک امتیاز بونز رو هم بزنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezadal نمایش پست ها
    سلام mistak عزیز
    ممنون از پاسخهای صبورانه و دقیقتون
    من کل مطالب رو تقریبا خوندم و چند تا سوال واسم پیش اومد
    من 35 سال سن دارم لیسانس عمران از دانشگاه آزاد که طبق ارزیابی استرالیا سکشن دو محسوب میشه؛مدرک دو ساله(400 ساعت) MBA از دانشگاه غیر انتفاعی هم دارم همراه با 12 سال سابقه کار مرتبط با مدرک لیسانس بدون بیمه
    ممکنه مدزک لیسانس من مهندسی اسس نشه ؟آیا با مدرک MBA امتیاز کامل تحصیل رو میارم؟
    لطف میکنید در مورد امتیاز بونز یک مقدار توضیح بفرمایید؟ممنون

Junior Member

سلام آقای mistak عزیز، با تشکر فراوان از پاسخ ها و زمانیکه برای راهنمایی در مورد این موضوع میزارید و ارزوی موفقیت برای شما @mistak

در راهنمایی های شما به دوستان جمله زیر رو چند مورد مشاهده کردم:
    " ویزایی که صادر میشه اگه داوطلب اصلی خارج از نیوزلند باشه و یا اینجا درس نخونده باشه (حداقل 2 ساله) ویزای جستجوی کار یه ساله میگره، بعد از پیدا کردن کار، میتونه همسر و فرزندان رو به نیوزلند بیاره. "

قسمت اول که ویزای موقت جستجوی کار هست رو تو سایت پیدا کردم ولی در مورد قسمت دوم توضیحات زیر مجموعه Skilled Migrant Category Resident Visa نوشته شده اعضای خانواده هم متونن بیاین در قسمت you can اگر نسبت به زمانیکه اون پیام رو گذاشتین قانون عوض شده یا من برداشتم اشتباه هست لطفا راهنمایی کنید از کدوم قسمت جزئیات دقیق ویزا رو بخونم. مرسی مرسی

You can

• Live, work and study in New Zealand.
    • Include your partner, and dependent children aged 24 and under, in your residence application.

لینک:
    https://www.immigration.govt.nz/new-...-resident-visa

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

با سلام

ممنون از پیام شما
    رفرنس خواسته شده را از وب سایت اداره مهاجرت نیوزلند قرار میدهم.
    https://www.immigration.govt.nz/opsmanual/#66774.htm
    حهت دریافت ویزای اقامت (رزیدنسی) می بایست، داوطلب اصلی، دارای شغل در نیوزلند و یا دارای حداقل دو سال تحصیل باشد (شرایط کامل تر در لینک بالا می باشد).
    در صورت نداشتن شغل در نیوزلند یا عدم تحصیل در اونجا، ویزای جستجوی کار داده خواهد شد.

همچنین در لینک ارسالی شما (پایین) عبارت زید عنوان شده است.

We invite people who have the skills to contribute to New Zealand’s economic growth
    to apply for this visa. Before we can invite you to apply, we’ll first need you to send us
    an Expression of Interest (EOI) telling us about your employment in New Zealand, work experience,
    and qualifications. If your Expression of Interest is successful we’ll offer you
    the opportunity to apply to live and work in New Zealand indefinitely.
    نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiii نمایش پست ها
    سلام آقای mistak عزیز، با تشکر فراوان از پاسخ ها و زمانیکه برای راهنمایی در مورد این موضوع میزارید و ارزوی موفقیت برای شما @mistak

در راهنمایی های شما به دوستان جمله زیر رو چند مورد مشاهده کردم:
    " ویزایی که صادر میشه اگه داوطلب اصلی خارج از نیوزلند باشه و یا اینجا درس نخونده باشه (حداقل 2 ساله) ویزای جستجوی کار یه ساله میگره، بعد از پیدا کردن کار، میتونه همسر و فرزندان رو به نیوزلند بیاره. "

قسمت اول که ویزای موقت جستجوی کار هست رو تو سایت پیدا کردم ولی در مورد قسمت دوم توضیحات زیر مجموعه Skilled Migrant Category Resident Visa نوشته شده اعضای خانواده هم متونن بیاین در قسمت you can اگر نسبت به زمانیکه اون پیام رو گذاشتین قانون عوض شده یا من برداشتم اشتباه هست لطفا راهنمایی کنید از کدوم قسمت جزئیات دقیق ویزا رو بخونم. مرسی مرسی

You can

• Live, work and study in New Zealand.
    • Include your partner, and dependent children aged 24 and under, in your residence application.

لینک:

Junior Member

سلام
    من مداركم رو براي eoiاستراليا فرستادم ،اما مي خواهم كه براي نيوزلند اقدام كنم آيا از همان نتايج ارزيابي است استراليا مي توان براي نيوزلند هم استفاده كرد؟

سلام خدمت دوست عزيز mitak
    آيا اطلاعاتي در مورد روند بررسي پرونده هاي SMC در نيوزلند داريد؟ ظاهرا روند بررسي پرونده ها طولاني شده و صف طولاني از اپليكنت ها شكل گرفته. بنابراين روند مهاجرت ممكنه بيش از 2 سال طول بكشه. آيا اداره مهاجرت نيوزلند تعهدي در قبال پاسخگويي به اپليكنت هايي كه اينهمه پول و انرژي براي مهاجرت صرف كردند داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)