صفحه 168 از 183 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

کسی میدونه نیاز به ترجمه کارت پایان خدمت هم هست یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ipazooki نمایش پست ها
    کسی میدونه نیاز به ترجمه کارت پایان خدمت هم هست یا نه؟

در مدارکی که در انتهای پر کردن فرم آورده شده که نیاز به ارسال هست این مورد ذکر نشده. منم بعید می دونم بخوان.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

سلام.
    من پستداک انگلیس پذیرفته شدم و تاریخ شروع رو 20 ژانویه زدن. و تازه میخوام هفته بعد آزمون ukvi شرکت کنم. میخواستم بپرسم آیا میتونم قبل از اینکه نتیجه آزمون بیاد واسه ویزا اپلای کنم؟ یا باید صبر کنم بعد از اومدن نتایج آزمون اپلای کنم؟ چون صد در صد نمره 4 رو میارم. اگر قبل از نوبت سفارت، نتایج آزمون زبان بیاد اوکی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط asgharax نمایش پست ها
    سلام.
    من پستداک انگلیس پذیرفته شدم و تاریخ شروع رو 20 ژانویه زدن. و تازه میخوام هفته بعد آزمون ukvi شرکت کنم. میخواستم بپرسم آیا میتونم قبل از اینکه نتیجه آزمون بیاد واسه ویزا اپلای کنم؟ یا باید صبر کنم بعد از اومدن نتایج آزمون اپلای کنم؟ چون صد در صد نمره 4 رو میارم. اگر قبل از نوبت سفارت، نتایج آزمون زبان بیاد اوکی هست؟
    اگر همچنان امکان اپلود مدارک همزمان یا قبل نوبت سفارت هست، نباید مشکلی باشه، چون پرونده شما تا قبل نوبت سفارت و انگشت نگاری بررسی نمیشه.
    در صورتی که به نمایندگی های TLS مراجعه می کنید، امکان اپلود مدارک همزمان با انگشت نگاری و یا قبلش وجود داره.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

سلام
    مبارک باشه
    خیلی زود تاریخ زدن برای شروع به کار! اگر همه مدارک دیگر آماده نیست به نظر من بد نیست بگید یکی دو ماه عقب بندازن. مدرک زبان تا روز مصاحبه حاضر باشه کفایت می‌کنه ولی شاید سخت باشه در تعطیلات سال نو ویزای شما به موقع برسه.
    بهرحال موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط asgharax نمایش پست ها
    سلام.

Junior Member

سلام و عرض ادب

من با یک پوزیشن پست داک و ویزای Tier 2، سال گذشته اومدم یکی از دانشگاه های اسکاتلند. قرارداد من open-ended هست و برای سه سال فاند شده (تا انتهای سال ۲۰۲۱) با نوتیفیکیشن پریود حداقل ۳ ماهه.
    الان یک پوزیشن کاری (توی شرکت و نه دانشگاه) توی لندن پیدا کردم و دارم مراحل نهایی مصاحبه رو طی میکنم. تا جایی که میدونم، بایستی شرکت جدید، برای اجازه کار و اسپانسرشیپ جدید اقدام کنه.
    میخواستم بدونم کسانی که تجربه تغییر قرارداد رو داشتن، دقیقا مراحل کار چجوریه؟
    ۱- آیا من دوباره بایستی برای Tier 2 اپلای کنم یا فقط اسپانسرشیپ عوض میشه؟ - مثلا بایستی مجددا امتحان زبان بدم، کل مدارک قبلی رو آماده کنم و مثل قبل اپلای کنم؟
    ۲- ترتیب مراحل چجوریه و کی باید به کارفرمای کنونی بگم که میخوام استعفا بدم؟
    ۳- اگر به هر دلیلی اجازه کار یا اسپانسرشیپ برای کار جدید رو به من ندن، مشکلی برای کار فعلیم پیش نمیاد؟

لطفا هر نکته خاصی تو این زمینه به نظرتون میرسه که فکر میکنید به درد من بخوره به اشتراک بگذارید.

با تشکر

سلام

یکی از دوستانم تجربه مشابه شما رو اخیرا داشتن. یعنی ابتدا اطمینان حاصل کنید که شرکتی که میخواین کار جدید بگیرین حتما اسپانسر ویزا میشن. بعد که افر گرفتین به دانشگاهی که دارین کار میکنین نوتیس بدین و استعفا بدین. و بعد با cas number شرکتی که کار گرفتین اقدام کنید برای ویزای کار. فقط بدونین که وقتی دانشگاه یا شرکتی اسپانسر شما میشه فقط و فقط اجازه کار با خود همون دانشگاه یا شرکت مربوطه رو دارین.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjadidi نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب

من با یک پوزیشن پست داک و ویزای Tier 2، سال گذشته اومدم یکی از دانشگاه های اسکاتلند. قرارداد من open-ended هست و برای سه سال فاند شده (تا انتهای سال ۲۰۲۱) با نوتیفیکیشن پریود حداقل ۳ ماهه.
    الان یک پوزیشن کاری (توی شرکت و نه دانشگاه) توی لندن پیدا کردم و دارم مراحل نهایی مصاحبه رو طی میکنم. تا جایی که میدونم، بایستی شرکت جدید، برای اجازه کار و اسپانسرشیپ جدید اقدام کنه.
    ۱- آیا من دوباره بایستی برای Tier 2 اپلای کنم یا فقط اسپانسرشیپ عوض میشه؟ - مثلا بایستی مجددا امتحان زبان بدم، کل مدارک قبلی رو آماده کنم و مثل قبل اپلای کنم؟
    ۳- اگر به هر دلیلی اجازه کار یا اسپانسرشیپ برای کار جدید رو به من ندن، مشکلی برای کار فعلیم پیش نمیاد؟

لطفا هر نکته خاصی تو این زمینه به نظرتون میرسه که فکر میکنید به درد من بخوره به اشتراک بگذارید.

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjadidi نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب

با تشکر
    همونطور که گفتند شما باید مطمئن بشید شرکت جدید میتونه شما رو اسپانسر کنه.

مراحل اینگونه است:

1. شما پیشنهاد کاری جدید رو می پذیرید و شرکت جدید برای شما CoS صادر می کنه.
    2. شما با اون CoS برای ویزای جدید اقدام میکنید.
    3. وقتی BRP جدید رو گرفتید، از شغل قبلی استعفا میدید و وارد دوره Notice میشید.
    4. شرکت جدید شما در سیستم SMS برای Home Office مینویسه که شما در حال طی دوره Notice در شغل قبلی هستید.
    5. وقتی کارتون تموم شد، دانشگاه به Home Office اطلاع میده که دیگه شما اونجا کار نمی کنید. Home Office میدونه شما برای شغل جدید ویزا گرفتید.
    6. شغل جدید رو آغاز می کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط azad8420007 نمایش پست ها
    سلام

یکی از دوستانم تجربه مشابه شما رو اخیرا داشتن. یعنی ابتدا اطمینان حاصل کنید که شرکتی که میخواین کار جدید بگیرین حتما اسپانسر ویزا میشن. بعد که افر گرفتین به دانشگاهی که دارین کار میکنین نوتیس بدین و استعفا بدین. و بعد با cas number شرکتی که کار گرفتین اقدام کنید برای ویزای کار. فقط بدونین که وقتی دانشگاه یا شرکتی اسپانسر شما میشه فقط و فقط اجازه کار با خود همون دانشگاه یا شرکت مربوطه رو دارین.
    خیر. ایشون اول برای ویزا باید اقدام کنند و وقتی ویزا رو گرفتند از کار فعلی استعفا بدهند و دوره نوتیس رو طی کنند.

ببخشید با توجه به توضیحاتتون، یک سوال داشتم. وقتی شما ویزای Tier 2 دارین که تاریخ اعتبارش هم دو سال آینده هست، و اقدام میکنید با Cos نامبر شرکت جدید برای ویزا Tier 2، آیا Home office توضیحی از شما نمی خواد.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    همونطور که گفتند شما باید مطمئن بشید شرکت جدید میتونه شما رو اسپانسر کنه.

مراحل اینگونه است:

1. شما پیشنهاد کاری جدید رو می پذیرید و شرکت جدید برای شما CoS صادر می کنه.
    2. شما با اون CoS برای ویزای جدید اقدام میکنید.
    3. وقتی BRP جدید رو گرفتید، از شغل قبلی استعفا میدید و وارد دوره Notice میشید.
    4. شرکت جدید شما در سیستم SMS برای Home Office مینویسه که شما در حال طی دوره Notice در شغل قبلی هستید.
    5. وقتی کارتون تموم شد، دانشگاه به Home Office اطلاع میده که دیگه شما اونجا کار نمی کنید. Home Office میدونه شما برای شغل جدید ویزا گرفتید.
    6. شغل جدید رو آغاز می کنید.

خیر. ایشون اول برای ویزا باید اقدام کنند و وقتی ویزا رو گرفتند از کار فعلی استعفا بدهند و دوره نوتیس رو طی کنند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azad8420007 نمایش پست ها
    ببخشید با توجه به توضیحاتتون، یک سوال داشتم. وقتی شما ویزای Tier 2 دارین که تاریخ اعتبارش هم دو سال آینده هست، و اقدام میکنید با Cos نامبر شرکت جدید برای ویزا Tier 2، آیا Home office توضیحی از شما نمی خواد.
    خیر چه توضیحی بخواد از شما؟ تغییر شغل یه پروسه بسیار معمول هست و نیازی به توضیح دادن هیچی نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)