صفحه 40 از 41 نخستنخست ... 303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد Defer کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadiiii نمایش پست ها
    دوستان من پاس ریکوِستم الان اومد اما این ترم فردا شروعشه و من دیفر کردم، کسی میدونه ویزارو برای ترم بعد چیکار باید کنم؟ مراحلش چیه و آیا الان باید پاسم رو بفرستم؟؟ برای سال بعد همه مراحلو از اول باید طی کنم ؟؟
    اگر بتوانید ویزا را الان پیکاپ کنید بعد با نامه دیفر دانشگاه می توانید وارد شوید و در مرز در صورت نیاز و سوال افیسر نامه دیفر را نشان میدهید. آفیشالی شما با نامه Late arrival هم می توانید کمی دیرتر به همین ترم جاری هم برسید و بنابراین برای پیکاپ اگر در همین محدوده چندروزه اقدام کنید بهتر کارهایتان انجام خواهد شد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    من برای fallپذیرش داشتم ویزام دیر رسید تقاضای دیفر کردم استادم موافقت کرد ریجستریشن گفت نامه میزنیم ولی هنوز نزدن و بلیط واسه اکتبر دارم ایا حتما نامه دیفر باید برای نشان دادن به افیسر همراه داشته باشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط rer نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    من برای fallپذیرش داشتم ویزام دیر رسید تقاضای دیفر کردم استادم موافقت کرد ریجستریشن گفت نامه میزنیم ولی هنوز نزدن و بلیط واسه اکتبر دارم ایا حتما نامه دیفر باید برای نشان دادن به افیسر همراه داشته باشم.
    سلام
    میشه بفرمایید چقدر طول کشید ویزاتون اوکی شد؟ ما هم الان 60 روز که منتظریم .. ما از داخل کانادا اقدام کردیم

برای ترم بعد قصد defer داریم و دانشگاه قبول کرده کسی از دوستان میدونه که باید به سفارت کانادا هم اطلاع بدیم یا نیازی نیست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ardavan1391 نمایش پست ها
    برای ترم بعد قصد defer داریم و دانشگاه قبول کرده کسی از دوستان میدونه که باید به سفارت کانادا هم اطلاع بدیم یا نیازی نیست؟
    اگر ویزا گرفته اید که فقط با نامه دیفر و ویزای معتبر برای شروع ترم بعد می توانید وارد کانادا شوید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اگر ویزا گرفته اید که فقط با نامه دیفر و ویزای معتبر برای شروع ترم بعد می توانید وارد کانادا شوید.
    ممنونم از شما، ویزای توی پاسپورتمون تا 2022 معتبر هستش

Junior Member

سلام. وقت همگی بخیر. دوستان اگه همزمان از چند تا دانشگاه موفق شیم پذیرش بگیریم میشه راهنمایی کنید شرایط انصراف چجوریه؟ میشه یکیو انتخاب کرد و به راحتی از بقیه انصراف داد؟ از لحاظ تعداد این انصراف ها و یا زمانش محدودیت وجود نداره؟ و یا هزینه ای به عنوان جریمه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تا زمانی که آفر را قبول نکرده اید در واقع پذیرشی انجام نشده است بنابراین انصرافی لازم نیست.

بعد از آن هم با یک ایمیل ساده و روشن دلیل انصرافتان را بنویسید. مثلا جای دیگری افر بهتر دارم یا نظرم عوض شده... هر چند که دلیل هم واقعا نمیخواهد.

البته شرط ادب و اخلاق - و صد البته دور اندیشی - این است که برای استادی که با شما همکاری کرده اند توضیح بدهید و از او تشکر کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mea88 نمایش پست ها
    سلام. وقت همگی بخیر. دوستان اگه همزمان از چند تا دانشگاه موفق شیم پذیرش بگیریم میشه راهنمایی کنید شرایط انصراف چجوریه؟ میشه یکیو انتخاب کرد و به راحتی از بقیه انصراف داد؟ از لحاظ تعداد این انصراف ها و یا زمانش محدودیت وجود نداره؟ و یا هزینه ای به عنوان جریمه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

با درود و احترام خدمت همه عزیزان
    من برای fall 2020 از کنکوردیا پذیرش گرفتم و امروز جواب پذیرشم اومده. به دلایلی ترم پاییز نمیتونم برم واسه تحصیل و میخوام یه ترم دیفر کنم آیا میتونم از الان نامه defer رو بزنم و دلیل شخصی بیارم؟ یا شروع کنم به انجام کارهای ویزام؟

سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط etaghinasab نمایش پست ها
    با درود و احترام خدمت همه عزیزان
    من برای fall 2020 از کنکوردیا پذیرش گرفتم و امروز جواب پذیرشم اومده. به دلایلی ترم پاییز نمیتونم برم واسه تحصیل و میخوام یه ترم دیفر کنم آیا میتونم از الان نامه defer رو بزنم و دلیل شخصی بیارم؟ یا شروع کنم به انجام کارهای ویزام؟

سپاس
    دوست عزيز
    من پارسال از كنكورديا پذيرش داشتم و مي خواستم يه سال ديفر كنم وقتي بهشون پيغام دادم گفتن كه بايد براي ويزا اقدام كنم و بعد قبول مي كنن. البته الان شرايط به خاطر كرونا شايد متفاوت باشه. به نظرم بهشون ايميل بزنيد تا تعيين تكليف كنن.