صفحه 1331 از 1371 نخستنخست ... 33183112311281132113221323132413251326132713281329133013311332133313341335133613371338133913401341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,301 تا 13,310 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق بین الملل

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام
    شما چه ایمیلی زدید ؟
    شاید منظورتون رو درست انتقال ندادید به استاده
    والا ایمیلی که برای ایشون فرستادم رو قبلا واسه چند استاد فرستادم صراحتا میگفتن که دیگه توی اون دانشگاه نیستن و حتی استادهای دیگه رو معرفی میکردن یعنی هرچی هست متوجه منظورم میشدن ولی حقیقتش چون این استاد و این دانشگاه برام مهم بود واسه همین دوست داشتم بدونم منظورش چیه و یه وقت دست از پا خطا نکنم

Junior Member

سلام و شبتون بخير
    ميشه خواهش كنم راهنماييم كنيد منظور اين استاد تو قسمت دوم حرفش چي بوده ؟
    ازم خواسته موضوع تحقيقم رو عوض كنم و بيام تو تيم اون؟
    يا وقتي رفتم اونجا تو تيم اون هم كمك كنم

You have a much better chance if you apply to my bme colleagues who have a research area related to your background. Check our members pages.

You can make a difference and help us in our Alzheimer’s research by a gift to here. You will receive a Tax receipt, and I can also make it double using a government fund. Thank you!

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sgs نمایش پست ها
    سلام و شبتون بخير
    ميشه خواهش كنم راهنماييم كنيد منظور اين استاد تو قسمت دوم حرفش چي بوده ؟
    ازم خواسته موضوع تحقيقم رو عوض كنم و بيام تو تيم اون؟
    يا وقتي رفتم اونجا تو تيم اون هم كمك كنم

You have a much better chance if you apply to my bme colleagues who have a research area related to your background. Check our members pages.

You can make a difference and help us in our Alzheimer’s research by a gift to here. You will receive a Tax receipt, and I can also make it double using a government fund. Thank you!
    سلام من نظر خودمو میدم. دیگر دوستان هم کمک خواهند کرد.
    دو راه جلو پاتون گذاشته. اول اینکه اگه میخواید تو فیلد خودتون که مرتبط با تحقیقات پیشینتون هست کار کنید باید به اساتید دیگر همکار استاد مراجعه کنید. و دوم اینکه موضوعتون رو تغییر داده و به گروه این استاد بر روی آلزایمر بپیوندید. که گویا قول فاند هم بهتون دادند در اینصورت
    به امید خبرهای خوب پذیرش با فاندتون-موفق باشید

Junior Member

واقعا ممنون براي جواب پر اميدتون
    راستش خودم هم همين فكر رو كردم و جواب دادم كه باعث افتخارم هست با شما روي اين موضوع كار كنم ، ولي چون بهم جواب نداد شك كردم كه شايد منظورش رو اشتباه فهميدم
    يه سوْال ديگه اين tax receipt چيه و چقدره ؟؟😜😜
    نكته جالب اينه كه من تو ايميل اول نوشته بودم ميخوام self-fund بيام !!!

ApplyAbroad Guru

واقعا ممنون براي جواب پر اميدتون
    راستش خودم هم همين فكر رو كردم و جواب دادم كه باعث افتخارم هست با شما روي اين موضوع كار كنم ، ولي چون بهم جواب نداد شك كردم كه شايد منظورش رو اشتباه فهميدم
    يه سوْال ديگه اين tax receipt چيه و چقدره ؟؟������������
    نكته جالب اينه كه من تو ايميل اول نوشته بودم ميخوام self-fund بيام !!!
    نه دوست عزیز این بخش دوم ایمیل وعده فاند نیست. برعکس درخواست کمک مالی از شماست! گفته اگر به پروژه ما هدیه ای بصورت کمک مالی بدهید یک رسید به شما میدهیم که تخفیف مالیاتی بگیرید و دولت هم مبلغی معادل هدیه شما به موسسه ما کمک مالی میکند.
    احتمالا بخشی از امضای ایشان است که برای همه میفرستد. مربوط به شما نیست.
    ویرایش توسط ghlobe : January 16th, 2020 در ساعت 03:57 AM

Junior Member

سلام دوستان
    جواب ایمیل یکی از اساتید به من اینه:

We are always looking for bright motivated individuals for our graduate program. At this time, the best course of action is to complete an application - we are now considering applications for September 2020. This will provide you with an opportunity to tell us about yourself and also for us to assess your qualifications as well as synergies between your interests and our specialty areas. A completed application is also the best way for us to compare your qualifications and interests to those of other applicants. Please note that the application process is very competitive, with only the top applicants being admitted into our program. All graduate students that we admit into our program receive a research stipend/scholarship. The value and timeline associated with the stipend/scholarship depends on the successful applicant’s qualifications and interests.
    Please contact our Graduate Secretary (......) requesting information regarding application. I am also including below some information provided by our graduate secretary.
    I look forward to seeing you completed application and thanks again for your interests in our program.
    Regards

به نظر تمپلت می یاد ولی یه نیم ساعتی طول کشید تا دوباره ایمیلشو باز کرد و جواب داد (چون ایمیل ترکرم اکتیوه متوجه شدم که فورا جواب نداد.)
    نظرتون جیه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اینکه پاسخ داده اند در حد خودش خبر خوبیست و گامی به جلو.

متن این ایمیل حتی اگر تمپلیت رسمی نباشد در محتوی تمپلیت است. یعنی اپلای کنید ما همه اپلیکیشنها را بررسی میکنیم : خوب ها را برمیداریم. که خوب خیلی طبیعی است و همه دانشگاهها همین کار را میکنند. بنابراین استاد جواب مثبت قطعی یا قول یا وعده ای به شما نداده اند و بررسی را منوط به ارسال تقاضانامه از سوی شما کرده اند.

پیشنهاد میکنم دانشگاههای دیگر را هم بررسی بفرمایید و امید که همین تقاضا یا تقاضاهای بعدی با موفقیت به سرانجام برسند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط zari1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جواب ایمیل یکی از اساتید به من اینه:

We are always looking for bright motivated individuals for our graduate program. At this time, the best course of action is to complete an application - we are now considering applications for September 2020. This will provide you with an opportunity to tell us about yourself and also for us to assess your qualifications as well as synergies between your interests and our specialty areas. A completed application is also the best way for us to compare your qualifications and interests to those of other applicants. Please note that the application process is very competitive, with only the top applicants being admitted into our program. All graduate students that we admit into our program receive a research stipend/scholarship. The value and timeline associated with the stipend/scholarship depends on the successful applicant’s qualifications and interests.
    Please contact our Graduate Secretary (......) requesting information regarding application. I am also including below some information provided by our graduate secretary.
    I look forward to seeing you completed application and thanks again for your interests in our program.
    Regards

به نظر تمپلت می یاد ولی یه نیم ساعتی طول کشید تا دوباره ایمیلشو باز کرد و جواب داد (چون ایمیل ترکرم اکتیوه متوجه شدم که فورا جواب نداد.)
    نظرتون جیه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ممنون از نظرتون
    من هم حس مثبتی ازش نگرفتم
    جالب اینکه تو خود سایت ریسرچ گروه همچین جمله ای هست که:
    The first step to becoming a graduate student in the Department of Engineering is to contact a professor that best aligns with your research interests – providing your CV and telling us a bit about yourself and your interests.
    خب اگه قراره پروفسور فقط بگه اپلای کن بعد بررسی میکنیم و .... که دیگه ارتباط برقرار کردن نداره دیگه! شانسی اپلای میکنیم!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zari1991 نمایش پست ها
    ممنون از نظرتون
    من هم حس مثبتی ازش نگرفتم
    جالب اینکه تو خود سایت ریسرچ گروه همچین جمله ای هست که:
    The first step to becoming a graduate student in the Department of Engineering is to contact a professor that best aligns with your research interests – providing your CV and telling us a bit about yourself and your interests.
    خب اگه قراره پروفسور فقط بگه اپلای کن بعد بررسی میکنیم و .... که دیگه ارتباط برقرار کردن نداره دیگه! شانسی اپلای میکنیم!

سلام مجدد دوست عزیز

در دانشگاههایی که سیستم متمرکز پذیرش دارند این جور جوابها نسبتا متداول است. البته استاد بی احترامی هم واقعا نکرده اند و پاسخ داده اند. ولی خوب همانطور که خودتان میفرمائید پاسخ کلی دانشکده است. یعنی به نامه شما بی تفاوت نبوده اند. خیلی اساتید همین چند خط را شاید حتی ننویسند.

به هر حال این شر وع است و تا نتیجه خیلی بالا پایین سرراهتان هست که باید صبور باشید و با انرژی ادامه بدهید تا به منظور و مقصد برسید
    ویرایش توسط susighton : January 20th, 2020 در ساعت 11:50 PM دلیل: typo

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ممنونم از جواب و راهنماییتون
    حالا ب نظرتون من دیگه ایمیل دیگه ای به این استاد نزنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)