صفحه 170 از 183 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

من از کسی شنیدم که ایران جزو لیست سیاه برای ویزای Tier2 انگلیس هست مختص کسایی که پیشنهاد شغلی دارن و خارج از انگلیس هم هستن. کسی میدونه واقعا اینطوریه یا نه؟ منبع رسمیی سراغ دارید بشه چک کرد؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

به نظرم نباید این حرفها را جدی گرفت . مقررات خیلی روشن هستند و از این بابت حداقل تا الان به صورت رسمی چنین لیستی وجود ندارد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_k70 نمایش پست ها
    من از کسی شنیدم که ایران جزو لیست سیاه برای ویزای Tier2 انگلیس هست مختص کسایی که پیشنهاد شغلی دارن و خارج از انگلیس هم هستن. کسی میدونه واقعا اینطوریه یا نه؟ منبع رسمیی سراغ دارید بشه چک کرد؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان. تا حالا موردی بوده که ویزای tier2 دریافت شده باشه ولی برای ATAS مشکلی پیش بیاد؟ کار خاصی میشه کرد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mtin نمایش پست ها
    سلام دوستان. تا حالا موردی بوده که ویزای tier2 دریافت شده باشه ولی برای ATAS مشکلی پیش بیاد؟ کار خاصی میشه کرد؟
    سلام دوست عزیز

ATAS لازمه تحصیل برای دانشجوهای ارشد به بالاست در حالیکه ویزای tier2 ویزای کاریست.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

من برای ویزای tier2 اقدام کردم ولی طبق قراردادم با دانشگاه باید دوره phd رو بگذرونم و برای اون ATAS رو نیاز دارم. سوالم اینه که اگر ATAS صادر نشه چه کاری میشه کرد؟ (شنیدم تازگی خیلی ریجکت میکنند)

نقل قول نوشته اصلی توسط mtin نمایش پست ها
    من برای ویزای tier2 اقدام کردم ولی طبق قراردادم با دانشگاه باید دوره phd رو بگذرونم و برای اون ATAS رو نیاز دارم. سوالم اینه که اگر ATAS صادر نشه چه کاری میشه کرد؟ (شنیدم تازگی خیلی ریجکت میکنند)
    if your visa is Tier 2 you do not need ATAS, even if you ae a phd student. That was the case for me as a Marie Curie Fellow. I reckon yous is the same situation.
    (sorry I did not have Persian keyboard on my work computer)

Junior Member

سلام
    براي ويزاي tier 2 حتما بايد IELTS FOR UKVI داشته باشيم؟ من اكادميك و جنرال معمولي دارم، يعني بايد يه بار ديگه امتحان بدم؟
    ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنند.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تحصیلات شما همه در ایران بوده است؟

برای این سوال میکنم که اگر تحصیلات شما در مقطع دانشگاهی در انگلستان یا در بسیاری دیگر کشورها که زبان آنها انگلسیی است بوده به نظرم اصلا همان مدرک تحصیلی شما کفایت میکند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط iman760 نمایش پست ها
    سلام
    براي ويزاي tier 2 حتما بايد IELTS FOR UKVI داشته باشيم؟ من اكادميك و جنرال معمولي دارم، يعني بايد يه بار ديگه امتحان بدم؟

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد

لطفا این آدرس را برای توضیح کامل ببینید.

https://www.gov.uk/tier-2-general/knowledge-of-english

نقل قول نوشته اصلی توسط iman760 نمایش پست ها
    سلام

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    if your visa is Tier 2 you do not need ATAS, even if you ae a phd student. That was the case for me as a Marie Curie Fellow. I reckon yous is the same situation.
    (sorry I did not have Persian keyboard on my work computer)
    بله دانشجوی ماری کوری هستم.
    فکر میکنم شما چون ورودتون قبل از 2015 بوده نیاز نداشتید. متاسفانه بعد از آپریل 2015 برای افرادی که با ویزاهای غیر دانشجویی هم بخوان تحصیل کنن اجباری شده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)