صفحه 1338 از 1371 نخستنخست ... 33883812381288132813291330133113321333133413351336133713381339134013411342134313441345134613471348 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,371 تا 13,380 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    سلام دوستان. من آمریکا 6 جا اپلای کردم. تا حالا هیچکدوم بهم فاند ندادن. فقط درکسل بهم یه پذیرش بدون فاند دادن. حالا استادی که توی دانشگاه UNLV بود و قبلا بهم گفته بود اپلای کن بهم ایمیل زده که کارهای فاندش داره اوکی میشه و به احتمال خیلی زیاد بهم فاند میده. ازم پرسیده که اگه جاهای دیگه بهم فاند بدن کدوم رو انتخاب میکنم؟ همچنین ازم خواسته که صادق باشم و اگه 100% انتخابم همینه بهش بگم. به نظرتون چیکار کنم و چی ها رو در نظر بگیرم و چی جوابشو بدم؟
    بقیه جاهایی که اپلای کردم هم هیچکدوم قول فاند بهم ندادن. ممنون میشم کسی تجربه ای داره راهنماییم کنه.
    سلام دوست عزیز

اولا تبریک برای پذیرش و موفقیت تا این مرحله
    ثانیا.... صداقت. از دید من با چنین استاد شریفی به جز آنچه واقعا قصد انجامش را دار ید تعامل نفرمائید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    خواهش میکنم. معمولا در اکثر دانشگاههای استرالیا دو راند اسکالرشیپ در سال تحصیلی وجود داره. برا هر دو راند ددلاینی رو اعلام میکنند که باید شما تا اون تاریخ تمامی مدارک مورد نیازتون از جمله نمره زبان آماده شده باشه. ددلاین راند اصلی معمولا آخر سپتامبر و راند فرعی (در صورت وجود) حوالی ژوئن و جولای است. باید دقیقشو در سایت دانشگاه نگاه کنید.
    موفق باشید
    ممنون.سوال دیگه ای از خدمتتون داشتم .بنده سابقه کار تو پژوهشگاهها و البته یکی دو شرکت خارجی تو زمینه رشته تحصیلیمو دارم ولی متاسفانه مدرکی جهت ارائه این سوابق ندارم.خواسم ببینم تو رزومم صرفا این سوابقو بنویسم کفایت میکنه؟

باسلام و احترام،
    همانطور که خدمت شما عرض کردم اسکایپ انجام شد و نیم ساعت با استاد در مورد همه موارد صحبت کردیم حتی در خصوص فاند دانشگاه آرهوس دانمارک و موضوع پروپوزال. بعد از اسکایپ ایمیل زد که حتما پروپوزال رو تغیرات بزارم و چند توصیه کرد ، که من هم انجامش دادم و گفت حالا اپلای کن همه چی خوب شده و پروپوزال را تایید کرد. من هم دیروز که ددلاین آخر بود اپلای کردم - حالا یه سئوال آیا الان باید منتظر پذیرش بود یا دوباره باید مصاحبه اسکایپ بدم ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    خیلی خوشحال شدم امیدوارم نتیجه ادمیشن مثبت شما رو بشنویم.
    موفق و پیروز باشید

Junior Member

باسلام
    بنده توی دسامبر برای یکی از دانشگاه های امریکا بعد از اسکایپ با استاد و نظر مثبت ایشون اقدام کردم. البته هنوز جواب بنده از طرف دانشگاه نیومده ولی دیروز استاد مربوطه این ایمیل رو به بنده ارسال کردند که میخواستم نظر شما رو بدونم که ایا استاد الان احساس کردند من قبول شدم این ایمیل رو برای من فرستادند یا احتمالا جواب بقیه اومده و منی که تا الان جواب نگرفتم احتمالا ریجکت شدم. میشه لطف کنید نظرتونو در این باره بفرمایید؟

Did you get admitted into the PhD program? I need your Student ID (2 letter 4 digits) in order to put your name forward for a scholarship.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از دید من استاد کاملا از نتیجه اپلیکیشن بی اطلاع هستند. که ممکن است اصلا هنوز اعلام هم نشده باشد.

در هر صورت موفقیت یا خدای نکرده عدم موفقیت اپلیکیشن دانشگاه به شما نامه میدهد و رسما نتیجه را اعلام میکند.

پیشنهاد میکنم به استاد بفرمایید هنوز نتیجه را رسما نگرفته اید و اگر ایشان مسیری را میدانند که شما پیگیری بفرمایید متشکر خواهید بود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sshids نمایش پست ها
    باسلام
    بنده توی دسامبر برای یکی از دانشگاه های امریکا بعد از اسکایپ با استاد و نظر مثبت ایشون اقدام کردم. البته هنوز جواب بنده از طرف دانشگاه نیومده ولی دیروز استاد مربوطه این ایمیل رو به بنده ارسال کردند که میخواستم نظر شما رو بدونم که ایا استاد الان احساس کردند من قبول شدم این ایمیل رو برای من فرستادند یا احتمالا جواب بقیه اومده و منی که تا الان جواب نگرفتم احتمالا ریجکت شدم. میشه لطف کنید نظرتونو در این باره بفرمایید؟

Did you get admitted into the PhD program? I need your Student ID (2 letter 4 digits) in order to put your name forward for a scholarship.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

سلام دوستان

من بلاخره بعد چند بار ایمیل زدن به هد دپارتمان و بحث در مورد پروپوزال این جواب رو یکی از اساتید همکارش دادن. واقعا موندم چیکار کنم دانشگاه خوبی هست ولی زمینه ای که میخواد کمی دوره. ببینید من میخوام زودتر شروع کنم دکتریم رو از طرفی بحث طولانی بودن ویزا برای استرالیا مطرح هست من یه جورایی میخوام بهشون این مساله رو مطرح کنم و یه جورایی بگم که پذیرش و فاندم اگر قطعی هست اقدام کنم؟ یعنی اینطوری مستقیم نه ولی باید بفهمم که وقتم رو تلف نکنم. میتونین کمک کنین

Dear x,
    Prof. yy mentioned to me about your intention and application for admission to pursue PhD study here at the University of y. I understand that you have also a project topic of research that you would like to do in the x. However, after seeing what you have proposed, we find that we do not have the capacity in supervising you for that project as what we are doing here is quite different from what you have said.
    I am wondering if you are willing to consider a topic in the areas that we are working currently with some y:
    - 1
    - 2
    If one of these topics genuinely attracts your interest, please let us know asap, so that we can process your admission to enable the admission process to continue. However, if you are not really interested in any of these (you can be honest with us). Then we will try to see if any of our other colleagues will be interested in taking you up.
    With this, wish you a happy weekend and look forward to hearing from you soon.
    Regards,
    yy

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از دید من طرف شما بیشتر از این نمیتوانند برای دانشگاهی که پذیرش کمیته محور است و منبع مالی فاندهای عمومی دانشگاه است جلو تر بروند و تصریح بیشتری بکنند.چون اختیار و کنترلی بیشتری بر نظام پذیرش ندارند. مشخصا حاضرند تا سطح خوبی حمایت کنند ولی تا حدی هم کم حوصله شده اند و میخواهند موضوع را ختم کنند و تصمیم بگیرند.

من فکر میکنم توپ الان دیگر در میدان شماست که تصمیم بگیرید و خیلی صادقانه بدون ”پیچاندن ” - این اصطلاح سوغات سفر اخیر من به مملکت است! - فکرتان را به انها بفرمایید.

اگر مساله مالی اپلیکیشن مطرح است باز هم روشن بفرمایید که این در این قسمت مشکلی است و شاید انها خودشان ویور بگیرند یا استاد حتی از منابع خودشان پرداخت کنند.

امید که هر چه پیش می اید مطلوب شما باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام دوستان

من بلاخره بعد چند بار ایمیل زدن به هد دپارتمان و بحث در مورد پروپوزال این جواب رو یکی از اساتید همکارش دادن. واقعا موندم چیکار کنم دانشگاه خوبی هست ولی زمینه ای که میخواد کمی دوره. ببینید من میخوام زودتر شروع کنم دکتریم رو از طرفی بحث طولانی بودن ویزا برای استرالیا مطرح هست من یه جورایی میخوام بهشون این مساله رو مطرح کنم و یه جورایی بگم که پذیرش و فاندم اگر قطعی هست اقدام کنم؟ یعنی اینطوری مستقیم نه ولی باید بفهمم که وقتم رو تلف نکنم. میتونین کمک کنین

Dear x,
    Prof. yy mentioned to me about your intention and application for admission to pursue PhD study here at the University of y. I understand that you have also a project topic of research that you would like to do in the x. However, after seeing what you have proposed, we find that we do not have the capacity in supervising you for that project as what we are doing here is quite different from what you have said.
    I am wondering if you are willing to consider a topic in the areas that we are working currently with some y:
    - 1
    - 2
    If one of these topics genuinely attracts your interest, please let us know asap, so that we can process your admission to enable the admission process to continue. However, if you are not really interested in any of these (you can be honest with us). Then we will try to see if any of our other colleagues will be interested in taking you up.
    With this, wish you a happy weekend and look forward to hearing from you soon.
    Regards,
    yy

Keep Calm and APPLY ON

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

از دید من طرف شما بیشتر از این نمیتوانند برای دانشگاهی که پذیرش کمیته محور است و منبع مالی فاندهای عمومی دانشگاه است جلو تر بروند و تصریح بیشتری بکنند.چون اختیار و کنترلی بیشتری بر نظام پذیرش ندارند. مشخصا حاضرند تا سطح خوبی حمایت کنند ولی تا حدی هم کم حوصله شده اند و میخواهند موضوع را ختم کنند و تصمیم بگیرند.

من فکر میکنم توپ الان دیگر در میدان شماست که تصمیم بگیرید و خیلی صادقانه بدون ”پیچاندن ” - این اصطلاح سوغات سفر اخیر من به مملکت است! - فکرتان را به انها بفرمایید.

اگر مساله مالی اپلیکیشن مطرح است باز هم روشن بفرمایید که این در این قسمت مشکلی است و شاید انها خودشان ویور بگیرند یا استاد حتی از منابع خودشان پرداخت کنند.

امید که هر چه پیش می اید مطلوب شما باشد.
    سلام
    ممنون
    راستش چون هد دپارتمان هست تا حد زیادی مطمینم روی کمیته هم تاثیر داره. به خاطر همین. واقعیتش این مورد زیر رو نمیدونم چطور بگم:

من یه جورایی میخوام بهشون این مساله رو مطرح کنم و یه جورایی بگم که پذیرش و فاندم اگر قطعی هست اقدام کنم؟ یعنی اینطوری مستقیم نه ولی باید بفهمم که وقتم رو تلف نکنم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    راستش چون هد دپارتمان هست تا حد زیادی مطمینم روی کمیته هم تاثیر داره. به خاطر همین. واقعیتش این مورد زیر رو نمیدونم چطور بگم:

من یه جورایی میخوام بهشون این مساله رو مطرح کنم و یه جورایی بگم که پذیرش و فاندم اگر قطعی هست اقدام کنم؟ یعنی اینطوری مستقیم نه ولی باید بفهمم که وقتم رو تلف نکنم.
    سلام مجدد

تصور من این است که حتی اگر واقعا هم تصمیم مثبتشان را از قبل بدانند آنرا به شما منتقل کنند. دانشگاهها برای اعلام نتایج به خصوص با اهمیتی در حد دکتری پالیسی دارند که باید از کانال رسمی اداری اعلام شود و آنهم بعد طی مراحل پذیرش.
    از دید من چنین قولی را از الان نخواهند داد.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MahtabEli نمایش پست ها
    سلام
    من چطور میتونم گپ تحصیلی رو پر کنم؟ نامه سوری که کسی نمیده! جائی مربوط به رشته م هم کار نکردم،
    ارشد دانشگاه شهید بهشتی بودم سال 94 فارغ التحصیل شدم اما بنا به دلائلی نتونستن ادامه بدم، حالا می خوام برای دکتری فول فاند بگیرم لطفا اگه کسی میتونه منو راهنمائی کنه.
    معدلم 17.17 هستش، و مدرک آیلتسم 7.5
    مقاله ندارم اصلا، راستی خرید مدرک از دانشگاه چقدر هزینه داره.
    دو تا کتاب ترجمه کردم اما ربطی به رشته ام نداره
    رشته اقلیم شناسی سینوپتیک هستم، لطفا اگه ممکنه راهنمائی کنین. من هیچی نمیدونم
    تو این شرایط دادن مقاله یا حداقل کنفرانس بین المللی میتونه راه گشا باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)