صفحه 578 از 589 نخستنخست ... 78478528568569570571572573574575576577578579580581582583584585586587588 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,771 تا 5,780 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    با این استاد قبلا برای پذیرش تماس گرفته اید؟
    در اصل قبل اقدام برا اپلای پیام دادم خوند جواب نداد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    در اصل قبل اقدام برا اپلای پیام دادم خوند جواب نداد
    میتونید یک پیغام فالوآپ بزنین و بگین که اپلای کرده اید و علاقمندید با ایشون کار کنید و در همون ایمیل پیشنهاد همکاری در مورد مقاله رو هم مطرح کنید. البته اگر قبلا جوابی بهتون نداده امکانش زیاده که باز هم جوابی نده یا اینکه نخواد همکاری کنه.

Junior Member

دوستان من تازه شروع کردم یه ایمیل زدن به اساتید و بعد کلی جواب ندادن یکیشون چنین جوابی داده:
    Thank you for your e-mail, but all new Ph.D. positions are openly published. At the moment, I have only one open position that has been publicly advertised.
    منظورش اینه که فقط باید از طریق وبسایت دانشگاه اقدام کنم و رزومه و مدارک بفرستم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanimgh نمایش پست ها
    دوستان من تازه شروع کردم یه ایمیل زدن به اساتید و بعد کلی جواب ندادن یکیشون چنین جوابی داده:
    Thank you for your e-mail, but all new Ph.D. positions are openly published. At the moment, I have only one open position that has been publicly advertised.
    منظورش اینه که فقط باید از طریق وبسایت دانشگاه اقدام کنم و رزومه و مدارک بفرستم؟
    سلام.نکته خاصی نداره پاسخسشون و در کل جواب رایجی هستش. بالای 90 درصد پاسخای اساتیدی که ایمیل زده میشه بهشون همینه و ارجاع میدن به وبسایت دانشگاه و اونجا باید با اپلیکنتای دیگه رقابت کنید. موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

منظورشان از دید من واقعا همانی است که نوشته اند. در حال حاضر خود ایشان یک پوزیشن دارند و همه پوزیشنها هم اعلان عمومی میشود. در واقع شما را راهنمایی کرده اند که وبسایت دانشگاه را مرتب نگاه بفرمایید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sanimgh نمایش پست ها

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان این متن ایمیل منه لطفا اگر جایی نقص داره چه محتوایی چه زبانی بهم بگین ممنون میشم از پیشنهاداتون استفاده کنم
    Dear Mr. Professor xxx My name is xxx. I hold a B.S degree in social science research and a M.A in EMBA from Payam Noor university of Tehran (one of the well-known universities with rank 1 in Iran by number of punished papers and students' criteria https://www.uniref.ir/TopUnivs ). I graduated with 17.5 GPA in 20-point scale in M.A level. My masters These subjects was " xxx ". My interest field is the association of impetus behind the behavior of human with the culture. In other word, I am working on a two- sided theory explaining how a xxx is lead to xxx. I have found out that you work on xxx. I am evaluating the probability of commencement of a Ph.D. position by hinted theses subject under advisory of a professor with shared field. Accordingly, I correspond professors to find the best position matched with my theses subject. I know you are extremely busy, so if I have the honor of your response, I could send you details and another information. Thank you a million in advanced.

Junior Member

باسلام من به تازگی از دانشگاهی پذیرش گرفتم. و دو تا استاد همزمان منو گرفتند که با یکیشون اصلا حرف نزده بودم قبلا. نمیدونستم این سوالو کجا باید بپرسم برای همین اینجا مطرح میکنم. آیا معمول هست که من هم به استاد اول ایمیل تشکر بزنم و هم به استاد دوم خودم رو بیشتر معرفی کنم؟
    خیلی خیلی ممنون از شما

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

سال نو مبارک

د رمجموع فکر بدی نیست هر چند که از دید من این نوع کارها قاعده استاندارد ندارد و روشهای عادی آداب و معاشرت در هر فرهنگ است.

به نظرم حداقل را در نظر بگیرید. بلی : به استاد اول بفرمایید نامه پذیرش آمده خوشحال شدید و امیدوارید هرچه زودتر او را ببینید و با هم کار کنید همان looking forward to start working with you معروف منظورم هست.

برای استاد دوم هم بفرمایید که در نامه پذیرش اسم او را دیده اید و برای اشنایی بیشتر رزومه پیوست است و اگر او مایل باشد پیغام بدهند که روی اسکایپ هم را ببینید.

بقیه را هم به انها واگذار بفرمایید که اگر مایل بودند دنبال بکنند.

من شما را نمیشناسم و منش و روش زندگی شما اطلاع ندارم برای همین بابت احتیاط عرض میکنم در این مکاتبات خیلی غلو نفرمایید. من در بچه های ایرانی این را خیلی میبینم که مثلا استاد افتخاری بود نصیب من شد .... شما فلان هستید و ...

این دست مکاتبات خیلی پر ریسک است. فرهنگها فرق میکنند. در جایی حتی ممکن است فکر کنند شما میخواهید به یک شکلی سو استفاده کنید که این چیزها را مینویسید. بعضی جاها احساس برتری شدید به طرف مقابل روی میدهد. من این را در یک تیره انگلیسیهای نسبتا مسن زیاد دیده ام. دانشجو شرقی ممتاز و درجه یک به یک استاد معمولی نامه پر طمطراق مینوسد و طرف باد میشود....خیال برش میدارد...و بعد حتی بی ادب میشود.

خیلی حرفه ای باشید حتی اگر در دل خودتان از پذیرش بسیار خوشحال هستید در مکاتبات حرفه ای باشید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sshids نمایش پست ها
    باسلام من به تازگی از دانشگاهی پذیرش گرفتم. و دو تا استاد همزمان منو گرفتند که با یکیشون اصلا حرف نزده بودم قبلا. نمیدونستم این سوالو کجا باید بپرسم برای همین اینجا مطرح میکنم. آیا معمول هست که من هم به استاد اول ایمیل تشکر بزنم و هم به استاد دوم خودم رو بیشتر معرفی کنم؟
    خیلی خیلی ممنون از شما
    ویرایش توسط susighton : March 22nd, 2020 در ساعت 12:23 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

سلام و سال نو مبارک.
    تو نامه پذیرش من اسم استاد دیگری رو به عنوان Adviser مشخص کردن که من باهاش هیچ تماسی نداشتم. الان برای معرفی خودم یه متن اماده کردم. ممنون میشم در مورد متن نامه نظرتون رو بدین.
    Dear Professor XXX,
    As you may already know that I have been assigned to do my Ph.D. studies under your supervision and I feel honored and motivated.
    I am writing to tell you a little about my CV, I graduated from the M.Sc. of XXX in the XXX in February 2020. In my thesis I particularly focused on the XXX and XXX for the design and analysis of XXX, to evaluate the effectiveness of these smart materials in XXX. I used XXX and XXX for the final analysis. For Ph.D. studies, I am eager to focus on the potential of XXX.
    If there is any required preparation before my attendance, I will be pleased to get your advice.
    Thank you and I hope I will do well under your supervision.
    Sincerely,

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک برای دریافت پذیرش

به لحاظ محتوی نامه خوب است البته متن را باید کمی بازنویسی بفرمایید که راحت تر خوانده شود.

نکته ای که به ذهنم می اید این است که قاعدتا استاد باید رزومه شما را دیده باشند - که حتما دیده اند - و با کارهای شما تا حدی اشنا هستند. بنابراین اگر قصد دارید مطالعه ای قبل از شروع درس داشته باشید فکر میکنم این قسمت را در نامه اگر وزن بیشتری بدهید بهتر باشد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط saraa26 نمایش پست ها
    سلام و سال نو مبارک.
    تو نامه پذیرش من اسم استاد دیگری رو به عنوان Adviser مشخص کردن که من باهاش هیچ تماسی نداشتم. الان برای معرفی خودم یه متن اماده کردم. ممنون میشم در مورد متن نامه نظرتون رو بدین.
    Dear Professor XXX,
    As you may already know that I have been assigned to do my Ph.D. studies under your supervision and I feel honored and motivated.
    I am writing to tell you a little about my CV, I graduated from the M.Sc. of XXX in the XXX in February 2020. In my thesis I particularly focused on the XXX and XXX for the design and analysis of XXX, to evaluate the effectiveness of these smart materials in XXX. I used XXX and XXX for the final analysis. For Ph.D. studies, I am eager to focus on the potential of XXX.
    If there is any required preparation before my attendance, I will be pleased to get your advice.
    Thank you and I hope I will do well under your supervision.
    Sincerely,

Keep Calm and APPLY ON