صفحه 337 از 364 نخستنخست ... 237287327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,361 تا 3,370 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام.دوستان من ی سوال دارم.موقعی ک مقاله ها چاپ میشن معمولا ی لایسنسی چیزی میدن ک امضا کنی ک مقاله رو جایی نفرستی.ولی بعضی دانشگاهها چ ایران چ خارج ازت مقالاتتو میخوان ک بارگزاری کنی.الان این شامل نقض لایسنس نمیشه؟

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

باسلام دوستان منرچندباره مقاله امو هرژورنالی میفرستم ریجکت میشه مرا دریابید لطفا راهنماییم کنید چه کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ttttaaaahaa نمایش پست ها
    باسلام دوستان منرچندباره مقاله امو هرژورنالی میفرستم ریجکت میشه مرا دریابید لطفا راهنماییم کنید چه کنم؟
    سلام. اگر ریجکت این دسک میشی ک باید بگردی ژورنال مناسبتو پیدا کنی ببین کدوما بهترن و به موضوعت میخورن.اگه میفرستن داوری و ریجکت میکنن ببین اشکالاتاش چیه..کدومارو میتونی رفع کنی
    ،رفعشون کن.ینگاهم بنداز ب مقالات مشابهت طبق اونها برو جلو و در اخر ببین کجاها میفرستی اگه ایمپکتاش خیلی بالاست رو مجلاتی ک ایمپکتاشون 2،1 اینها هستم میتونی حساب کنی ک معمولا هم مجلات خوبین و متوسط رو ب بالائن.و نکته اخر زبانشو بهتر کن ک گیرشون کمتر باشه.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ttttaaaahaa نمایش پست ها
    بدید مقاله تون رو ی فرد با تجربه ببینه. مجلاتی که به اونها اراسال کردید به انضمام نظرات داوری (در صورت وجود) رو هم نشونش بدید. بهتون میگه ایراد کارتون کجاست.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    سلام.دوستان من ی سوال دارم.موقعی ک مقاله ها چاپ میشن معمولا ی لایسنسی چیزی میدن ک امضا کنی ک مقاله رو جایی نفرستی.ولی بعضی دانشگاهها چ ایران چ خارج ازت مقالاتتو میخوان ک بارگزاری کنی.الان این شامل نقض لایسنس نمیشه؟
    بله اگر مقاله اوپن سورس نباشه اجازه ندارید به محیط عمومی آپلودش کنید. کدام دانشگاه از شما خواسته مقاله تون رو آپلود کنید؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله اگر مقاله اوپن سورس نباشه اجازه ندارید به محیط عمومی آپلودش کنید. کدام دانشگاه از شما خواسته مقاله تون رو آپلود کنید؟
    این مسئله رو من هم دیدم، توی آگهی استخدام هیات علمی دانشگاه ها می نویسند که مقاله ها جز پکیج اپلیکیشن باشند.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اگر سوال شما را درست متوجه شده باشم از دید من ارسال مقاله که منتشر شده همراه با اپلیکیشن شغل یا پذیرش اشکالی ندارد و نقض هیچ مساله ای نیست.

مقاله چاپ شده را مانند هر کاربر دیگری از سایت نشریه یا یکی از کتابخانه های دیجیتال که نشریات را ارشیو میکنند - Jstore مثلا- بگیرید و ارسال بفرمایید. دانشگاه که به کنار ممکن استادی از شما بخواهند کاری را برایشان بفرستید و این هم متداول است و هم بدون مشکل حقوقی و اخلاقی.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    محیط عمومی با مثلا بفرستی واسه ی دانشگاه یا استاد فرق نداره؟ از من دانشگاهی نخواسته ولی چنتا استاد خواستن ک گفتم برید سایتشون لینکم هست از طریق دانشگاهها معمولا میشه دانلود کرد چون معمولا دانشگاهها اکانت الزویر اینهارو میخرن اما الان سوالم اینه چون چنتا دوستام ازم پرسیده بودن تو ایران تقریبا همه دانشگاهها گفتن صفحه اول مقالاتتونو بارگزاری کنید حالا تو سایتای خودشون اما بعضیا گفتن کامل بفرستین واسمون خب این نقض نیست؟ یا نقضه خودشون نمیدونن یا نقض نیست. مسلما منتشر عمومی نمیکنن اونهام و میخوان ارزیابی کنن بچه هارو ولی کلا یهو واسه خودمم سوال شد ک چقدر اهمیت داره این... و آیا رعایت نکنه میره تو بلک لیست؟ البته خب اثبات شدنشم همچین اسون نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    این مسئله رو من هم دیدم، توی آگهی استخدام هیات علمی دانشگاه ها می نویسند که مقاله ها جز پکیج اپلیکیشن باشند.
    سلام. دقیقا هم دکترا هم هیئت علمی هم پست دکترا هم اسیستنس...میگن بفرستین بخونیم حالا استاد باز ی چیزی دانشگاههام بعضا میگن بارگزاری کنید من ی جا یادمه دیدم ولی اون موقع بارگزاری نکردم چون چیزی نداشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

اگر سوال شما را درست متوجه شده باشم از دید من ارسال مقاله که منتشر شده همراه با اپلیکیشن شغل یا پذیرش اشکالی ندارد و نقض هیچ مساله ای نیست.

مقاله چاپ شده را مانند هر کاربر دیگری از سایت نشریه یا یکی از کتابخانه های دیجیتال که نشریات را ارشیو میکنند - Jstore مثلا- بگیرید و ارسال بفرمایید. دانشگاه که به کنار ممکن استادی از شما بخواهند کاری را برایشان بفرستید و این هم متداول است و هم بدون مشکل حقوقی و اخلاقی.

پایدار باشید
    ممنون از پاسختون...من ی لایسنس خوندم دقیقا نوشته بود نویسنده نباید مقاله رو در open internet منتشر کنه.گفتم شاید فرستادن واسه ی دانشگاه یا استاد جز این مطلب بشه. نمیدونم والله خودمم موندم هم حرف شما متینه هم بعضی متنهایی مثل این لایسنسه. بالاخره ی روزی مام مجبور میشیم بفرستیم کارامونو باید بدونی چی میشه شاید خدای نکرده بعدش ی مشکلی پیش بیاد باید قبلش بفهمیم همه چیو...البته شاید مسئله مهمیم نباشه ولی خب بدونیم بهتره
    شمام پیروز و پایدار باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)