صفحه 51 از 53 نخستنخست ... 41424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

سلام خیلی ممنون
    میشه یک دانشگاهی به بنده معرفی کنین که هزینه دپازیت نداشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

آیا با توجه به سنم امکانش هست که ویزا نتونم بگیرم؟

”سن” شما مانع پذیرش و ویزا شدن نیست به خصوص اینکه سابقه کار مرتبط دارید.

در مورد دانشگاه واقعا انتخابهای زیادی دارید. باید با توجه به سطح پذیرش دانشگاهها هر کدام را باید مستقلا نگاه بفرمایید و ببینید شرایط پذیرششان را دارید.

ضمنا پیشنهاد میکنم محتوای دوره ها را هم مطالعه بفرمایید. اینجا به دلیل استقلال دانشگاهها هر کدام با عناوین واحد درسهای مختلفی را ممکن است در دوره بگنجانند. یعنی دروس میتواند تا حد قابل توجهی دانشگاه به دانشگاه متفاوت باشد.

پایدار باشید

Junior Member

سلام

من براى كارشناسى ارشد تغذيه ى بالينى از دانشگاهى تو لندن براى همين سپتامبر پذيرش قطعى و unconditional گرفتم
    پول deposit رو پرداخت كردم و حالا ازشون CAS number رو درخواست كردم!
    ولى تو ايميلى كه به من دادن انگار تمام مدارك مالى رو مثل هزينه ى اسكان و باقى شهريه كه بايد توى حساب به مدت ٢٩ روز باشه از من خواستن!
    موسسه ى مهاجرتى به من گفته بود كه اماده كردن مدارك مالى بعد ازگرفتن CAS number هست اما الان دانشگاه اين مداركو براى CAS number ازم ميخواد!
    هنوز ٢٩ روز برام پر نشده و نمى تونم اين مداركو بفرستم و از طرفى دارم به ددلاين CAS number نزديك ميشم

كسى ميدونه چى كار بايد بكنم و چى بايد به دانشگاه بگم؟

سلام. مدارک مالیتون رو میتونید براشون بفرستید و بگید برای ویزا این مشکل حل میشه و ببینید چی جوابی میدهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nilookook نمایش پست ها
    سلام

من براى كارشناسى ارشد تغذيه ى بالينى از دانشگاهى تو لندن براى همين سپتامبر پذيرش قطعى و unconditional گرفتم
    پول deposit رو پرداخت كردم و حالا ازشون CAS number رو درخواست كردم!
    ولى تو ايميلى كه به من دادن انگار تمام مدارك مالى رو مثل هزينه ى اسكان و باقى شهريه كه بايد توى حساب به مدت ٢٩ روز باشه از من خواستن!
    موسسه ى مهاجرتى به من گفته بود كه اماده كردن مدارك مالى بعد ازگرفتن CAS number هست اما الان دانشگاه اين مداركو براى CAS number ازم ميخواد!
    هنوز ٢٩ روز برام پر نشده و نمى تونم اين مداركو بفرستم و از طرفى دارم به ددلاين CAS number نزديك ميشم

كسى ميدونه چى كار بايد بكنم و چى بايد به دانشگاه بگم؟

Junior Member

سلام دوستان
    وفت همگی بخیر
    من برای ترم سپتامبر سال اینده از دانشگاه بریستل برای رشته ی دیتاساینس پذیزش کاندیشنال گرفتم، که در نامه ی آفر اشاره شده که باید 1500 پوند برای دپوزیت پرداخت کنم و نمره ی زبان هم اشاره شذه.

Your offer is conditional on meeting the following requirements –
    • The language requirement is set out in Profile E – (see web link below). Examples of this requirement are: IELTS 6.5 overall,
    minimum 6.0 in all bands, OR, satisfactory completion of the University of Bristol pre-sessional language course.
    For information about our English language requirements, including full Profiles, please see the English language requirements page.

آخر نامه هم این متن اشاره شده:
    You should submit your evidence to the Evidence for Conditions section of your application no later than the.....

حالا سوالم اینه که آیا باید دوره ی ربان را در دانشگاه بگذرونم؟ و ایا این نوع پذیرش تاثیری بر فرایند ویزا دارد؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

به شما برای پذیرش تبریک میگویم.

من بخشی از سوال شما را میدانم و انهم البته با اطلاعات پیش از کرونا ست.

حالا سوالم اینه که آیا باید دوره ی ربان را در دانشگاه بگذرونم؟

الزامی برای حضور در کلاسهای زبان دانشگاه نیست. شما میتوانید در یکی از امتحانات ایلتس یا توفل ... شرکت کیند و نمره را به دانشگاه ارسال بفرمایید تا این شرط را از پذیرش بردارند و نامه جدید بدهند. یا اینکه برای presessional زبان به دانشگاه بروید که بسته به نمره فعلی شما یک یا دو ترم خواهد بود و طبیعتا به لحاظ هزینه بالاست.

قبل از کرونا بعضی ها ترجیح میدادند برای زبان به دانشگاه بیایند که با محیط اشنا شوند و با احراز مسایل مالی مشکلی هم برای ویزا به خاطرم نمی آمدبه طور خاص وجود داشت چون به هر حال دانشگاه به عنوان اسپانسر مسوولیت کیفیت زبان دانشجوها را به عهده دارد.

پایدار باشید

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط h1392 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وفت همگی بخیر
    من برای ترم سپتامبر سال اینده از دانشگاه بریستل برای رشته ی دیتاساینس پذیزش کاندیشنال گرفتم، که در نامه ی آفر اشاره شده که باید 1500 پوند برای دپوزیت پرداخت کنم و نمره ی زبان هم اشاره شذه.

Your offer is conditional on meeting the following requirements –
    • The language requirement is set out in Profile E – (see web link below). Examples of this requirement are: IELTS 6.5 overall,
    minimum 6.0 in all bands, OR, satisfactory completion of the University of Bristol pre-sessional language course.
    For information about our English language requirements, including full Profiles, please see the English language requirements page.

آخر نامه هم این متن اشاره شده:
    You should submit your evidence to the Evidence for Conditions section of your application no later than the.....

حالا سوالم اینه که آیا باید دوره ی ربان را در دانشگاه بگذرونم؟ و ایا این نوع پذیرش تاثیری بر فرایند ویزا دارد؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

به شما برای پذیرش تبریک میگویم.

من بخشی از سوال شما را میدانم و انهم البته با اطلاعات پیش از کرونا ست.

حالا سوالم اینه که آیا باید دوره ی ربان را در دانشگاه بگذرونم؟

الزامی برای حضور در کلاسهای زبان دانشگاه نیست. شما میتوانید در یکی از امتحانات ایلتس یا توفل ... شرکت کیند و نمره را به دانشگاه ارسال بفرمایید تا این شرط را از پذیرش بردارند و نامه جدید بدهند. یا اینکه برای presessional زبان به دانشگاه بروید که بسته به نمره فعلی شما یک یا دو ترم خواهد بود و طبیعتا به لحاظ هزینه بالاست.

قبل از کرونا بعضی ها ترجیح میدادند برای زبان به دانشگاه بیایند که با محیط اشنا شوند و با احراز مسایل مالی مشکلی هم برای ویزا به خاطرم نمی آمدبه طور خاص وجود داشت چون به هر حال دانشگاه به عنوان اسپانسر مسوولیت کیفیت زبان دانشجوها را به عهده دارد.

پایدار باشید

پایدار باشید
    تشکر می کنم بابت پاسخ و راهنمایی.
    راستش یه دانشگاه دیگه هم اپلای کردم و منتظر جواب اونا هم هستند و از سمتی این دانشگاه هم یه محدودیت زمانی برای اکسپت این نامه افر بهم داده. بنظر شما افرشون را تایید کنم و منتظر نتیجه ی دانشگاه دوم باشم؟ یا فقط متمرکز بر روی یک دانشگاه بشم.

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد دوست عزیز

خواهش میکنم کار مهمی نبود

از دید من پذیرش آفر ایرادی ندارد. دانشگاهها میدانند که دانشجو برای دانشگاههای مختلف اپلای میکند و ممکن است بعدا نظرش عوض شود. این اتفاق نه برای دانشجوهای خارجی که برای دانشجوهای انگلیسی هم بسیار اتفاق می افتد که بخواهند افر دانشگاه دیگری را بپذیرند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط h1392 نمایش پست ها
    تشکر می کنم بابت پاسخ و راهنمایی.
    راستش یه دانشگاه دیگه هم اپلای کردم و منتظر جواب اونا هم هستند و از سمتی این دانشگاه هم یه محدودیت زمانی برای اکسپت این نامه افر بهم داده. بنظر شما افرشون را تایید کنم و منتظر نتیجه ی دانشگاه دوم باشم؟ یا فقط متمرکز بر روی یک دانشگاه بشم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام. وقت بخیر. من به تازگی در بریتانیا فارغ التحصیل شدم (در مقطع کارشناسی ارشد مرتبط با رشته دامپزشکی). میخواستم بدونم اگه الان برای رشته ام بی ای (MBA) که ارشد بیزینس به حساب میاد آیا امکان گرفتن ویزا هست یا به خاطر ارشد بودنش احتمال ریجکتی بالاست (با توجه به اینکه من یک ارشد در بریتانیا گرفتم)؟ چون در سایت UKVI خوندم که برای گرفتن ویزای دانشجویی مجدد، باید پذیرش بعدی در مقطع بالاتری باشه اما استثنائاتی هم وجود داره. اما درمورد اینکه استثنائات چی هستن توضیح خاصی داده نشده. آیا اینکه بگم میخوام بیزینس خودم رو راه بندازم بنابراین میخوام ام بی ای بخونم شانس گرفتن ویزا رو بالا میبره؟ خواهش میکنم افرادی که واقعا اطلاع دارن لطف کنن جواب سوالم رو بدن نه بر اساس حدس و گمان. خیلی ممنونم.

سلام و وقت بخیر.من 32 ساله هستم.کارشناسی ارشد هوش مصنوعی دانشگاه شریف با معدل 15/5 و لیسانس کامپیوتر از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 14.6.یک مقاله هم دارم.نمره آیلتس هم 7 هست. قصد خوندن دکتری ندارم.می خواستم ببینیم با توجه به شرایطم امکان گرفتن پذیرش در مستر مجدد و گرفتن ویزا با توجه به سن و گپ تحصیلی دارم؟؟(سال 92 فارغ التحصیل شدم و از سال 92 دارم تو رشته تخصصی خودم در یک شرکت دانش بنیان کار می کنم).
    ممنون از لطف و محبتتون.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اگر رشته ای که قصد تحصیل دارید با شغل و رشته قبلی شما مرتبط باشد حتما پذیرش میشوید و حتی در یکی از دانشگاه گروه راسل هم پذیرش شاید بی احتمال نباشد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط carrot92 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر.من 32 ساله هستم.کارشناسی ارشد هوش مصنوعی دانشگاه شریف با معدل 15/5 و لیسانس کامپیوتر از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 14.6.یک مقاله هم دارم.نمره آیلتس هم 7 هست. قصد خوندن دکتری ندارم.می خواستم ببینیم با توجه به شرایطم امکان گرفتن پذیرش در مستر مجدد و گرفتن ویزا با توجه به سن و گپ تحصیلی دارم؟؟(سال 92 فارغ التحصیل شدم و از سال 92 دارم تو رشته تخصصی خودم در یک شرکت دانش بنیان کار می کنم).
    ممنون از لطف و محبتتون.

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)