صفحه 2755 از 5471 نخستنخست ... 17552255265527052745274627472748274927502751275227532754275527562757275827592760276127622763276427652805285532553755 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 27,541 تا 27,550 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Banned
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

دوستان من نمیدونم قوانین و مقررات این فروم تا چه حد بهمون اجازه اینکارو میده ولی با توجه به اتفاقاتی که اخیرا داره برای بچه ها میافته چه برای دریافت کیپس و چه بی مسوولیتی وکلا برای پیگیری ریجکت دوستان، من فکر میکنم عنوان کردن اسم این وکلا و مشاوران دندان گرد و بی مسوولیت واقعا لازمه تا در آینده سرنوشت و عمر و پول دیگر عزیزان دست این شیادان نیفته. امیدوارم بیقه دوستان همکاری کنن تا یه لیست سیاه از اینها فراهم بشه و با ذکر دلایل مشکلات رسوا بشن.
    ویرایش توسط Pani85 : June 8th, 2012 در ساعت 02:15 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Pani85 نمایش پست ها
    دوستان من نمیدونم قوانین و مقررات این فروم تا چه حد بهمون اجازه اینکارو میده ولی با توجه به اتفاقاتی که اخیرا داره برای بچه ها میافته چه برای دریافت کیپس و چه بی مسوولیتی وکلا برای پیگیری ریجت دوستان، من فکر میکنم عنوان کردن اسم این وکلا و مشاوران دندان گرد و بی مسوولیت واقعا لازمه تا در آینده سرنوشت و عمر و پول دیگر عزیزان دست این شیادان نیفته. امیدوارم بیقه دوستان همکاری کنن تا یه لیست سیاه از اینها فراهم بشه و با ذکر دلایل مشکلات رسوا بشن.
    فکر ارزنده ای هست ، کلا اماده کردن لیستش 24 ساعت هم زمان نمی خواد

دوستان من نمیدونم قوانین و مقررات این فروم تا چه حد بهمون اجازه اینکارو میده ولی با توجه به اتفاقاتی که اخیرا داره برای بچه ها میافته چه برای دریافت کیپس و چه بی مسوولیتی وکلا برای پیگیری ریجت دوستان، من فکر میکنم عنوان کردن اسم این وکلا و مشاوران دندان گرد و بی مسوولیت واقعا لازمه تا در آینده سرنوشت و عمر و پول دیگر عزیزان دست این شیادان نیفته. امیدوارم بیقه دوستان همکاری کنن تا یه لیست سیاه از اینها فراهم بشه و با ذکر دلایل مشکلات رسوا بشن.
    پانی جان این لیست سیاهی که می گی 90 درصد وکلا رو شامل می شه
    - نصف وکیلا و مشاورانشون تا حالا حتی یکبار هم اسم کیپس رو نشنیدن
    - بیشتر وکیلها خبر ارسال فایلها به ورشو رو از خود ماها شنیدن
    - تقریبا 100% نمی دونن فرق بین این پراسس الکی و واقعی چیه

من تا حالا 2500 دلار دادم و 2500 تای دیگه هم باید بدم و اصلا نمی دونم چه خدماتی گرفتم که باید این پول رو بدم!!!
    .
    برای درخواست یک کیپس باید یک ماه التماس کنیم!!!!!!
    برای یک نامه پیگیری باید صد بار زنگ بزنیم!!!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    پانی جان این لیست سیاهی که می گی 90 درصد وکلا رو شامل می شه
    - نصف وکیلا و مشاورانشون تا حالا حتی یکبار هم اسم کیپس رو نشنیدن
    - بیشتر وکیلها خبر ارسال فایلها به ورشو رو از خود ماها شنیدن
    - تقریبا 100% نمی دونن فرق بین این پراسس الکی و واقعی چیه

من تا حالا 2500 دلار دادم و 2500 تای دیگه هم باید بدم و اصلا نمی دونم چه خدماتی گرفتم که باید این پول رو بدم!!!
    .
    برای درخواست یک کیپس باید یک ماه التماس کنیم!!!!!!
    برای یک نامه پیگیری باید صد بار زنگ بزنیم!!!!
    باز خدا رو شکر ما وکیل نداشتیم

دوستان من نمیدونم قوانین و مقررات این فروم تا چه حد بهمون اجازه اینکارو میده ولی با توجه به اتفاقاتی که اخیرا داره برای بچه ها میافته چه برای دریافت کیپس و چه بی مسوولیتی وکلا برای پیگیری ریجکت دوستان، من فکر میکنم عنوان کردن اسم این وکلا و مشاوران دندان گرد و بی مسوولیت واقعا لازمه تا در آینده سرنوشت و عمر و پول دیگر عزیزان دست این شیادان نیفته. امیدوارم بیقه دوستان همکاری کنن تا یه لیست سیاه از اینها فراهم بشه و با ذکر دلایل مشکلات رسوا بشن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kmahyar نمایش پست ها
    فکر ارزنده ای هست ، کلا اماده کردن لیستش 24 ساعت هم زمان نمی خواد
    اسم بردن مستقیم از فردی که امکان دفاع ندارد شرط انصاف نیست اگر هم بیان و نظر دهند تاپیکها میشه عرصه تاخت و تاز شرکتهای مختلف برای تور کردن مشتریان تازه بدون هزینه و زحمتی
    کما اینکه ممکنه برای فروم یا کاربر ذیربط مشکلات حقوقی درست کنه ولی بصورت تلویحی و مستند و مدلل چنین امکانی برای اعضای فروم مهیاست.
    http://www.applyabroad.org/forum/for...8C%D9%87%D8%A7
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Banned
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    اسم بردن مستقیم از فردی که امکان دفاع ندارد شرط انصاف نیست اگر هم بیان و نظر دهند تاپیکها میشه عرصه تاخت و تاز شرکتهای مختلف برای تور کردن مشتریان تازه بدون هزینه و زحمتی
    کما اینکه ممکنه برای فروم یا کاربر ذیربط مشکلات حقوقی درست کنه ولی بصورت تلویحی و مستند و مدلل چنین امکانی برای اعضای فروم مهیاست.
    http://www.applyabroad.org/forum/for...8C%D9%87%D8%A7
    ممنون دوست عزیز. یعنی میشه تاپیکی ایجاد کنیم و هر کدوم نوع مشکل و برخورد نادرست از وکیلی دیدیم اونجا با ذکر نام ایشون و موضوع عنوان کنیم؟ اگه اینطور باشه واقعا عالی میشه و دوستان هم لطف کنن همکاری کنن میشه تا حدی شناخت بهتری از اینها ایجاد بشه.

به عنوان مثال وکیل من مشکلی برای درخواست کیپس نداشت و سریع و بدون یه قرون هزینه اضافه انجام داد. موضوع و مشکل من با ایشون خیلی متفاوت با بقیه شاید باشه ولی هر کدوم میتونیم مشکلات خودمونو مطرح کنیم

ممنون دوست عزیز. یعنی میشه تاپیکی ایجاد کنیم و هر کدوم نوع مشکل و برخورد نادرست از وکیلی دیدیم اونجا با ذکر نام ایشون و موضوع عنوان کنیم؟ اگه اینطور باشه واقعا عالی میشه و دوستان هم لطف کنن همکاری کنن میشه تا حدی شناخت بهتری از اینها ایجاد بشه.

به عنوان مثال وکیل من مشکلی برای درخواست کیپس نداشت و سریع و بدون یه قرون هزینه اضافه انجام داد. موضوع و مشکل من با ایشون خیلی متفاوت با بقیه شاید باشه ولی هر کدوم میتونیم مشکلات خودمونو مطرح کنیم
    مشکلی که این به اصطلاح وکلا دارن اینه که خودشون رو ملزم نمی کنند سطح اطلاعاتشون رو ارتقا بدن و مثلا مثل اعضای این فروم توی هر گوشه و کناری سرکی بکشن تا اطلاعات جدید کسب کنند
    .
    البته من پس از کلی کنکاش و مشاوره با 8 وکیل، وکیلم رو انتخاب کردم و انصافا در مقایسه با اکثرشون وجدان کاریش رو حفظ کرده و مثلا برای کیپسم با ارسال صورت حساب مربوطه یک دلار هم اضافه نگرفت
    تا حالا شاهد تعداد قابل توجهی از اشتباهات مکرر و غیر قابل اقماض وکلا در پر کردن فرمها و... بودیم.

چند نکته:
    - اصولا همه افراد گروه fsw از سطح مطلوبی از زبان و تحلیل برخوردارن که نیاز به کمک وکلا برای پر کردن فرمها ندارن!!!!!
    - بیشترین کسی که دلش برای پرونده اش می سوزه خود متقاضی هست، پس بهتره خودمون بالای سر کارمون باشیم، نه ...

خوشحال می شم یکی بگه در قبال این 5000 دلاری که به وکیل می دیم چه خدماتی گرفتیم یا خواهیم گرفت
    .
    فقط توی این مقطع زمانی خیلی عزل وکیل جرات می خواد

مشکلی که این به اصطلاح وکلا دارن اینه که خودشون رو ملزم نمی کنند سطح اطلاعاتشون رو ارتقا بدن و مثلا مثل اعضای این فروم توی هر گوشه و کناری سرکی بکشن تا اطلاعات جدید کسب کنند
    .
    البته من پس از کلی کنکاش و مشاوره با 8 وکیل، وکیلم رو انتخاب کردم و انصافا در مقایسه با اکثرشون وجدان کاریش رو حفظ کرده و مثلا برای کیپسم با ارسال صورت حساب مربوطه یک دلار هم اضافه نگرفت
    تا حالا شاهد تعداد قابل توجهی از اشتباهات مکرر و غیر قابل اقماض وکلا در پر کردن فرمها و... بودیم.

چند نکته:
    - اصولا همه افراد گروه fsw از سطح مطلوبی از زبان و تحلیل برخوردارن که نیاز به کمک وکلا برای پر کردن فرمها ندارن!!!!!
    - بیشترین کسی که دلش برای پرونده اش می سوزه خود متقاضی هست، پس بهتره خودمون بالای سر کارمون باشیم، نه ...

خوشحال می شم یکی بگه در قبال این 5000 دلاری که به وکیل می دیم چه خدماتی گرفتیم یا خواهیم گرفت
    البته این اعتراضات به بعضی از مشاورین در فروم مسبوق به سابقه است به تاپیک های زیر هم می توان اشاره کرد:

تاپیک تاسیس شده توسط پیرسون عزیز در سال 2009 با نام وکیل برای مهاجرت به کانادا ؟؟؟؟؟؟ (فدرال و کبک)

یا این تاپیک بچه های اصفهانی با نام شکایت از موسسات کلاهبرداری مهاجرت به کانادا در اصفهان

USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Hero

.

چند نکته:

.
    فقط توی این مقطع زمانی خیلی عزل وکیل جرات می خواد

من هم در سال 2009 روزی که داشتم میرفتم وکیل بگیرم برادرم به من میخندید چون خودش بدون وکیل سال 2005 اپلای کرده بود با این حال من دلایل خودم رو داشتم برای گرفتن وکیل
    من هم اول پیش 4 تا وکیل رفتم تا وکیلم رو انتخاب کردم
    من هرگز وکیلم رو ندیدم وا ز راه دور باهاش در تماس بودم یا با کارکنانش در دفترش همینجا
    به نظرم همیشه خیلی ادم خجالتی و مودبی بوده که هر کاری ازش خواستم انجام نداده و هی گفته :چشم پیگیری میکنم ولی نکرده
    البته قرارداد من کلا 3500 دلار شد...چند هفته بعد از من شنیدم که دستمزدش رو 5000 دلار کرده.

تازه من چند روز پیش بعد از 3 سال فهمیدم ایشون در سایتشون یک قسمت client only دارن که من میتونم برم و پرونده ام رو ببینم...من مثلا اونجا متوجه شدم که مدارک من نوامبر 2009 رسیده به سیدنی در صورتیکه تو ایکس 2 دسامبر 2009 اعلام میکنن
    خلاصه چرا این چیزا رو و خیلی چیزای دیگه رو به ادم نمیگن بماند
    راجع به کیپس هم وقتی تماس گرفتم بعدش گفتن اقای دکتر میگن من کیپس نمیگیرم مگر در موارد خیلی خاص که مشکلاتی پرونده داره این بود که من خودم از caips.ca درخواست کیپس دادم
    البته ایشون هر سال نوروز یک کارت پستال خیلی شیک برای مشتریاشون میفرستن...
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

سلام
    من عضو جدید هستم noc 631 کسی با این noc در فروم هست؟
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)