نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 84 از 124 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

سلام

میخواستم بدونم برای سربازی 10 سال پیش س هم با درجه پایین حساسند؟ اون موقع که تقسیم دست خودمون نبوده ولی الان ظاهران تقسیم به اونجا نمی افته مگه پ داشته باشه؟کسی تجربه داره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aria802 نمایش پست ها
    من ۱۵ سال پیش با فوق لیسانس ستوان یکم نیروی زمینی ارتش بودم مشکلی نیست بخاطر درجه ستوان یکم . ظاهرا کسی با درجه ستوان یکم نداریم اینجا؟؟؟
    مشکلی نیست نترس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirez3 نمایش پست ها
    مشکلی نیست نترس
    سلام دوستان
    فوری فوری فوری
    کسی میدونه نیروی انتظامی رو توی فرم دی اس چی باید زد به انگلیسی؟
    لطفا اگه کسی میدونه زودتر جواب بده. خیلی فوریه.

Member Ordijahandam آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه یا کلیرنس

Iran police

نقل قول نوشته اصلی توسط alex70 نمایش پست ها
    درود!

من حدود سال ۸۰ سربازیم رو در خاتم الانبیا س با رتبه ستوان یکم و فوق لیسانس عمران گذروندم. دانشجوی دکترا هستم و می خوام برای فرصت مطالعاتی و قبل اون یه دیدار دو هفته ای برم امریکا. تازه شنیدم راجع به اینکه سربازی س می تونه مشکل افرین باشه. فکر کردم شاید بتونم عنوان کنم که نیروی زمینی ارتش بودم. ایا اگه برای کارت پایان خدمت جدید اقدام کنم و با توجه به درجه و مدرکم قابل قبول هست اگر بگم که نیروی زمینی ارتش بودم؟ شماره سریال کارت های جدید واقعا هیچ اطلاعات مربوط به محل خدمت سربازی نداره؟ در ضمن در حال حاضر اروپا زندگی می کنم وبه یکی از سفارت های امریکا در اروپا مراجعه خواهم کرد. خیلی ممنون میشم اگر بتونید در این مورد کمکم کنید. با سپاس!

سلام عرض کردم خدمت همه دوستان همدرد

با اجازه دوستان میخواستم یه موضوع مهم رو مطرح کنم که میتونه واسه اونهایی که هنوز وضعیتشون معلوم نیست یا واسه برخی از دوستان همدرد در آینده نزدیک مفید باشه.و اونهایی که هنوز سفارت نرفتن بتونن در گفتن محل خدمت مطمین تر تصمیم بگیرن.

یه جاچند تا از دوستان پست گذاشته بودن:

آفیسر تا کارتم رو دید گفت س خدمت کردی ؟

من روی این موضوع مشکوک شدم و با خودم گفتم اگر درجه ستوان 3 باشه چطور ممکنه بفهمن و برای اینکه متوجه شم آفیسر رودس زده یا نه رفتم نظام وظیفه و در مورد تنها سرنخ(شماره سریال کارت پایان خدمت ) سوال کردم.گفتم ارقام این شماره معنی داره و گفت آره ولی نظام وظیفه کل دقیقش رو میدنه.

من فکر می کنم با ایجاد یه دیتا بیس قوی می تونیم به یه نتایجی برسیم که آیا واقعا میشه ارگان خدمت روبا رقم های این شماره تشخیص داد یا نه.

فقط از دوستان خواهش می کنم واسه قوی تر شدن این دیتا بیس اطلاعات خودشون و دوستاشون رو بذارن.

واسه این کار این اطلاعات لازمه:

1-محل خدمت
    2-مقطع تحصیلی که باهاش خدمت رفتن
    3-درجه خدمت
    4-شماره کارت هوشمند خدمت(شماره زیر تراشه الکترونیک)

من واسه شروع اطلاعات خودم و چند 2 تا از دوستام رو میزارم:

مورد 1(خودم):
    1-س
    2-ارشد
    3-ستوان سوم
    29-4 476 122 820

مورد 2:
    1-نیروی انتظامی
    2- ارشد
    3-ستوان دوم
    29-4 069 132 820

مورد 3:
    1-س
    2- کاردانی
    3-رزم آور دوم
    45-4 208 136 820

برداشت من :

2 رقم آخر درجه یا مقطع تحصیلی و 3 رقم دوم یگان محل خدمت (شایدم بخش (واحد)خدمتی مثلا نیروی انسانی . امور مالی یا امریه بودن مشخص باشه ) ولی امیدوارم س مشخص نباشه.

من خودم(مورد 1) و مورد 3 با هم توی واحد بهداری توی 2 اتاق کنار هم خدمت کردیم ولی فکر می کنم خوشبختانه نکته مهمی قابل تشخیص نیست.

بینهایت سپاسگذار میشم از دوستان اگه لطف کنن کمک کنن تا دیتا بیس رو کامل کنیم و بتونیم متوجه شیم که از روی کارت ارگان قابل تشخیص هست یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali haghighat نمایش پست ها
    سلام عرض کردم خدمت همه دوستان همدرد

با اجازه دوستان میخواستم یه موضوع مهم رو مطرح کنم که میتونه واسه اونهایی که هنوز وضعیتشون معلوم نیست یا واسه برخی از دوستان همدرد در آینده نزدیک مفید باشه.و اونهایی که هنوز سفارت نرفتن بتونن در گفتن محل خدمت مطمین تر تصمیم بگیرن.

یه جاچند تا از دوستان پست گذاشته بودن:

آفیسر تا کارتم رو دید گفت س خدمت کردی ؟

من روی این موضوع مشکوک شدم و با خودم گفتم اگر درجه ستوان 3 باشه چطور ممکنه بفهمن و برای اینکه متوجه شم آفیسر رودس زده یا نه رفتم نظام وظیفه و در مورد تنها سرنخ(شماره سریال کارت پایان خدمت ) سوال کردم.گفتم ارقام این شماره معنی داره و گفت آره ولی نظام وظیفه کل دقیقش رو میدنه.

من فکر می کنم با ایجاد یه دیتا بیس قوی می تونیم به یه نتایجی برسیم که آیا واقعا میشه ارگان خدمت روبا رقم های این شماره تشخیص داد یا نه.

فقط از دوستان خواهش می کنم واسه قوی تر شدن این دیتا بیس اطلاعات خودشون و دوستاشون رو بذارن.

واسه این کار این اطلاعات لازمه:

1-محل خدمت
    2-مقطع تحصیلی که باهاش خدمت رفتن
    3-درجه خدمت
    4-شماره کارت هوشمند خدمت(شماره زیر تراشه الکترونیک)

من واسه شروع اطلاعات خودم و چند 2 تا از دوستام رو میزارم:

مورد 1(خودم):
    1-س
    2-ارشد
    3-ستوان سوم
    29-4 476 122 820

مورد 2:
    1-نیروی انتظامی
    2- ارشد
    3-ستوان دوم
    29-4 069 132 820

مورد 3:
    1-س
    2- کاردانی
    3-رزم آور دوم
    45-4 208 136 820

برداشت من :

2 رقم آخر درجه یا مقطع تحصیلی و 3 رقم دوم یگان محل خدمت (شایدم بخش (واحد)خدمتی مثلا نیروی انسانی . امور مالی یا امریه بودن مشخص باشه ) ولی امیدوارم س مشخص نباشه.

من خودم(مورد 1) و مورد 3 با هم توی واحد بهداری توی 2 اتاق کنار هم خدمت کردیم ولی فکر می کنم خوشبختانه نکته مهمی قابل تشخیص نیست.

بینهایت سپاسگذار میشم از دوستان اگه لطف کنن کمک کنن تا دیتا بیس رو کامل کنیم و بتونیم متوجه شیم که از روی کارت ارگان قابل تشخیص هست یا نه
    به علت توصیه با ارزش یکی از دوستان عزیز ،دوستانی که تمایل به کامل کردن دیتا بیس رو دارن خواهشا اطلاعات خودشون رو در پیام خصوصی برای من بفرستن

با سپاس فراوان از همه دوستان

Junior Member

سلام دوستان
    انجام پروژه کسری خدمت در موسسات پژوهشی وابسته به وزارت دفاع و ... مشکل در کلیرنس ایجاد میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali haghighat نمایش پست ها
    به علت توصیه با ارزش یکی از دوستان عزیز ،دوستانی که تمایل به کامل کردن دیتا بیس رو دارن خواهشا اطلاعات خودشون رو در پیام خصوصی برای من بفرستن

با سپاس فراوان از همه دوستان

به نظر من شماره سریال ها حاوی هیچ اطلاعاتی نیستن، کلی هزینه کردن تا کارت های الکترونیکی صادر کنن و براحتی میتونن اطلاعات هرشخص رو در اون ذخیره کنن، نیازی به رمزنگاری و پلیس بازی نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamran_ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    انجام پروژه کسری خدمت در موسسات پژوهشی وابسته به وزارت دفاع و ... مشکل در کلیرنس ایجاد میکنه؟
    متاسفانه بله همین دیروز یکی ازکاربران در مورد ایروان نوشته بود که آفیسر ازش پرسیده چرا فقط 13 ماه خدمت گردی؟ و گجا بودی و چه طرحی انچام دادی و ....

نقل قول نوشته اصلی توسط aria802 نمایش پست ها
    من ۱۵ سال پیش با فوق لیسانس ستوان یکم نیروی زمینی ارتش بودم مشکلی نیست بخاطر درجه ستوان یکم . ظاهرا کسی با درجه ستوان یکم نداریم اینجا؟؟؟
    نه چه مشکلی؟ هیج مشکلی نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)