صفحه 44 از 98 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

سلام.
    ما 6 ماه پیش آزمون آیلتس دادیم وکارنامه اصلمونو ارسال کردیم.
    حال میخواهیم برای فدرال کانادا مجدد از روش جدید اقدام کنیم و نیاز به یک کارنامه دیگه داریم که مسئولین سنجش میگن فقط میتونیم به مراکز مهاجرتی پست dhl کنیم. ما فقط کپی نسخه اصلی رو داریم حال چه باید بکنیم.
    َ

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafasamiee نمایش پست ها
    سلام.
    ما 6 ماه پیش آزمون آیلتس دادیم وکارنامه اصلمونو ارسال کردیم.
    حال میخواهیم برای فدرال کانادا مجدد از روش جدید اقدام کنیم و نیاز به یک کارنامه دیگه داریم که مسئولین سنجش میگن فقط میتونیم به مراکز مهاجرتی پست dhl کنیم. ما فقط کپی نسخه اصلی رو داریم حال چه باید بکنیم.
    َ
    آدرس یک استاد رو بده تا پست کنند بهش، بعد برو از استاد بگیر کانامه ت رو

سلام دوستان
    من برای رسیدن به نمره 67فدرال فقط 6 نمره کم دارم تقریبا بانمره 5 ieltsجبران مشود ولی از انجا که فوق لیسانس دارم نگرانم که این نمره قابل قبول نباشد. ایا رابطه ای بین مدرک دانشکاهی و نمزه ieltsوجود دارد؟ لطفا مرا راهنمایی کنید
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    6 امتیازی

سلام من و خانمم توی فرمهایی که فرستادیم نمره فرانسمون را 7و7 از 12 زدیم که کلا اشتباه کردیم چون از لحاظ امتیاز کم نداشتیم و با زدن 5و5 برای متقاضی اصلی و 3 یا 4 برای همسر مشکلی پیش نمی اومد حالا میخوام بدونم چطور میشه نمره فرانسمون را کم کنیم؟ اینم بگم حدودا 3 ماه دیگه مصاحبمون هست!!!! چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در صفحه ویکی مهاجرت به کبک اگه در قسمت زبان فرانسه توجه کنید دو جدول داریم. اولی برای اونهایی هست که مدارک TCF یا TEF رو دارن و جدول دوم که مطابق با فایل pdf‌معرفی شده هست، ملاک شناخت و تشخیص افیسر هست. پس مشکلی نیست اطلاعات اون فایل هم صحیح هست.
    موفق باشید
    دوستمون genie درست میگویند هم A2 و هم level 3,4 امتیاز 3 دارند که با جدول ویکی متفاوت است
    خواهش میکنم دقت بفرمایید

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

سلام دوست عزیز
    در صفحه ویکی مهاجرت به کبک اگه در قسمت زبان فرانسه توجه کنید دو جدول داریم. اولی برای اونهایی هست که مدارک TCF یا TEF رو دارن و جدول دوم که مطابق با فایل pdf‌معرفی شده هست، ملاک شناخت و تشخیص افیسر هست. پس مشکلی نیست اطلاعات اون فایل هم صحیح هست.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliazim نمایش پست ها
    دوستمون genie درست میگویند هم A2 و هم level 3,4 امتیاز 3 دارند که با جدول ویکی متفاوت است
    خواهش میکنم دقت بفرمایید
    دوست عزیز ما در ویکی دو جدول داریم یکی در صورتی است که متقاضی مهاجرت مدرک بین المللی و معتبر داشته باشد و دومین جدول مربوط به شخصی است که مدرک نداشته باشد
    فایلی که دوستمون معرفی کرده بودن، اشاره به جدول دوم ویکی ما داره! بنابراین ویکی مشکلی نداره مگه اینکه امتیاز دهی بر اساس سایت مهاجرت کبک، تغییر کرده باشه!
    موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Junior Member

دوست عزیز ما در ویکی دو جدول داریم یکی در صورتی است که متقاضی مهاجرت مدرک بین المللی و معتبر داشته باشد و دومین جدول مربوط به شخصی است که مدرک نداشته باشد
    فایلی که دوستمون معرفی کرده بودن، اشاره به جدول دوم ویکی ما داره! بنابراین ویکی مشکلی نداره مگه اینکه امتیاز دهی بر اساس سایت مهاجرت کبک، تغییر کرده باشه!
    موفق باشید
    ببینید فرض کنید من A2 دارم طبق ویکی 2 امتیاز میگیرم و طبق فایل مورد نظر 3 امتیاز
    این تناقض نیست؟

سلام
    در جواب دو پست بالا از دوستان میخوام که صفحات 36 و 37 GUIDE DES PROCÉDURES D’IMMIGRATION را در سایت مهاجرت کبک مطالعه کنند طبق این جداول انتخاب سطح A2 یعنی 3 امتیاز در هر قسمت حالا چه با مدارک و چه بدون مدرک . قبلا قرار بود این قسمت ویکی اصلاح بشه از یکی از دوستان که مسئولیت مدیریت فروم را بر عهده دارند خواهش میکنم این بخش از ویکی را اصلاح کنند
    موفق باشید
    ویرایش توسط کامران : April 11th, 2011 در ساعت 03:31 PM

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي)

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    به چه سطحی میخواین برسین؟ اگه سطحتون کاملا مبتدیه، مثل همیشه توصیه می کنم از FSI French Phonology شروع کنید.
    گفتند چون زبان انگليسيم خوبه 6 امتياز براي فرانسه توي پرونده بيارم ديگه تكميله. نمي دونم 6 امتياز يعني تا چه سطحي؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي)

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    ممنون اتفاقا زمان زيادي ندارم پس بهتره سراغ كانون نرم چون اينطور كه من دارم زمانها را مي بينم زمان مصحابه ها هر دفعه داره جلوتر ميفته الان كه انگار كمتر از يك سال هم شده. همينطوريش تا اول تابستان كاري از دستم بر نمي ياد از تابستون تا زمان مصاحبه هم انگار 6 7 ماه بيشتر نمي مونه
    دوست عزیز اگه شما هنوز مدارکتون رو نفرستادین و رشته تحصیلیتون دیمند نیست که باید 2 تا موضوع رو در نظر بگیرین .در حال حاضر بین 2.5 تا3.5 ماه (حتی 4 ماه) از زمان ارسال مدارک زمان می بره تا فایل نامبر کبک صادر شه( به تاپیک مربوطش سر بزنید) که در حالت خوش بینانه شما 8 ماه بعد از فایل نامبر مصاحبه خواهید داشت ( الان که ممکنه بیشتر هم بشه بخاطر تعطیلات غیر مترقبه سفارت در سوریه) در اینصورت اگه شما همین امروزم مدارک بفرستین بنظرمن 1 سال دیگه باید برید مصاحبه!!! ولی حتی اگر به دلایلی سیاست عوض شه و از شما درخواست مدرک زبان فرانسه هم بکنند( همون جور که در 2 ماه اخیر از بعضی ها خواستن) حتی اگر همزمان با صدور فایل نامبر هم باشه بازهم بهتون 4 ماه وقت میدن که در این حالت هم 7-8 ماه زمان دارید. و برای سطح ب1 بنظر میرسه اگه هدفمند بخونید خیلی سخت نیست. اگر دیمند باشید کلا داستان چیز دیگری است. موفق باشید
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014