نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 319 از 625 نخستنخست ... 219269309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329369419 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,181 تا 3,190 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای متخصص (کبک)

سلام به همه
    ممنون میشم اگر شرایط من رو هم بررسی کنید . البته قبلش یه سوال دارم . من و همسرم سال 2006 برای تورنتو اقدام کردیم و بعدش اعلام شد که پرونده های قبل 2008 رو تقریبا پروسه شو موقف کردن !!! اونموفع وکیل گفتیم که حالا دیدم اینجا بچه ها خیلی خوب راهنمایی می کنن و مبحث گرفتن وکیل رو هم خوندم و بیخیال وکیل شدیم. حالا میخایم برای کبک اقدام کنیم .آیا باید پرونده قبلی رو متوقفش کنیم کاملا یا اینکه میشه اقدام کرد و ربطی نداره؟
    شرایط ما هم به اینصورت هست:
    من : سنم 30 سال - لیسانس آمار(که تو لیست تخصصهای مورد نیاز کبک دیدم ) - 4 سال سابقه کاری تا حدود زیادی مرتبط با رشتم - زبان انگلیسی IELTSمیتونم 5.5 یا 6 بیارم فرانسه فعلن نمیدونم و میخام کلاس برم دو تا هم مدرک فنی حرفه ای حسابداری مقدماتی و سطح متوسط رو دارم (این دوره های 150-160 ساعته-نمی دونم بدردمیخوه یا نه ؟)
    همسرم : 35 سال - لیسانس مهندسی مکانیک - 10 سال سابقه کاری مرتبط - زبا ن انگلیسی IELTS میتونه 6-6.5 بیاره و مث من فرانسه نمیدونه . از خویشاوندانش هم پسر خالش کانادا هست (برای معرفی خویشاوند) و بچه هم نداریم .
    لینک فرم evaluation form رو هم که میخام پر کنم اینه :
    http://www.immigrationcanadaquebec.c.../view.php?id=5
    راستی بنظرتون من تو فرم قسمت زبان فرانسه رو بزنم آشنایی ندارم یا بزنم آشنایی بیسیک دارم؟(چون میخام کلاس برم فکر کنم تا اونموقع تا حد بیسیک هردومون یاد بگیریم؟)
    ممنون میشم راهنماییم کنید ما خیلی از وکیل گرفتن دل پر داریم و ضربه خوردیم . مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط radin_mim61 نمایش پست ها
    سلام به همه
    ممنون میشم اگر شرایط من رو هم بررسی کنید . البته قبلش یه سوال دارم . من و همسرم سال 2006 برای تورنتو اقدام کردیم و بعدش اعلام شد که پرونده های قبل 2008 رو تقریبا پروسه شو موقف کردن !!! اونموفع وکیل گفتیم که حالا دیدم اینجا بچه ها خیلی خوب راهنمایی می کنن و مبحث گرفتن وکیل رو هم خوندم و بیخیال وکیل شدیم. حالا میخایم برای کبک اقدام کنیم .آیا باید پرونده قبلی رو متوقفش کنیم کاملا یا اینکه میشه اقدام کرد و ربطی نداره؟
    من : سنم 30 سال - لیسانس آمار(که تو لیست تخصصهای مورد نیاز کبک دیدم ) - 4 سال سابقه کاری تا حدود زیادی مرتبط با رشتم - زبان انگلیسی IELTSمیتونم 5.5 یا 6 بیارم فرانسه فعلن نمیدونم و میخام کلاس برم دو تا هم مدرک فنی حرفه ای حسابداری مقدماتی و سطح متوسط رو دارم (این دوره های 150-160 ساعته-نمی دونم بدردمیخوه یا نه ؟)
    همسرم : 35 سال - لیسانس مهندسی مکانیک - 10 سال سابقه کاری مرتبط - زبا ن انگلیسی IELTS میتونه 6-6.5 بیاره و مث من فرانسه نمیدونه . از خویشاوندانش هم پسر خالش کانادا هست (برای معرفی خویشاوند) و بچه هم نداریم .
    راستی بنظرتون من تو فرم قسمت زبان فرانسه رو بزنم آشنایی ندارم یا بزنم آشنایی بیسیک دارم؟(چون میخام کلاس برم فکر کنم تا اونموقع تا حد بیسیک هردومون یاد بگیریم؟)
    ممنون میشم راهنماییم کنید ما خیلی از وکیل گرفتن دل پر داریم و ضربه خوردیم . مرسی
    چون خیلی عجله دارین برای پاسخ گرفتن حواب می دم وگرنه نمی تونم جواب درستی به همه ی سوالاتتون بدم و حتما دوستان میان و راهنمایی می کنن.
    تا جایی که من می دونم می تونید هم زمان با پرونده ی فدرالتون برای کبک هم یه پرونده جدا باز کنید. مشکلی نداره.
    به نظرم دیمند بود این آمار. برای زبان انگلیسی فقط به نمره ی اسپیکینگ و لیسنینگ ایلتس نگاه می کنن و بسته به امتیازی که لازم دارین نمره ای باید بگیرین. روی ویکی ببینید.
    فرانسه رو که حتما باید شروع کنید. هم شما و هم همسرتون.
    برای کبک بر طبق قانون جدیدشون باید همین اول که مدارکتونو می فرستین مدرک زبان فرانسه و اگه به امتیاز انگلیسی هم نیاز دارین مدرک انگلیسی ایلتس رو بفرستید.
    پسر خاله فکر نمی کنم امتیازی بیاره. احتمالا می تونه برای سازگاری مفید باشه.
    فرم ارزیابی مهاجرت کبک رو می تونید چند بار با امتیازای مختلف بزنین. به خودتون مربوطه و هیچ ایرادی نداره.
    از روی ویکی نگاه کنید و محاسبه کنید امتیازاتونو.
    یک هفته رو بذارین به خوندن تاپیک های مربوط به کبک و پر کردن فرم ها، دیگه فکر نمی کنم برای باز کردن پرونده اتون به وکیل نیازی باشه.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط lalaii : January 16th, 2012 در ساعت 07:11 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخبار جديد مهاجرتي و تغييرات جديد در فرم ها

سلام
    من کارشناسی ارشدمو توی انگلستان تموم کردم، از این ماه هم دکترامو همین جا دارم شروع می کنم. الان ویزای UK من تا 40 ماه تمدید شده.چند تا سوال داشتم اگر چاسخ بدید ممنون می شم:
    1- اقدام برای مهاجرت از سفارت کانادا در لندن چقدر طول می کشه؟
    2- یادگیری زبان فرانسه چه تاثیری قبولی پرونده داره؟
    3- من اگر بخوام الان اقدام کنم فوق لیسانس محسوب می شم یا دکترا؟
    4- من از یه دانشگاه توی فرانسه هم پذیرش دکترا دارم، به نظر شما راه رسیدن به کانادا از انگلیس آسون تره یا از فرانسه؟
    5- آیا گرفتن وکیل ضروریه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

خیلی ممنونم از راهنماییتون.یه سوال دیگه هم داشتم . توی همین فرم evaluation قسمت تحصیلات بند اول نوشته
    secondray and post secondary educaion 1st diploma or degree name of diploma or degree completed in full. بعد تو توضیحاتش هم نوشته fully completed studies . چند تا بند دیگه هم داره که ستاره نداره و الزامی نیست نوشته 2nd diploma و 3rd diploma . قسمت اولی رو ستاره زده که پرکردنش الزامی هستش . میخواستم بدونم منظور یک دوره کامل و طولانی تحصیل هست؟یعنی من باید تو قسمت اول که الزامیه وستاره داره عنوان آخرین مدرکم رو بنویسم دیگه؟یعنی لیسانس آمار و برای تعداد سال تحصیلی هم میشه 4 سال ؟یا 16 سال؟

Senior Member

خیلی ممنونم از راهنماییتون.یه سوال دیگه هم داشتم . توی همین فرم evaluation قسمت تحصیلات بند اول نوشته
    secondray and post secondary educaion 1st diploma or degree name of diploma or degree completed in full. بعد تو توضیحاتش هم نوشته fully completed studies . چند تا بند دیگه هم داره که ستاره نداره و الزامی نیست نوشته 2nd diploma و 3rd diploma . قسمت اولی رو ستاره زده که پرکردنش الزامی هستش . میخواستم بدونم منظور یک دوره کامل و طولانی تحصیل هست؟یعنی من باید تو قسمت اول که الزامیه وستاره داره عنوان آخرین مدرکم رو بنویسم دیگه؟یعنی لیسانس آمار و برای تعداد سال تحصیلی هم میشه 4 سال ؟یا 16 سال؟
    این فرمی که می گین همون ارزیابی آنلاینه و رایگانه سایت مهاجرته؟ اگه چیز دیگه ایه من نمی دونم و ممکنه اشتباه جواب داده باشم.

از اینجا حساب کنید امتیازاتونو
    http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/مهاجرت_به_کبک

Junior Member

سلام به همه
    ممنون میشم راهنماییم کنید ما خیلی از وکیل گرفتن دل پر دریم و ضربه خوردیم . مرسی
    no you both need to learn french and since 5 december the TEF exam is an obligation,so your french ability to talk and listen must be acceptable.and as you are younger and your major is statistics, i recommand that you as the main applicant
    كد رشته: 2151/ارسال مدارک: septemberـ2010/ فایل نامبر: januaryـ2011/دریافت مدارک درورشو:aprilـ2011/اینپراسس:mayـ2011/ مدیکال:Septemberـ2011/ لندینگ فیctoberـ2011/پاس رکوئست:novemberـ2011/دریافت پاسپورت january-2012

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    این فرمی که می گین همون ارزیابی آنلاینه و رایگانه سایت مهاجرته؟ اگه چیز دیگه ایه من نمی دونم و ممکنه اشتباه جواب داده باشم.

از اینجا حساب کنید امتیازاتونو
    http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/مهاجرت_به_کبک
    آره فرم ارزیابی رایگانه که نوشته بعد 24 ساعت نتیجه شو اطلاع میدن.

یعنی همسرم هم حتما باید فرانسه یاد بگیره؟آخه ایشون کارش جوریه که تقریبا وقت نمی کنه . من به اون قسمت ویکی برای محاسبه امتیاز مراجعه کردم ولی با وجود اون جدول محاسبه امتیاز زبان نتونستم نمره زبان رو دربیارم .امتیازهای دیگم اینجوری میشه :
    امتیازات من : سن (16 امتیاز) - تحصیلات (10 امتیاز)- مورد نیاز بودن رشته تحصیلی (12 امتیاز) - تجربه کاری (8 امتیاز)-زبان انگلیسی ( میتونم آیلتس 5.5 یا 6 بگیرم اما امتیازشو نمی دونم ) - زبان فرانسه (فعلن هیچی) - جمع امتیازات من : 46 ( بدون احتساب امتیاز زبان)

امتیازات همسرم : تحصیلات (3 امتیاز) - موردنیاز بودن رشته ( با توجه به جدولی که دیدم برای رشته مهندسی مکانیک میشه در گروه B و 3امتیاز)- سن همسر (3 امتیاز)-زبان فرانسه ( فعلن هیچی) - تمکن مالی ( 1 امتیاز)- جمع امتیازات همسرم : 10 امتیاز

جمع کل امتیازات : 56 بدون احتساب امتیاز زبان و سازگاری

برای سازگاری هم امتیاز من محاسبه میشه هم همسرم؟یا فقط امتیاز سازگاری برای من هست ؟ مثلا اگه از سازگاری من 3 بگیرم و همسرم هم 3 بگیره امتیاز سازگاری میشه 3+3=6؟
    بعد برای امتیاز تحصیلات ، امتیاز آخرین مقطع تحصیلی محاسبه میشه یا مثلا امتیاز دیپلم + امتیاز لیسانس ؟ یعنی اینجوری میشه : دیپلم دبیرستان ( 2 امتیاز) + مدرک دانشگاهی (10 امتیاز ) = 12 امتیاز ؟
    اگه اینجوری بشه با توجه به جمع امتیازات من که 56 هست ( اگه درست محاسبه کرده باشم؟) من 7 امتیاز دیگه نیاز دارم که مثلا 2 امتیازش برای دیپلم دبیرستانه و میمونه 5 امتیاز که از مدارک زبانم بایستی بگیرم؟ببخشید اینهمه سوال پرسیدم یکمی عجله داریم و ممنون از راهنمایی هاتون

نقل قول نوشته اصلی توسط leillli نمایش پست ها
    no you both need to learn french and since 5 december the TEF exam is an obligation,so your french ability to talk and listen must be acceptable.and as you are younger and your major is statistics, i recommand that you as the main applicant
    دونستن فرانسه برای همسرم فقط برای آوردن امتیاز بیشتره یا اینکه ضروریه ؟ یعنی حتی اگه جمع امتیاز به حد نصاب برسه (بدون در نظر گرفتن دانستن زبان فرانسه همسر) من شانس پذیرش ندارم؟

Junior Member

- سازگاری کلاً 6 نمرهاست که ماکزیمم 5 میگیرید
    -امتیاز مدارک باهم جمع نمیشه و امتیاز آخرین مدرک مهمه لیسانس 10امتیاز
    -هر دوفردحتماً بایدفرانسه یادبگیرند وفقط حدش فرق میکنه
    -مکانیک برای فردهمراه 2 امتیاز دارد چون خودش 6 امتیازیه
    -شما بایک فرانسه متوسط راحت قبولید ولی فرانسه0 امکانپذیر نیست اونجا فرانسه زبانه
    ارسال مدارک:5MAY2010 صدور فایل نامبر: 14JUL2010دریافت نامه فایل نامبر:15Aug 2010 مصاحبه:23Feb 2011 فایل نامبر فدرال:23Feb 2011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)