صفحه 225 از 322 نخستنخست ... 125175215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,241 تا 2,250 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Hastiiii نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از تجربیات خوبی که دوستان گذاشتند , من ی سوال دارم امیدوارم جای مناسبی مطرحش کرده باشم , البته ممکنه مسخره بنظر برسه D: وضعیت آرایشگاه چطوره اونجا؟ آیا درسته که هزینه اصلاح ابرو 70 دلاره؟ دوستان دختر دانشجو چکار میکنن؟
    معمولا توی هر منطقه ای آرایشگرهای به سبک ایرانی میشه پیدا کرد که حالا یا واقعا آرایشگرن یا یکی از اطرافیان شما هستند که از قضا خوب بلدند ابرو بردارن، خیلی ها هم بهشون رجوع می کنند و حسابی معروف شدند. فرق این آرایشگرها هم دقیقا در مورد هزینه هاست که به نسبت آرایشگرهای دارای جواز کسب و یه دهنه مغازه، کمتره. خوب، شما هم از این امکان میتونین استفاده کنین. موفق باشین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط gazmakh نمایش پست ها
    بچه هایی که در حال تحصیل هستند:

نحوه سلام و احوال پرسی با اساتید و کارکنان دانشگاه و یا حتی مردم عادی چطوری باید باشه؟ هم در گفتگو in person و هم به صورت مکاتبه ای (مثلا ایمیل زدن).
    آیا درسته که مسئول دپارتمان رو با اسم کوچیک خطاب کنی؟ استادت رو چی؟ صاحب خونه... بیش تر افراد بزرگتر از خودمون رو میگم.
    لطفا هم برای مکاتبه و هم برای in person توضیح بدبن.
    ممنون
    روال کلی اینه که بهمون صورتیکه خودشون رو بشما معرفی میکنند شما هم همانطور صداشون کنید. اگر یکی میگه Hello I am Jane شما هم طبعا Hi Jane جواب میدید.
    در گفتگو با مردم عادی و صاحبخانه و کارمندان دپارتمان و بقیه دانشجوها همان اسم کوچک مرسومتر است. برای استاد و رییس دانشکده معمولا Professor یا Doctor خطاب کنید مودبانه تر است.

درنگارش بسته به مورد است. در مکاتبات غیر رسمی همان حالت گفتگو را بکار ببرید و در مکاتبات رسمی از اسم کامل و عنوان طرف استفاده کنید.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

همیشه برا سوال بوده که اینهمه ایرانی تحصیل نکرده تو LA ، دخل و خرجشون رو چطوری بالانس می کنن با اون قیمتهای وحشتناک!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    همیشه برا سوال بوده که اینهمه ایرانی تحصیل نکرده تو LA ، دخل و خرجشون رو چطوری بالانس می کنن با اون قیمتهای وحشتناک!
    من فکر میکنم گرین کارتیاشون بیشتر تو کارای یدی و فروشندگی و .. هستن! یکی از دوستای خودم از ۲۰۱۱ اونجاس و محله بدی هم زندگی میکنه خودش رسما میگه حمالی میکنه!‌ کامپیوترای سرور رو جابجا میکنه. خواهرشم تو والمارت کار میکنه. همه اینا در حالی که تو ایران زندگی بدی نداشت و محله نسبتا خوبی هم تو تهران بودش.

بدون مدرک امریکایی واقعا کاری بجز این کارا گرفتن غیر ممکنه.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    من فکر میکنم گرین کارتیاشون بیشتر تو کارای یدی و فروشندگی و .. هستن! یکی از دوستای خودم از ۲۰۱۱ اونجاس و محله بدی هم زندگی میکنه خودش رسما میگه حمالی میکنه!‌ کامپیوترای سرور رو جابجا میکنه. در حالی که تو ایران زندگی بدی نداشت و محله نسبتا خوبی هم تو تهران بودش.

بدون مدرک امریکایی واقعا کاری بجز این کارا گرفتن غیر ممکنه.
    این که failure ه! حتی با minimum wage هم زندگی تو کلیفرنیا سخته. بنزین گالنی 4 دلار!!! اجاره خونه که بماند. من یه چک کردم اجاره خونه تو LA حدود 200 درصد از شالوت گرون تره!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

این که failure ه! حتی با minimum wage هم زندگی تو کلیفرنیا سخته. بنزین گالنی 4 دلار!!! اجاره خونه که بماند. من یه چک کردم اجاره خونه تو LA حدود 200 درصد از شالوت گرون تره!
    كليفرنيا خوبه! نيويورك رو كجاي دلمون بذاريم؟!
    از طرفي كليفرنيا من شنيدم گروسري خيلي ارزونتر از جاهاي ديگس توش! الان ممفيس كه منم بالاترين تكس رو داره ولي جز ارزونترين شهراي امريكاس و يكي از دوستان اورگون هستش كه اصلا تكس نداره ايالتش ولي ميگه هزينه زندگي خيلي بالاتر از ممفيسه

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    كليفرنيا خوبه! نيويورك رو كجاي دلمون بذاريم؟!
    از طرفي كليفرنيا من شنيدم گروسري خيلي ارزونتر از جاهاي ديگس توش! الان ممفيس كه منم بالاترين تكس رو داره ولي جز ارزونترين شهراي امريكاس و يكي از دوستان اورگون هستش كه اصلا تكس نداره ايالتش ولي ميگه هزينه زندگي خيلي بالاتر از ممفيسه
    در مورد نیویورک سیتی یه اصطلاح هست که میگه:

NYC:If you can make it here, you can make it anywhere

ApplyAbroad Guru

برای مشاغل معمولی و غیر تخصصی در شهرهای بزرگ کار و درآمد نسبت به شهرهای کوچک بیشتره.
    یکی از استادهای برق شریف که شما حتما میشناسیدش همیشه به بچه ها میگفت برید لوس آنجلس (برای ادامه تحصیل) اونجا دست توی هر سوراخی کنید دو هزار دلار درمیارید (نقل قول دقیق از ایشان!).

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

ارسالهای نامربوط به مشاهدات و تجربیات شما در آمریکا حذف گردیدند.
    لطفا از پاسخ به پستهای نامرتبط خودداری و پست نامرتبط رو گزارش نمایید.

Junior Member

دوستان این مودم های وای فای ای دی اس ال ایران اونجا بکار میان؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)