نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 597 از 1383 نخستنخست ... 974975475875885895905915925935945955965975985996006016026036046056066076476971097 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,961 تا 5,970 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    مزايده؟ واقعا كه! من دفعه آخري كه مي رفتم قبرس با امارات بود و صندليم رو همون موقع كه بليت مي گرفتم از توي آژانس رزرو كردم. شماره frequent flyer رو هم كه هميشه موقع رزرو بليت ميدم. كارت پروازها رو تهران گرفتم و وقتي رسيدم دوبي و خواستم سوار هواپيما بشم، طرف كارت پرواز رو كه روي دستگاه كارتخوان كشيد، مثل اينكه مشكلي بود در مورد رزرو صندلي. خودش من رو آپگريد به بيزنس. بعد توضيح داد قضيه چيه و اينكه مشكل رو با آپگريد كردن من به بيزنس حل كرده. اين هم يكي از مزاياي ديگه اينكه آدم وقتي بليت مي گيره شماره frequent flyer رو بده.
    Mehrad عزیز متشکرم از ارائه تجربیاتتون.
    اما برای کسی که تازه داره میره و کردیت و حسابی نداره طبعا شماره frequent flyer نداره و از milage هم نمیتونه استفاده کنه.درسته؟
    خواستم بدونم که درست متوجه شدم؟
    متشکر

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

یه سوال،
    من یه مدت قبل بلیط خریدم از Cheapoair واسه خودم و خانومم
    الان صندلی ها رو که نگاه میکنم میبینم صندلی هامون جداست و کنار هم نیست. هر دو کنار پنجره هستن ولی دور از هم. الان که میبینم، جای خالی داره دو تا کنار هم ولی جزء صندلی های وسطه. نمیدونم الان بیخیال کنار پنجره بشم یا وایسم روز پرواز ازشون بخوام درست کنن؟
    به نظرتون تو هواپیما به مهماندار بگیم جامونو برامون درست میکنه؟
    عکس صندلی های خودمون ( 1 و 2 ) و مابقی صندلی ها که خالیه رو گذاشتم، اگه ممکنه راهنماییم کنین.
    مرسی.

Seats.jpg

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

با سلام و تشکر از همه دوستان جوابگو بخصوص pearson
    سوال: آیا پرواز آلیتالیا از تهران به رم و بعد آتلانتا نیاز به ویزای ترانزیت داره؟؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar277 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از همه دوستان جوابگو بخصوص pearson
    سوال: آیا پرواز آلیتالیا از تهران به رم و بعد آتلانتا نیاز به ویزای ترانزیت داره؟؟
    با تشکر
    خير نياز نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard66 نمایش پست ها
    یه سوال،
    من یه مدت قبل بلیط خریدم از Cheapoair واسه خودم و خانومم
    الان صندلی ها رو که نگاه میکنم میبینم صندلی هامون جداست و کنار هم نیست. هر دو کنار پنجره هستن ولی دور از هم. الان که میبینم، جای خالی داره دو تا کنار هم ولی جزء صندلی های وسطه. نمیدونم الان بیخیال کنار پنجره بشم یا وایسم روز پرواز ازشون بخوام درست کنن؟
    به نظرتون تو هواپیما به مهماندار بگیم جامونو برامون درست میکنه؟
    عکس صندلی های خودمون ( 1 و 2 ) و مابقی صندلی ها که خالیه رو گذاشتم، اگه ممکنه راهنماییم کنین.
    مرسی.

Seats.jpg
    بوكينگ كدتون رو پيدا كن برو توي وبسايت ارلاينز خودت اديتش كن
    مگه بليت ها رو جدا جدا خريدي؟
    با چي هست پروازت؟

دوستان سلام

با اینکه سوالم تکراریه اما متاسفانه هر چقدر سرچ کردم متوجه کیس مخصوص خودم نشدم. برای همین ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره کمک کنه.
    بنده از سایت Cheapoair یه بلیط گرفتم برای شهر فیتویل. (بلیط رو ضمیمه این پست کردم).
    مسیر اینطوری هستش تهران-فرانکفورت با لوفتانزا (به قول یکی از بچه ها لوفتهانزا)
    و بعد از لوفتانزا به دالاس با امریکن ایرلاینز و از دالاس به فیتویل هم دوباره با امریکن ایرلاینز

اما سوال اول من اینه، که چطوری می تونم متوجه بشم که چه مقدار بار مجاز می تونم ببرم؟ یعنی از پالیسی لوفتانزا توی امریکن استفاده می کنن یا نه؟ چون مثلا فرض کنین توی قوانین لوفتانزا گفته که برای بار اول هیچ مبلغی گرفته نمیشه و در کل میشه 23 کیلو به بار داد. در صورتی که امریکن ایرویز، در حالت پرواز های داخلیش نزدیک به 35 دلار برای چمدون اولش می گیره ... من الان باید این 35 دلار رو بدم یا چون با لوفتانزا اومدم نباید بدم؟ و این که در کل چقدر می تونم بار ببرم؟ چون دیدم بعضی از بچه ها با لوفتانزا حتی 2 تا بار 23 کیلو بردن ... همینطور می خواستم بپرسم که چطوری می تونم اضافه بار بگیرم؟ و آیا دوباره اگه برای قسمت لوفتانزا اضافه بار بگیرم، اون اضافه بار برای امریکن ایرلاینز هم حساب میشه؟ (چون اگه بار رو قرار باشه توی فرانکفورت تحویل نگیرم، خوب امریکن ایرلاینز که دیگه وقتی من توی دالاس پیاده شدم که نمی آد خِرمو بگیره بگه پول بده که...)

و دوم اینکه من اصولا باید بارم رو یه بار هم توی فرانکفورت تحویل بگیرم؟ و تحویل بدم به امریکن ایر ویز ؟ (توجه کنین که من اقامت اروپا رو دارم و مشکلی از لحاظ ورود به خاک آلمان رو ندارم)، چون در این صورت همونطور که عرض کردم فقط کافیه اضافه بار رو توی لوفتانزا بدم، و شاید توی دومستیک داخل امریکا و برای فرانفکورت به آمریکا دیگه نباید بدم؟

این رو هم عرض کنم که من این صفحه ارو با دقت خوندم که در مورد قوانین بار این دو شرکت هستش (اینجا). اما نمی دونم که آیا مثلا لوفتانزا با من
    حالت سفر به آمریکا رو حساب می کنه توی قوانین بارش یا حالت سفر به اروپا رو؟ آقای پیرسون گفته بودن انگار بعضی مواقع لوفتانزا سفر رو به اروپا حساب می کنه در این حالت ها،.. آیا اینجا هم همینه؟
    و یه نکته دیگه اینکه دوست عزیزمون شبگرد که بلیطشون رو از همین سایت گرفته بودن، روی خود بلیط نوشته بود که چقدر می تونن بار با خودشون ببرن اما توی بلیط من اصلن این رو ننوشته. ... من حتی به خود سایت چیپ و ایر هم ایمیل زدم و سوال پرسیدم اما وقتی بهم گفتن که بارت رو مستقیم خود فیتویل می گیری و اصلن نمی خواد حتی توی دالاس تحویلش بگیری فهمیدم که یه نمه شوت میزنن ...
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط programming_ma نمایش پست ها
    دوستان سلام

با اینکه سوالم تکراریه اما متاسفانه هر چقدر سرچ کردم متوجه کیس مخصوص خودم نشدم. برای همین ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره کمک کنه.
    بنده از سایت Cheapoair یه بلیط گرفتم برای شهر فیتویل. (بلیط رو ضمیمه این پست کردم).
    مسیر اینطوری هستش تهران-فرانکفورت با لوفتانزا (به قول یکی از بچه ها لوفتهانزا)
    و بعد از لوفتانزا به دالاس با امریکن ایرلاینز و از دالاس به فیتویل هم دوباره با امریکن ایرلاینز

اما سوال اول من اینه، که چطوری می تونم متوجه بشم که چه مقدار بار مجاز می تونم ببرم؟ یعنی از پالیسی لوفتانزا توی امریکن استفاده می کنن یا نه؟ چون مثلا فرض کنین توی قوانین لوفتانزا گفته که برای بار اول هیچ مبلغی گرفته نمیشه و در کل میشه 23 کیلو به بار داد. در صورتی که امریکن ایرویز، در حالت پرواز های داخلیش نزدیک به 35 دلار برای چمدون اولش می گیره ... من الان باید این 35 دلار رو بدم یا چون با لوفتانزا اومدم نباید بدم؟ و این که در کل چقدر می تونم بار ببرم؟ چون دیدم بعضی از بچه ها با لوفتانزا حتی 2 تا بار 23 کیلو بردن ... همینطور می خواستم بپرسم که چطوری می تونم اضافه بار بگیرم؟ و آیا دوباره اگه برای قسمت لوفتانزا اضافه بار بگیرم، اون اضافه بار برای امریکن ایرلاینز هم حساب میشه؟ (چون اگه بار رو قرار باشه توی فرانکفورت تحویل نگیرم، خوب امریکن ایرلاینز که دیگه وقتی من توی دالاس پیاده شدم که نمی آد خِرمو بگیره بگه پول بده که...)

و دوم اینکه من اصولا باید بارم رو یه بار هم توی فرانکفورت تحویل بگیرم؟ و تحویل بدم به امریکن ایر ویز ؟ (توجه کنین که من اقامت اروپا رو دارم و مشکلی از لحاظ ورود به خاک آلمان رو ندارم)، چون در این صورت همونطور که عرض کردم فقط کافیه اضافه بار رو توی لوفتانزا بدم، و شاید توی دومستیک داخل امریکا و برای فرانفکورت به آمریکا دیگه نباید بدم؟

این رو هم عرض کنم که من این صفحه ارو با دقت خوندم که در مورد قوانین بار این دو شرکت هستش (اینجا). اما نمی دونم که آیا مثلا لوفتانزا با من
    حالت سفر به آمریکا رو حساب می کنه توی قوانین بارش یا حالت سفر به اروپا رو؟ آقای پیرسون گفته بودن انگار بعضی مواقع لوفتانزا سفر رو به اروپا حساب می کنه در این حالت ها،.. آیا اینجا هم همینه؟
    و یه نکته دیگه اینکه دوست عزیزمون شبگرد که بلیطشون رو از همین سایت گرفته بودن، روی خود بلیط نوشته بود که چقدر می تونن بار با خودشون ببرن اما توی بلیط من اصلن این رو ننوشته. ... من حتی به خود سایت چیپ و ایر هم ایمیل زدم و سوال پرسیدم اما وقتی بهم گفتن که بارت رو مستقیم خود فیتویل می گیری و اصلن نمی خواد حتی توی دالاس تحویلش بگیری فهمیدم که یه نمه شوت میزنن ...
    تلفظ صحيحش همون لوفت هانزا هست
    شما بار مجاني ات فقط يك تيكه بار هست نه دو تيكه بار
    لوفت هانزا براي شما مقررات بار مسير اروپا رو در نظر ميگيرد
    جريمه تيكه دوم بارتون 200 دلار هست
    اگه اضافه بار رو پرداخت نماييد در تهران ديگه تا انتهاي مسير نياز به پرداخت جريمه اضافه بار نداريد
    بار رو تهران ميديد دالاس تحويل ميگيريد دو باره براي پرواز دامستيك بعدي بايد چك اين كنيد

با سلام خدمت دوستان

الان من برای یه دانشگاه اقدام کردم ولی هنوز ویزام نیومده منتظرم تا بیاد می خواستم ببینم این قیمت های که تو سایت هایی مثل cheapoair هست قابل اعتماده و اینکه کنسلی داره؟ یعنی من یا یه نفر دیگه کنسل کنیم به چه قیمتی می تونیم بخریم دوباره مثلا یه هفته قبل از رفتن کنسل بشه.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

الان من برای یه دانشگاه اقدام کردم ولی هنوز ویزام نیومده منتظرم تا بیاد می خواستم ببینم این قیمت های که تو سایت هایی مثل cheapoair هست قابل اعتماده و اینکه کنسلی داره؟ یعنی من یا یه نفر دیگه کنسل کنیم به چه قیمتی می تونیم بخریم دوباره مثلا یه هفته قبل از رفتن کنسل بشه.
    با تشکر
    بليت ها NOT REFUNDABLE هستند

Junior Member hossein12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business

سلام دوستان
    آیا یک ساعت و چهل و پنج دقیقه برای ترانزیت در فرودگاه شیکاگو کافیست ؟ از قطری به جت بلو ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)