صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 145

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش REFERENCES رزومه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش REFERENCES رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ni1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ۱- استادی که معرفی میشه باید خیلی شناخته شده باشه در سطح جهانی؟
    ۲- بین استادیاری که خیلی خوب میشناسه من رو و توصیه نامه عالی مینویسه با استاد تمامی که خیلی خوب نمینویسه کدومش بهتره؟
    ۳- اساتید مرجع حتما باید مرتبط با گرایشی باشن که میخوام ادامه تحصیل بدم یا مهم نیست؟
    ممنون
    سلام

1- خیر؛ اگر باشه بهتر ولی اگر نبود، مشکلی نیست.
    2- استادیاری که توصیه نامۀ خوب می نویسه. کیفیت توصیه نامه مهمتره.
    3- الزام آور نیست ولی تا جایی که مقدوره، مرتبط باشه.

آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام از من a list of reference خواسته شده . توی یه فایل جداگانه بنویسم اسم اساتید و به همراه اطلاعات تماسشون؟ یا باید در خود CV بنویسم ؟؟
    اساتید بنده ایمیل آکادمیک ندارند احتیاج هست در اون فایل جداگانه و یا در CV علتش را بیاورم؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidia نمایش پست ها
    سلام از من a list of reference خواسته شده . توی یه فایل جداگانه بنویسم اسم اساتید و به همراه اطلاعات تماسشون؟ یا باید در خود CV بنویسم ؟؟
    اساتید بنده ایمیل آکادمیک ندارند احتیاج هست در اون فایل جداگانه و یا در CV علتش را بیاورم؟؟
    ببینید توی اپلیکیشن پروفایل، جای جدایی برای درج کردن نام و آدرس ایمیل رفرنس ها وجود داره یا خیر؛ اگر داشت که هیچ وگرنه باید توی رزومه درج کنید.
    نیازی به توضیح نیست؛ هر چند که بعضی دانشگاه ها، چنین رفرنس هایی را معتبر نمی دانند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Senior Member

سلام
    نوشتن این بخش References واقعا چقدر واجبه؟ چون من توی نمونه های رزومه ای که توی اینترنت دیدم، تعداد خیلی کمیشون این بخش رو داشتن.
    الان من باید برای preapplication یک دانشگاه در کانادا اقدام کنم که ازم پر کردن یک فرم و ارسال رزومه رو خواسته، هنوز اساتیدی که قراره ازشون ریکام بگیرم به صورت قطعی مشخص نشدن، میشه این بخش Referencesرو آخر رزومه ننویسم؟
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام
    نوشتن این بخش References واقعا چقدر واجبه؟ چون من توی نمونه های رزومه ای که توی اینترنت دیدم، تعداد خیلی کمیشون این بخش رو داشتن.
    الان من باید برای preapplication یک دانشگاه در کانادا اقدام کنم که ازم پر کردن یک فرم و ارسال رزومه رو خواسته، هنوز اساتیدی که قراره ازشون ریکام بگیرم به صورت قطعی مشخص نشدن، میشه این بخش Referencesرو آخر رزومه ننویسم؟
    سلام
    اشکالی نداره، مسئله حادی نیست. اگر رفرنس ها مشخص نیست توی رزومه زیر اون بخش بنویسید: Available upon request
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    مدرک موثق دارم که داشتن این بخش باعث طولانی شدن کلیرنس میشه!
    بهتره بزنید available upon request.
    حداقل تو نسخه تحویلی به سفارت
    این شخص به یکیreference هاش گیر دادند

الان هم 6 ماهه که کلیر نشده

نزنید رفرنس ها رو

من دو سال پیش این قضیه رو اخطار دادم کسی جدی نگرفت. موارد مشابه هم گزارش شده. مینیممش اینه که اگر استاد باشه میرن سایتش رو زیر و رو می کنند تا از شما چیزی پیدا کنند. یا اگر فعالیت مشکوکی داشته باشه یا شرکت تحریمی باشه یا هر چیز دیگه ای ممکنه باعث شه رو کیس شما تاثیر منفی بزاره.

یا رفرنس نزنید یا اگر خواستید بزنید اینطوری بزنید: available upon request.

سلام دوستان،
    من امروز دوبی مصاحبه داشتم. ادمیشن من بدون فاند هستش،
    آفیسر فقط ازم درباره یکی از Refrence هام سوال کرد
    که فکر کنم نتونست توی کامپیوترش چیزی پیدا کنه. کارت پایان خدمتم رو خواست و یکی دو سوال درباره CV پرسید. SOP هم نگاه خاصی نکرد. اما چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که من انتظار داشتم رو BS تمرکز کنه، اما اصلا نگاهشم نکرد. (شایده یه نیم نگاه انداخته و من متوجه نشدم)
    در آخر برگه زرد رو بهم داد. سوالم از دوستان با تجربه اینه که مانور ندادن رو BS عجیب نیست؟ یا نگرانی من بی مورده؟
    منبع

سلام دوستان،
    من 13 نوامبر دوبی مصاحبه داشتم و تا الان (13 ژانویه) هیچ خبری نشده، حتی آپدیت هم نشدم.
    سربازی معاف بودم و رشتم کامپیوتره.
    حدود یک هفته بعد از مصاحبه باهام تلفنی تماس گرفتند، (دو روز پشت سر هم). ازم خواستن درباره یکی از رفرنسهام اطلاعات فکس کنم. تاریخ تولد و شغلش رو خواستن.

من برای رسیدن به این ترم تا 9 ژانویه وقت داشتم که نرسیدم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید و بگید واسه ترم بعد باید چیکار کنم.
    منبع
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

مدرک موثق دارم که داشتن این بخش باعث طولانی شدن کلیرنس میشه!
    بهتره بزنید available upon request.
    حداقل تو نسخه تحویلی به سفارت
    آقا به هیچ عنوان رفرنس ندین، تنها در حالتی که برای رفرنس دادن دلیل دارین رفرنس بدین، من الان بدلیل یکی ازین رفرنس هام هنوز بعد از 185 روز کلیر نشدم، دلیلشم این بود که هم نام رفرنس من زیاد بودن تو اینترنت همین باعث مشکل شده برا من.
    Available upon Request حرفه ای ترین، کلیرترین و بهترین کار هست.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

متاسفانه این قضیه جدی تر شده

اینجا
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط dophlin نمایش پست ها
    آقا به هیچ عنوان رفرنس ندین، تنها در حالتی که برای رفرنس دادن دلیل دارین رفرنس بدین، من الان بدلیل یکی ازین رفرنس هام هنوز بعد از 185 روز کلیر نشدم، دلیلشم این بود که هم نام رفرنس من زیاد بودن تو اینترنت همین باعث مشکل شده برا من.
    Available upon Request حرفه ای ترین، کلیرترین و بهترین کار هست.
    اینطور که میفرمایید خطرناکه، پس اگر بخواهیم استادی باشه که از ما حمایت کنه باید چی کار کنیم؟ CV که در مرحله ارتباط با اساتید میدیم با اونی که بعدا برای اپلای میدیم اشکال نداره متفاوت باشه؟منظورم اینه حداقل در مرحله ارتباط با اساتید ، رفرنس داشته باشیم.
    سوال بعدی اینکه رزومه یا CV که به سفارت داده میشه همونی هست که در مرحله اپلای به دانشگاه داده میشه؟یا میشه تغییرش داد؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    پس با این حساب اسم سوپروایزر مربوط به تز هم نباید بنویسیم. این جوری در دید استادی که بهش میل میزنیم تاثیر نمیذاره که اسم هیچ استادی در CV نیست؟؟؟
    ممنون میشم سریع راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)