صفحه 112 از 117 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1166

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

سلام

اینا رو میخوان به صورت پستی یا میتونیم ایمیلی اپلود کنیم؟ بعد حتما باید فرستاده بشه؟ من ایران نیستم و این کار دردسر هست واقعا

If you have already sent your information to us please disregard this reminder.

o

Hard copy only, do not upload. Please submit a certified copy of either your passport or birth certificate (Agents are able to upload these documents). How to certify documents https://uoa.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/2326 and where to submit https://uoa.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/2415
    o

Please upload your degree certificate (or other formal evidence that you have completed your degree/qualification, if this is NOT clearly displayed on the academic transcript you have uploaded). For more information, see https://www.askauckland.ac.nz/documents
    o

Please upload evidence that you are proficient in English. You will need to meet the minimum English-language requirements for entry to your chosen programme. For more information on entry requirements, see https://www.auckland.ac.nz/en/study/...-students.html

Banned

سلام. این یعنی چی؟
    In processing your application it has come to our attention that
    you have indicated a start date of September 2020.

Are you able to confirm whether you have some flexibility with regard to this date?

Offers are only valid for six months from the date they are issued. If you are unable to consider an earlier date (May 2020 at the latest) then we would recommend you withdraw your application and reapply closer to the time. If this is the case, we can withdraw your application for you.

Please let us know what you would like to do, o

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

سلام

شما پیشنهاد شروع تحصیل رو سپتامبر 2020 دادین
    آفر دانشگاه میتونه عمر شش ماهه داشته باشه، یعنی اگه الان آفر بدهند به تاریخ پیشنهادی شما نمی رسه
    دو تا راه دارین:
    1. پیشنهاد شروع تحصیل رو به می 2020 تغییر بدین
    2. این پرونده رو انصراف بدین و درآینده یکی دیگه رو باز کنید تا به تاریخ سپتامبر 2020 بخوره

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام. این یعنی چی؟
    In processing your application it has come to our attention that
    you have indicated a start date of September 2020.

Are you able to confirm whether you have some flexibility with regard to this date?

Offers are only valid for six months from the date they are issued. If you are unable to consider an earlier date (May 2020 at the latest) then we would recommend you withdraw your application and reapply closer to the time. If this is the case, we can withdraw your application for you.

Please let us know what you would like to do, o
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    سلام

شما پیشنهاد شروع تحصیل رو سپتامبر 2020 دادین
    آفر دانشگاه میتونه عمر شش ماهه داشته باشه، یعنی اگه الان آفر بدهند به تاریخ پیشنهادی شما نمی رسه
    دو تا راه دارین:
    1. پیشنهاد شروع تحصیل رو به می 2020 تغییر بدین
    2. این پرونده رو انصراف بدین و درآینده یکی دیگه رو باز کنید تا به تاریخ سپتامبر 2020 بخوره
    ممنون
    آهان
    پس این غیر از بحث دیفر هست درسته؟ مثلا من به می 2020 تغییر بدم و آفر بگیرم میتونم شروع تحصیل در سپتامبر 2020 رو مثلا سه ماه هم ه تعویق بندازم؟ به خاطر ویزا ممکنه
    بعد ویزا واقعا خیلی طول میکشه برای نیوزلند؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوستان دانشجو شاید بتونند بهتر راهنمایی کنند.
    نمیدونم که بتونید به تعویق بندازید یا نه، بهتر هست با دانشگاه مکاتبه کنید.
    بله طول میکشه، مخصوصا اگه مدارکتون طوری باشه که آفیسر قانع نشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    ممنون
    آهان
    پس این غیر از بحث دیفر هست درسته؟ مثلا من به می 2020 تغییر بدم و آفر بگیرم میتونم شروع تحصیل در سپتامبر 2020 رو مثلا سه ماه هم ه تعویق بندازم؟ به خاطر ویزا ممکنه
    بعد ویزا واقعا خیلی طول میکشه برای نیوزلند؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Banned

کسی هست اینجا درس بخونه من چند تا سوال دارم ممنون میشم خبر بدین

Junior Member

سلام دوستان ، من میخوام برای دانشگاه ویکتوریای ولینگتون و اکلند اپلای کنم، برای ریکامندیشن سوال دارم
    اساتید دوره ارشدم جوابمو نمیدن ، اما با یک استاد از دانشگاه سالفورد انگلیس مقاله کار کردم و ایشون برام ریکام دادن
    استاد دوم رو از اساتید کارشناسیم که دانشگاه ملبورن درس خونده ،اگه انتخاب کنم ، خوبه ؟
    یا حتما از مقطع ارشدم باید باشه و کار تحقیقاتی باهاش کرده باشم
    البته استاد راهنمای دوم پایان نامه ارشدم ، از دانشگاه علمو صنعت بود، اشکال نداره از دانشگاهی غیر از دانشگاههایی که درس خوندم ریکام بگیرم ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

قاعده کلی این است که هرچه
    الف)
    ۱- درجه علمی استاد
    ۲- مدت زمان شناخت ایشان از شما
    ۳- عمق همکاری شما با ایشان

ب ) نزدیکی موضوع کاری که با استاد کرده اید با دوره دکتری دانشگاه هدف شما

بیشتر باشد: توصیه نامه قوی تر است

و اینکه ایشان از دانشگاه خود شما باشند یا مرکز علمی دیگر - علم وصنعت فرمودید - از دید من تاثیری ندارد.

بنابراین استاد قوی ای که شما را برای یک پروژه علمی نسبتا طولانی که به پروژه دکتری شما هم مرتبط است میشناسند مناسب ترین فرد هستند. در این بین صد البته اگر این استاد از اساتید خود دانشگاه هدف - اوکلند یا.... - باشند دیگر بهترین را دارید.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط raziekh نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من میخوام برای دانشگاه ویکتوریای ولینگتون و اکلند اپلای کنم، برای ریکامندیشن سوال دارم
    اساتید دوره ارشدم جوابمو نمیدن ، اما با یک استاد از دانشگاه سالفورد انگلیس مقاله کار کردم و ایشون برام ریکام دادن
    استاد دوم رو از اساتید کارشناسیم که دانشگاه ملبورن درس خونده ،اگه انتخاب کنم ، خوبه ؟
    یا حتما از مقطع ارشدم باید باشه و کار تحقیقاتی باهاش کرده باشم
    البته استاد راهنمای دوم پایان نامه ارشدم ، از دانشگاه علمو صنعت بود، اشکال نداره از دانشگاهی غیر از دانشگاههایی که درس خوندم ریکام بگیرم ؟
    ویرایش توسط susighton : December 29th, 2019 در ساعت 12:13 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان
    براي قسمت ريسرچ اينترست در قسمت اپلاي دانشگاه ولينگتون به سوالات زير در حد چند خط بايد توضيح داد؟

1. What specific issue or question are you interested in studying?

1. Why do you think this topic needs further research?

1. How might you go about researching this issue?

1. What particular obstacles or challenges, if any, do you anticipate in conducting this research?

1. What in your academic, professional or personal background prepares you to undertake doctoral research?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

قاعده کلی این است که هرچه
    الف)
    ۱- درجه علمی استاد
    ۲- مدت زمان شناخت ایشان از شما
    ۳- عمق همکاری شما با ایشان

ب ) نزدیکی موضوع کاری که با استاد کرده اید با دوره دکتری دانشگاه هدف شما

بیشتر باشد: توصیه نامه قوی تر است

و اینکه ایشان از دانشگاه خود شما باشند یا مرکز علمی دیگر - علم وصنعت فرمودید - از دید من تاثیری ندارد.

بنابراین استاد قوی ای که شما را برای یک پروژه علمی نسبتا طولانی که به پروژه دکتری شما هم مرتبط است میشناسند مناسب ترین فرد هستند. در این بین صد البته اگر این استاد از اساتید خود دانشگاه هدف - اوکلند یا.... - باشند دیگر بهترین را دارید.

HTH

ممنونم از راهنماييتون