نقل قول نوشته اصلی توسط Reactor نمایش پست ها
با سلام
هرچند می دانم که تاریخ این پست گذشته است و برای پاسخگویی بسیار دیر است اما تنها به خاطر پاسخ هایی که به این پرسش داده شده است و اطلاعات غلطی که گفته شده است خواستم به خاطر دیگر خوانندگان پاسخ این پرسش را دهم که بله می توانید بنده خودم دقیقا همین کار را کردم و همچنان می کنم! استاد شما هم آنچه که برایش مطرح است چاپ شدن مقاله و جایگاه خودش در میان نویسنده ها است نه چیز دیگر و می شود با استاد این را به گونه ای گفت که به نفع مقاله است.
از طرف دیگر این که گفته شود برای گرفتن ریکام از یک استاد ی خارجی به دنبال استراتژی دیگری باشید خب چه استراتژی دیگری؟ بهترین استراتژی همین است! من خودم از دو استاد امریکایی و ایتالیایی سر همین نویسنده ی همراه مقاله شدن توانستم ریکام بگیرم! که بسیار بهتر از استادان ایرانی هستند که دو ماه بعد از ددلاین بعد از کلی التماس و تماس و ....یادشان می آید که ریکام بدهند و اصلا برایشان وقت و آینده و هزینه ی دانشجویشان مهم نیست

البته بسته به شرایط خودتان دارد اینکه مقاله اتان در چه جایگاهی است..هر چه مقاله پر بار تر و علمی تر و نوآوری بیشتری داشته باشد استادِ برکلی هم می پذیرد که بیاید آن را بازبینی و بهبود بخشد و نویسنده همراه گردد! و این اتفاق واقعا رخ داده است!
باسلام،
من هم تجربه ای شبیه همین دوست عزیز در مورد همکاری با یک استاد خارجی ( Maryland Univ. College Park وIEEE Fellow) و چاپ مقاله در IEEE Transaction on Industrial Electronic داشتم. جالب اینجاست که این ارتباط هر روز در حال گسترش است و الان با تیم این پروفسور در حال نوشتن چند مقاله دیگر هستیم. من که بعد از چند تجربه ناموفق با اساتید و محققین داخلی الان دارم از کار کردن با این دوستان خاجی لذت میبرم.