صفحه 140 از 141 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

با سلام و درود خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم کسی باشه یه راهنمایی به بنده بفرماید.
    من واسه اسپانسرنیو ساوت ولز ماه اکتبر 2014 اقدام کردم. ویزای 190. الان فقط باید یه مورد کسری مدرک براشون بفرستم و هزینه 330 دلار اپلیکیشن فی تااسپانسرم تایید بشه واز 21 روز تنها دو هفته وقت مونده. تا 5 جولای و اتمام تعطیلات باید مدارکو بفرستم تا اسپانسرشیپ بگیرم. بعد میتونم مدارکم را برای ویزا لاج کنم. ولی به دلایلی میخوام لاج را 5 ماه به تاخیر بندازم. یعنی میخوام 5 ماه دیگه لاج کنم. چه کنم؟ میتونم اسپانسر را بگیرم بعد لاج نکنم؟ یا نه بهتر اصلا اپلیکیشن فی را پرداخت نکنم تا اسپانسرم تایید نشه؟ و دوره بعدی دو باره از نو برای اسپانسر شیپ اقدام کنم که البته مشکلات زیادی داره. لطفا راهنمایی بفرمایید.
    ممنونم.

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    من واسه اسپانسرنیو ساوت ولز ماه اکتبر 2014 اقدام کردم. ویزای 190. الان فقط باید یه مورد کسری مدرک براشون بفرستم و هزینه 330 دلار اپلیکیشن فی تااسپانسرم تایید بشه واز 21 روز تنها دو هفته وقت مونده. تا 5 جولای و اتمام تعطیلات باید مدارکو بفرستم تا اسپانسرشیپ بگیرم. بعد میتونم مدارکم را برای ویزا لاج کنم. ولی به دلایلی میخوام لاج را 5 ماه به تاخیر بندازم. یعنی میخوام 5 ماه دیگه لاج کنم. چه کنم؟ میتونم اسپانسر را بگیرم بعد لاج نکنم؟ یا نه بهتر اصلا اپلیکیشن فی را پرداخت نکنم تا اسپانسرم تایید نشه؟ و دوره بعدی دو باره از نو برای اسپانسر شیپ اقدام کنم که البته مشکلات زیادی داره. لطفا راهنمایی بفرمایید.
    ممنونم.
    دوستان با تجربه لطفا راهنمایی بفرمایید. یا اگه فروم خارجی یا وبسایت یا وبلاگی میشناسید که میتوم اونجا سوالم را مطرح کنم لطفا به من معرفی کنید. من زمان چندانی ندارم!!!!!!!

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان

من در حال حاضر در استرالیا دانشجو دکتری هستم. میخواستن برای ویزای 189 اقدام کنم. مدارک لازم از قبیل اسسمنت و آیلتس و ... برای گرفتن 60 امتیاز رو آماده دارم. ( البته با احتساب امتیاز فوق لیسانسم نه با دکترام چون هنوز تموم نشده و روی امتیازش الان حساب نمیکنم.
    مشکلی که دارم هنگام پر کردن فرم EOI در صفحه مربوط به تاریخچه تحصیلات، به وضوح در قسمت هلپ (علامت سوال) مربوط به تاریخ انتهای تحصیلات گفته که اگر تموم نکرده اید این تاریخ رو خالی بگذارید و امتیاز فقط به اونهایی که تمام شده اند تعلق میگیرند. من دکترام رو بدون تاریخ انتها وارد کردم و در قسمت review دیدم که این پیغام رو میده که من ادعا کردم دکتری بالاترین مدرکمه و زیرش نوشته با تایید این امتیازش رو میدن و...

The client's highest claimed qualification is
    Doctoral Degree in Science, Business or Technology

Is the above Education history information correct?*

Answering YES to the above question will award the client points as they are claiming they have either completed this qualification or award at an Australian educational institution or the relevant skills assessing authority has found the client’s qualification or award to be of this recognised standard.
    The assessing authority that conducts the client's skills assessment or VETASSESS can determine whether any relevant tertiary qualifications attained outside Australia are of a standard that is comparable to the relevant Australian tertiary qualification.
    The points factors are dependent on the specific visa subclass and details are on the relevant visa subclass pages (eg. visa subclass 189)

حالا من نمیدونم اگر اینطوری سابمیت کنم ممکنه امتیاز دکتری به من بدهند که بعدا مشکلساز میشه چون من هنوز تمام نکردم. درسته؟
    ممنون میشم هر کسی هر گونه فکری یا تجربه ای داره بگه.

با تشکر

Junior Member

دوستان یه سوال داشتم
    برای گرفتن ویزای دائم و همچنین پیدا کردن کار نوع آزمون آیلتس مهمه؟ اینکه جنرال باشه یا آکادمیک؟ ممنون میشم زود جوا بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_86 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم
    برای گرفتن ویزای دائم و همچنین پیدا کردن کار نوع آزمون آیلتس مهمه؟ اینکه جنرال باشه یا آکادمیک؟ ممنون میشم زود جوا بدید
    سلام
    تا جایی که من میدونم برای ویزا فرقی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_86 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم
    سلام. هیچ ربطی نداره. تا الان نشنیدم که برای کار اصلا از کسی نمره آیلتس خواسته باشند. برای ویزا هم اهمیتی نداره، من با آکادمیک ویزا گرفتم (family spomsorship)، دوستان زیادی هم هستند که با آیلتس جنرال ویزا گرفتند.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanmz نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان

من در حال حاضر در استرالیا دانشجو دکتری هستم. میخواستن برای ویزای 189 اقدام کنم. مدارک لازم از قبیل اسسمنت و آیلتس و ... برای گرفتن 60 امتیاز رو آماده دارم. ( البته با احتساب امتیاز فوق لیسانسم نه با دکترام چون هنوز تموم نشده و روی امتیازش الان حساب نمیکنم.
    مشکلی که دارم هنگام پر کردن فرم EOI در صفحه مربوط به تاریخچه تحصیلات، به وضوح در قسمت هلپ (علامت سوال) مربوط به تاریخ انتهای تحصیلات گفته که اگر تموم نکرده اید این تاریخ رو خالی بگذارید و امتیاز فقط به اونهایی که تمام شده اند تعلق میگیرند. من دکترام رو بدون تاریخ انتها وارد کردم و در قسمت review دیدم که این پیغام رو میده که من ادعا کردم دکتری بالاترین مدرکمه و زیرش نوشته با تایید این امتیازش رو میدن و...

حالا من نمیدونم اگر اینطوری سابمیت کنم ممکنه امتیاز دکتری به من بدهند که بعدا مشکلساز میشه چون من هنوز تمام نکردم. درسته؟
    ممنون میشم هر کسی هر گونه فکری یا تجربه ای داره بگه.

با تشکر
    مسلما نباید به این شکل سابمیت کنید وگرنه به خاطر ادعای نادرست در مورد تحصیلات، درخواست ویزاتون ریجکت میشه. من الان خاطرم نیست که این قسمت رو باید به چه شکلی وارد کرد ولی اگر هیچ راهی پیدا نکردین، اصلا تاریخ شروع دوره دکتراتون رو هم وارد نکنین تا امتیازی بابتش بهتون نده.

Junior Member

سلام دوست عزیز، شما ابتدا در لیست مشاغل دنبال عنوان شغلی مرتبط می‌گردید:
    http://www.immi.gov.au/Work/Pages/sk...lists/sol.aspx
    بعد از پیدا کردن عنوان مناسب در ستون روبروش موسسه‌ی ارزیاب (Assessing Authority) رو پیدا کنین. مثلا برای حسابداری احتمالا CPA/ICAA/IPA هستش. بعد می‌ری توی سایت مربوطه و شرایط ارزیابی (و یا اصطلاحا اسس شدن) رو بررسی می‌کنین.
    در صورتی که نتیجه‌ی ارزیابی مثبت باشه بسته به مدرکتون و ارزیابی انجام شده ۱۰ یا ۱۵ یا ۲۰ امتیاز می‌گیرین. باقی امتیاز ها رو هم از اینجا محاسبه کنین:
    http://www.immi.gov.au/Visas/Pages/189.aspx
    در پایین صفحه روی Point test کلیک کنید و بعد قسمت How points are awarded رو باز کنین.

اگر امتیازتون به ۶۰ امتیاز می‌رسه می‌تونین اقدام کنین. (تا اینجاش رو اگه اومدین بگین که بقیه‌ش رو بگم!)

موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط sbani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام برای استرالیا اقدام کنیم لیسانس حسابداری هستم با حدود 5 سال سابقه حسابداری و کار بانک متاهل هستم و همسرم وفق دیپلم برق و آرایشگر با دو سال سابقه و مدرک بین المللی من نمره تافل 101 و همسرم آیلتس 4.5 داریم برای اسکیل ورکر باید از کجا شروع کنیم لطفا منو راهنمایی کنید
    ممنونم
    A l e x a r

Junior Member

سلام دوستان.
    من می خوام برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم. چند تا سوال داشتم اگه میشه لطف کنید جواب بدید.
    ّI) با این ویزای skilled چه مدت میشه اونجا موند؟ میشه دایم موند و citizen شد؟
    II) سابقه ی کار باید تا چه حد مرتبط باشه؟ من مهندس برقم ولی کار فنی نمی کنم. ۵ سال سابقه ی تدریس در هنرستان (رشته برق) و دانشگاه (رشته برق) دارم. ۹ سال هم سابقه ی بیمه دارم( اموزش و پرورش).
    III) می تونم از یه شرکت سابقه ی کار یا مشاوره بگیرم. البته بدون بیمه، چون فکر نمی کنم ۲ تا بیمه بشه همزمان داشت. به نظرتون موثره؟
    IV) اگه برای تحصیل در استرالیا اقدام کنم و بعد از اتمام phd برای skilled ویزا اقدام کنم، شانسم بیشتر می شه؟ چه قدر؟
    شرایطمو این زیر براتون میزارم. لطفا شانسمو بررسی کنید. اگه شانسم بالای ۷۰٪ باشه می خوام اقدام کنم.
    ۱) وضعیت: مجرد- ۲۷ ساله - مرد
    ۲) رشتۀ لیسانس: ‌برق قدرت – نام دانشگاه: تربیت دبیر شهید رجایی تهران – معدل نهای۱۴.۴۴
    ۳) رشتۀ فوق لیسانس: برق قدرت– نام دانشگاه: سمنان - دولتی روزانه – معدل نهایی ۱۵.۵۸
    ۴) نمرۀ زبان : IELTS Academic (L:6 R:6.5 S:7 W:6.5 ) Overall : 6.5
    ۵) انتشارات: 2 مقاله ISI>> در IEEE transactions on power system و Electric Power Components and Systems / یک مقاله ISC >> فارسی/ یک کتاب انگلیسی >> برای تربیت تکنسین های برق.
    ۶) سابقه کار:تدریس در اموزشکده فنی و حرفه ای ۳ سال بدون بیمه- تدریس در اموزش و پرورش ۵ سال (دبیر فنی برق) با ۹ سال سابقه بیمه
    مرسی از توجهتون

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    ممنونم.
    سلام دوست عزیز
    معمولا وقتی اسپانسریتون اپروو میشه یه مدت زمانی برای لاچ بهتون فرصت میدن که یعضی ایالت ها تا یک سال هم هست - شما منطقیش اینه که اسپانسری رو بگیرید و بعد لاچ رو به تاخیر بندازید- ضمنا دو تا مورد رو بگم خدمتتون :
    1- اسپانسر گرفتن فرصت طلاییه که براحتی نباید از دست بدید و هر آن ممکنه این فرصت رو از دست بدید و کس دیگه ای جاتون رو بگیره
    2- لاچ نکردن معقول نیست پروسه ویزای ایرانیها اینقدر طولانیه که هر موقع لاچ کنید دیره - اگر مشکلتون چیزه دیگه ایه که نمیتونین لاچ کنید مطرح کنید شاید بتونم راهنماییتون کنم

شما این مورد رو میتونین از خود ایالت مربوطه بپرسین ( که چقدر مهلت دارید برای لاچ) البته معقولش اینه که با یک ایمیل دیگه و بدون معرفی نام واقعیتون اینکار رو بکنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)