نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 132 از 134 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

دوستان برای درخواست ویزا ایا ضرورتی وجود داره از طریق ایجنت اپلای بشه؟ آیا تاثیر مثبتی داره؟ یا نکته خاصی وجود داره که ممکنه اشتباه انجام بدم و به مشکل بخورم؟

Junior Member Koorosh9091 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط roza95 نمایش پست ها
    دوستان برای درخواست ویزا ایا ضرورتی وجود داره از طریق ایجنت اپلای بشه؟ آیا تاثیر مثبتی داره؟ یا نکته خاصی وجود داره که ممکنه اشتباه انجام بدم و به مشکل بخورم؟
    سلام، نه. هیچ تأثیری نداره.

همه ش خودتون می تونین انجام بدین.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

قاعدتا باید بتوانید همه کارها را خودتان انجام بدهید. اساسا طراحی نظام پذیرش به این شکل است که متقاضی بتواند شخصا و مستقیم اقدام کند.

ایجنت ها هم خیلی با هم تفاوتت دارند بعضی کار میدانند و کمک هستند بعضی نه. قیمتهایی که این روزها من میشنوم هم گاهی عجیب و شگفت انگیز است. اگر درست باشد به من گفتند برای تکمیل فرمهای ویزا فقط ۱۲ ملیون تومان به دانشجویی قیمت داده اند!!

اخیرا ولی یکی از دوستان اشاره کردند که بعضی از دانشگاههای استرالیا استفاده از خدمات ایجنت را الزامی کرده اند.

پیشنهاد میکنم از دانشگاه مقصد سوال بفرمایید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط roza95 نمایش پست ها

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان،

من یک هفته پیش از دانشگاه ملبورن پذیرش و بورس کامل برای دکترا گرفتم. بورس شامل هزینه بیمه هم میشه. من آفرم رو اکسپت کردم و در حال حاضر منتظر دریافت CoE هستم که امیدوارم زودتر بیاد.

من شرایط ویزای دانشجویی رو در سایت Home Affairs مطالعه کردم و بر اساس اون مدارک لازم برای ویزا اپلیکیشن رو آماده کردم. ولی میخوام مطمئن بشم که مدرک دیگه ای لازم نخواهم داشت. برای مثال، در سایت هیچ اشاره ای به گواهی عدم سوء پیشینه و یا معاینه پزشکی نشده. میخوام بدونم اگه تجربه دارید و این مدارک رو هم ممکنه بعدا از من بخوان، لطفا به من اطلاع بدهید. همچنین، آیا فرم خاصی هست که من باید از سایت دانلود کنم و پر کنم و آماده داشته باشم؟

من وضعیتم عجله ای هست، برای همین میپرسم که از همین الان که منتظر صدور CoE از دانشگاه هستم پیگیر مدارک دیگه هم باشم. خواهشا اگه امکان داره و کسی از دوستان اطلاع کاملتری از من داره به من جواب بده. بسیار سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nyma نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من یک هفته پیش از دانشگاه ملبورن پذیرش و بورس کامل برای دکترا گرفتم. بورس شامل هزینه بیمه هم میشه. من آفرم رو اکسپت کردم و در حال حاضر منتظر دریافت CoE هستم که امیدوارم زودتر بیاد.

من شرایط ویزای دانشجویی رو در سایت Home Affairs مطالعه کردم و بر اساس اون مدارک لازم برای ویزا اپلیکیشن رو آماده کردم. ولی میخوام مطمئن بشم که مدرک دیگه ای لازم نخواهم داشت. برای مثال، در سایت هیچ اشاره ای به گواهی عدم سوء پیشینه و یا معاینه پزشکی نشده. میخوام بدونم اگه تجربه دارید و این مدارک رو هم ممکنه بعدا از من بخوان، لطفا به من اطلاع بدهید. همچنین، آیا فرم خاصی هست که من باید از سایت دانلود کنم و پر کنم و آماده داشته باشم؟

من وضعیتم عجله ای هست، برای همین میپرسم که از همین الان که منتظر صدور CoE از دانشگاه هستم پیگیر مدارک دیگه هم باشم. خواهشا اگه امکان داره و کسی از دوستان اطلاع کاملتری از من داره به من جواب بده. بسیار سپاسگزارم.

سلام مدرک خاصی نیاز نیست. سو پیشینه نمیخواد معاینه پزشکی هم غیر از رشته های خاص پزشکی یا مثلا معافیت پزشکی نمیخوان. فرمی هم اصلا لازم نیست. شاید بعدا اگه لازم باشه قبل از چک بخوان. ولی اگه اپلود هم کنید دوباره میخوان.
    پروپوزال و ترجمه شناسنامه و کارت ملی... مدارک ارشد و لیسانس به همراه ریزنمرات. مدرک برای پر کردن گپ تخصیلی، مدرک خدمت سربازی، و رزومه

Junior Member homaesm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

سلام دوست عزیز، تبریک میگم.
    گواهی عدم سوء پیشینه ضروری نیست. معاینه پزشکی هم همینطور، اگر لازم باشه ازتون میخوان بعدا. بعد از سابمیت کردن اپلیکشن ویزا باید برید برای انگشت نگاری و عکس که کاری نداره و فقط باید 23 یورو نقدی پرداخت کنید.
    فرم هم GTE هست، پروپوزال و SoP که احتمالا قبلا موقع اپلای دانشگاه آماده کردید. من برای احتیاط گواهی بانکی هم گرفتم که ضروری نیست چون بورس کامل دارید. هزینه ویزا 620 دلار هست که از قبل آماده داشته باشید.

سلام دوستان،

In a world full of fish, Be a fucking shark

Junior Member

خیلی متشکرم از وقتی که برای جواب گذاشتید.

گواهی بانک رو هم میگیرم حتما. ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط homaesm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، تبریک میگم.
    گواهی عدم سوء پیشینه ضروری نیست. معاینه پزشکی هم همینطور، اگر لازم باشه ازتون میخوان بعدا. بعد از سابمیت کردن اپلیکشن ویزا باید برید برای انگشت نگاری و عکس که کاری نداره و فقط باید 23 یورو نقدی پرداخت کنید.
    فرم هم GTE هست، پروپوزال و SoP که احتمالا قبلا موقع اپلای دانشگاه آماده کردید. من برای احتیاط گواهی بانکی هم گرفتم که ضروری نیست چون بورس کامل دارید. هزینه ویزا 620 دلار هست که از قبل آماده داشته باشید.

خیلی متشکرم از وقتی که برای جواب گذاشتید.

گواهی بانک رو هم میگیرم حتما. ممنون.
    نكاتي كه دوستان گفتند كامل بود. فقط من اضافه كنم كه خيلي عجله نكنيد چون ويزا گرفتن واقعا روند طولاني انتظار رو داره

Junior Member

ممنون از توصیه تون.

من پژوهشم در حوزه رسانه و ارتباطات هستش. بیشتر دوستان گفته بودند که در رشته های مهندسی و به دلیل حساسیت موضوع تز ممکنه روند ویزا طولانی بشه. من هم بهرحال مثل سایرین اپلای میکنم و منتظر میمونم. ولی اطلاعی دارید که رشته های هنر و علوم انسانی هم دچار روند طولانی چک میشوند یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    نكاتي كه دوستان گفتند كامل بود. فقط من اضافه كنم كه خيلي عجله نكنيد چون ويزا گرفتن واقعا روند طولاني انتظار رو داره

Junior Member

ممنون از توصیه تون.

من پژوهشم در حوزه رسانه و ارتباطات هستش. بیشتر دوستان گفته بودند که در رشته های مهندسی و به دلیل حساسیت موضوع تز ممکنه روند ویزا طولانی بشه. من هم بهرحال مثل سایرین اپلای میکنم و منتظر میمونم. ولی اطلاعی دارید که رشته های هنر و علوم انسانی هم دچار روند طولانی چک میشوند یا نه؟
    دوست عزیز،ایران از نظر اداره مهاجرت استرالیا،جز کشور‌های High Risk ارزیابی می‌شه،و پروسه ویزاش برای ایرانی‌‌ها طولانی‌ تر است،به عبارت دیگه رشته‌های غیر حساس هم پروسه شون برای ما کوتاه تر و چک امنیتیش ساده تر و راحت تر نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)