نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای مهاجرت به کبک وکیل بگیرم؟آيا وکيل کار خاصی ميکند؟

رأی دهندگان
914. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

124 13.57%
  • خیر

774 84.68%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

16 1.75%
صفحه 19 از 1523 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829691195191019 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 15225

موضوع: مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط 3mohajer نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    1- مگر دیپلم هم نیاز به تأئید داره؟ کجا؟
    2- در مورد روزنامه رسمی هر آگهی از شرکت رو ببریم مورد قبوله یا فقط باید آگهی تأسیس شرکت باشه؟
    سلام دوست عزیز
    1- دیپلم و پیش دانشگاهی نیاز به تایید نداره . فقط مدرک دانشگاهی و ریز نمرات باید به تایید وزارت علوم برسه ( شهرک غرب ) و اگر از دانشگاه آزاد باشه باید به تایید سازمان مرکزی برسه ( پاسداران ، نیستان نهم ) .

2- در مورد این مسئله به کرات در پست های قبلی بحث شده ، میتونید مراجعه کنید .

موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

سلام من چند تا سوال داشتم
    یکی اینکه چند تا عکس باید در پاکت بذارم و در چه سایزی؟ یک جا مشخصاتشو داده و گفته 5/3 * 5/4 و در تکمیل فرم گفته اندازه سایز عکس پاسپورت که در ایران 4*6 است.
    دوم اینکه برای تکمیل فرم contract respecting financial self-sufficiency در section A مشخصات خودم رو پر کردم وتمام فیلد های مشخصات همسر و فرزند n/a وارد کردم و در Section B میزان مبلغ به پول کانادا که در حسابمون موجوده و از بانک رسید شو گرفتیم و در پایان هم امضاوsection c هم خالی می گذارم
    به نظر شما مشکلی در تکمیل فرم به این روال وجود داره؟

فرم declaration by a candidate in aprofession governed هم تکمیل کردم و بر اساس ان لینک job title که برام فرستاده بودید software engineer در قسمت profession وارد کردم .درسته؟
    فقط خدا کنه اگه قانون عوض شد با این رشته رد نشوم.
    ویرایش توسط pedram27 : September 13th, 2009 در ساعت 06:33 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram27 نمایش پست ها
    اگر شغل شما در ليست لينك زير وجود دارد پر كنيد و بفرستيد (متقاضي و همسر ) .
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...nal-order.html
    اگر نفرستاديد مشكلي نيست بعدا" از شما مي خواهند موقع مصاحبه بياوريد.
    پدرام مرسی دوباره یک سوال دیگه من نمی دونم چرا مدارکمو فرستادم رفته حالا هی ترس میاد سراغم که نکنه اشتباه بودن ببین من تو این فرم فقط نوشتم chemical engineer ولی فکر کنم این یکی رو دیگه اشتباه کردم باید یک زیر مجموعه از chemical eng رو می نوشتم؟اگه اشتباه کردم حالا دیگه راهی نیست؟

پدرام منظورم این فرمه.من فقط نوشتم chemical eng حالا چه کنم؟
    ویرایش توسط pedram27 : September 13th, 2009 در ساعت 06:19 AM

Senior Member pedram27 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgh82 نمایش پست ها
    سلام من چند تا سوال داشتم
    یکی اینکه چند تا عکس باید در پاکت بذارم و در چه سایزی؟ یک جا مشخصاتشو داده و گفته 5/3 * 5/4 و در تکمیل فرم گفته اندازه سایز عکس پاسپورت که در ایران 4*6 است.
    دوم اینکه برای تکمیل فرم contract respecting financial self-sufficiency در section A مشخصات خودم رو پر کردم وتمام فیلد های مشخصات همسر و فرزند n/a وارد کردم و در Section B میزان مبلغ به پول کانادا که در حسابمون موجوده و از بانک رسید شو گرفتیم و در پایان هم امضاوsection c هم خالی می گذارم
    به نظر شما مشکلی در تکمیل فرم به این روال وجود داره؟
    فرم declaration by a candidate in aprofession governed هم تکمیل کردم و بر اساس ان لینک job title که برام فرستاده بودید software engineer در قسمت profession وارد کردم .درسته؟
    فقط خدا کنه اگه قانون عوض شد با این رشته رد نشوم.
    عكسهاي شما بايد 3.5*4.5 باشد . به ايران كاري نداشته باشيد 6 عدد مثل هم بگيريد و يك عدد پايين فرم بچسبانيد. فرم مالي را هم درست پر كرديد .

براي شغل هم درست نوشته ايد . نگران نباشيد .
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Albco نمایش پست ها
    پدرام مرسی دوباره یک سوال دیگه من نمی دونم چرا مدارکمو فرستادم رفته حالا هی ترس میاد سراغم که نکنه اشتباه بودن ببین من تو این فرم فقط نوشتم chemical engineer ولی فکر کنم این یکی رو دیگه اشتباه کردم باید یک زیر مجموعه از chemical eng رو می نوشتم؟اگه اشتباه کردم حالا دیگه راهی نیست؟

پدرام منظورم این فرمه.من فقط نوشتم chemical eng حالا چه کنم؟
    درست نوشتيد . شما شاخه اصلي را نوشتيد آنها هم همين منظور را دارند . مطمئن باشيد آفيسر اصلا" به اين مسائل گير نمي دهد. بخصوص كساني كه وكيل ندارند بيشتر خوششان مي آيد و در اشتباههاي احتمالي كمك مي كنند . الان بهترين كاري كه مي توانيد انجام دهيد تقويت زبان فرانسه و تمرين سئوالها مي باشد ،‌ به هر حال شما مداركتان را ارسال كرديد تنها چيزي كه مي تواند در حال حاضر به شما كمك كند زبان فرانسه است .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

سلام اقا پدرام
    ممنون از کمکتون.فقط من هر چی گشتم در سایت نفهمیدم job title های 2173و2174و2175
    کدامشون ارجهترند برای سفارت.در واقع برای انها computer software engineer یا software developer
    ,web developer قرقی می کنه؟ من تو سابقه کاریم همه main duty ها تفریبا هست.

سلام اقا پدرام
    ممنون از کمکتون.فقط من هر چی گشتم در سایت نفهمیدم job title های 2173و2174و2175
    کدامشون ارجهترند برای سفارت.در واقع برای انها computer software engineer یا software developer
    ,web developer قرقی می کنه؟ من تو سابقه کاریم همه main duty ها تفریبا هست.
    هر 3 كدي كه نوشته ايد High Demand هستند . 2173 طراح نرم افزارو كسي كه نرم افزارهاي مختلف را ديزاين مي كند مي باشد . 2174 همانsoftware developer و كساني كه انيميشن و.. كار مي كنند مي باشد . 2175 ديزاينر وب سايتها و كارهاي در اين رابطه است كه آخري يعني 2175 اهميت كمتري دارد. در ايران ممكن همه اين كارها را يك نفر انجام بدهد اما آنجا تفكيك شده است و بايد براساس سوابق خود و توانايي هاي خود يكي از اينها را انتخاب كنيد .

پدرام مرسی از جوابات

ببین من الان درس 12 کافه رو شروع کردم به نظرت بهتره کافه رو تموم کنم برم رو سوالها یا همین حالا بقیه کتاب رو بی خیال شم سوالها رو کار کنم؟
    من با انجن مهندسین کبک مکاتبه کردم براشون مدارک فرستادم و سایت شهر مونترال رو دارم بررسی می کنم به چن تا آگهی رزومه فرستادم وبه نظرت دیگه چه کارایی لازمه تا این آفیسرها خوششون بیاد که اطلاعاتم راجع به اونور زیاده و بالاخره پی گیرم؟

و خودت فکر می کنی حدودا کی مصاحبه دارم؟4-5 ماه دیگه یا 2 ماه دیگه؟

سلام
    بنظر شما باید تا درس چندم کافه رو خونده باشی که بتونی تو مصاحبه شرکت کنی و به سوالات جواب بدی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت در خارج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram27 نمایش پست ها
    سلام - من نظر شخصی خودم را می گوییم بهتر است با اشخاص دیگر هم مشورت کنید . سئوال اول به نظر من مورد 1 بهترین است چون سابقه کار و زندگی شما در ایران بوده است تمام کنترل ها چک کردن ها ازایران می باشد.
    11- به هر حال آفیسر مسافرت ها را کنترل می کند و بستگی به آفیسر دارد که چقدر به این مسئله حساس باشد و چون در استخدام شرکت هستید برای گذراندن دوره یا ماموریت بهترین است .
    22-1
    33- دقیقا" متوجه نشدم - الان شما چند وقت است که مشغول تحصیل شده اید ؟یعنی الان 3 سال است که فاصله افتاده یا پیش بینی بعد از تخصیل را کرده اید ؟
    44- حتما" باید لندینگ کرد اما شما در همان روز لندینگ هم می توانید از کانادا خارج شوید و مشکلی ندارد.
    ممنون از پاسخت پدرام جان. ماشااله به برکت حضور شما تعداد پستهای این موضوع داره نجومی بالا میره و چند روز سر نزنی پستت میره آخر دنیا. در مورد سوالتون الان من حدود 6 ماه است که مشغول به تحصیلم و الان دقیقا پیش بینی 3 سال بعد رو کردم. سوال دیگه ای هم که دارم اینه که با توجه به پیشنهاد شما در مورد حالت یک و با توجه به عدم حضورم در ایران بهتر نیست که وکیل داشته باشم یا اینکه می تونم از راه دور همه کارها رو ترتیب بدم؟