صفحه 77 از 127 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

سلام
    یه سوال داشتم که ممنون می شوم راهنماییم کنید
    اگه منشی یه دپارتمان بدون اینکه از اساتید بپرسه سریع از حالا جواب بده که ما برای winter , spring 2015 دانشجوی تحصیلات تکمیلی نمی گیریم، این معنیش چیه؟
    یعنی منرا نمی خواستند قبول کنند یا واقعا دانشجو نمی خواهند؟
    به نظرتون زمان مناسبی برای ایمیل زدن نبوده؟ من 2 ماه دیگه نمره ایلتس را می گیرم به نظرتون یه بار دیگه آن زمان بهش ایمیل بزنم یا کلا این دانشگاه را فراموش کنم؟

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pademan نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم که ممنون می شوم راهنماییم کنید
    اگه منشی یه دپارتمان بدون اینکه از اساتید بپرسه سریع از حالا جواب بده که ما برای winter , spring 2015 دانشجوی تحصیلات تکمیلی نمی گیریم، این معنیش چیه؟
    یعنی منرا نمی خواستند قبول کنند یا واقعا دانشجو نمی خواهند؟
    به نظرتون زمان مناسبی برای ایمیل زدن نبوده؟ من 2 ماه دیگه نمره ایلتس را می گیرم به نظرتون یه بار دیگه آن زمان بهش ایمیل بزنم یا کلا این دانشگاه را فراموش کنم؟
    سلام
    اگر منشی دپارتمان گفته که برای بهار دانشجو نمیگیرند حتما برنامه دپارتمان همینه نه اینکه شما رو نمیخوان (اصلا منشی دپارتمان درجایگاهی نیست که بگه شما رو می خواییم یا نه.) توجه کنید که برخی دانشگاه ها برای ترم بهار دانشجو نمیگیرن و توی سایتشون اعلام می کنند که پذیرش فقط برای ترم های پاییزه هستش.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    سلام
    اگر منشی دپارتمان گفته که برای بهار دانشجو نمیگیرند حتما برنامه دپارتمان همینه نه اینکه شما رو نمیخوان (اصلا منشی دپارتمان درجایگاهی نیست که بگه شما رو می خواییم یا نه.) توجه کنید که برخی دانشگاه ها برای ترم بهار دانشجو نمیگیرن و توی سایتشون اعلام می کنند که پذیرش فقط برای ترم های پاییزه هستش.

ممنون از پاسختون
    آخه قبلا به من گفته بودند که May,September و January پذیرش دانشجو دارند و چون من به سپتامبر برای نمره زبان نمی رسم گفتم که زمستان(ژانویه) یابهار(می) می خواهم که به دانشگاه بروم. سال گذشته ابتدا از اساتیدی که به زمینه کاری من نزدیک بودند سوال می کردند که جای خالی دارند یا نه بعد جواب منرا می دادند ولی اینبارسریع گفتند ما جا نداریم برای همین تعجب کردم.پس به نظر شما این دانشگاه را فراموش کنم؟ من با یکی از اساتید این دانشگاه تا پذیرش پارسال رفته بودم وبه عللی نتوانستم ادامه دهم برای همین خیلی دلم می خواست که به این دانشگاه امسال بروم.

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pademan نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    آخه قبلا به من گفته بودند که May,September و January پذیرش دانشجو دارند و چون من به سپتامبر برای نمره زبان نمی رسم گفتم که زمستان(ژانویه) یابهار(می) می خواهم که به دانشگاه بروم. سال گذشته ابتدا از اساتیدی که به زمینه کاری من نزدیک بودند سوال می کردند که جای خالی دارند یا نه بعد جواب منرا می دادند ولی اینبارسریع گفتند ما جا نداریم برای همین تعجب کردم.پس به نظر شما این دانشگاه را فراموش کنم؟ من با یکی از اساتید این دانشگاه تا پذیرش پارسال رفته بودم وبه عللی نتوانستم ادامه دهم برای همین خیلی دلم می خواست که به این دانشگاه امسال بروم.
    ممکنه تصمیم گرفته باشند که امسال برای زمستان و بهار دانشجو نگیرند، ولی چون الان شما گفتید که پارسال دانشجو می گرفتن به نظرم بازم پیگریر باشید تا مطمئن بشید که واقعا امسال ترم زمستان و بهار دانشجو نمی گیرن. مثلا از یکی دیگه از منشی ها یا از گرجویت کوردینیتور هم سوال کنید. از اونجا که با استاد هم سابقه مکاتبه دارید می تونید مستقیما از خود استاد هم جویا بشید.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام من دانشجوی ترم 1 کارشناسی ارشدم به نظر شما از حا لا شروع به میل زدن به استادا بکنم یا بزارم رزومم قوی تر بشه؟

Junior Member meghili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science, TMU

دوستان الان (اواخر سپتامبر و اوایل آگوست) دیره برای ایمیل زدن؟ چندتا از استادا به من گفتن که پوزیشن خالی ندارن، کسایی که کارشون خیلی به من شبیه بود و امیدوار بودم قبول کنن.
    چه جوری میتونم بپرسم که حتی برای سال بعدش اگه پوزیشن خالی داشته باشن منو در نظر بگیرن؟ اصلا همچین چیزی معمول هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meghili نمایش پست ها
    دوستان الان (اواخر سپتامبر و اوایل آگوست) دیره برای ایمیل زدن؟ چندتا از استادا به من گفتن که پوزیشن خالی ندارن، کسایی که کارشون خیلی به من شبیه بود و امیدوار بودم قبول کنن.
    چه جوری میتونم بپرسم که حتی برای سال بعدش اگه پوزیشن خالی داشته باشن منو در نظر بگیرن؟ اصلا همچین چیزی معمول هست؟
    اگه منظورتون برای پاییز 2015 هست که قطعا دیر نیست، حتی شاید برای بعضی از دانشگاه ها زود هم باشه. در مورد سال دیگه هم خوب طبیعتا سال دیگه باید صحبت بشه. نهایتا میتونید با استاد چنتا مکاتبه علمی بکنید که شناخته بشید و سال بعد کارتون راحت تر باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

با سلام به دوستان

یکی از اساتیدی که من باهاش تماس گرفتم از کانادا بهم گفته پوزیشن احتمالا دارم ولی توی مارس ایمیل بزن تا دقیق بدونم. به نظر شما اون موقع دیگه برا اپلای کردن و کارای ویزا دیر نیست؟

ممنون از پاسختون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaodise نمایش پست ها
    با سلام به دوستان

یکی از اساتیدی که من باهاش تماس گرفتم از کانادا بهم گفته پوزیشن احتمالا دارم ولی توی مارس ایمیل بزن تا دقیق بدونم. به نظر شما اون موقع دیگه برا اپلای کردن و کارای ویزا دیر نیست؟

ممنون از پاسختون
    سلام
    ایشون گفته ایمیل بزن. نگفته اپلای کن. شما میتونید اپلای کنید و حتی پذیرش هم بگیرید اما اونزمان به ایشون ایمیل بزنید اما تضمینی نیست که حتما بهتون فاند بده با این فرض باید اقدام کنید. اما میتوید این رو از خودشون هم بپرسید مثلا بگید پروسه ویزا کمی پیچیده است اونزمان برای چه ترمی مد نظرتونه؟ به هر حال به ددلاین دانشگاه هم باید توجه کنید.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member meghili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science, TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط so_zz3 نمایش پست ها
    اگه منظورتون برای پاییز 2015 هست که قطعا دیر نیست، حتی شاید برای بعضی از دانشگاه ها زود هم باشه. در مورد سال دیگه هم خوب طبیعتا سال دیگه باید صحبت بشه. نهایتا میتونید با استاد چنتا مکاتبه علمی بکنید که شناخته بشید و سال بعد کارتون راحت تر باشه.

میشه راجع به مکاتبه علمی با استاد ها بیشتر توضیح بدید
    ممنونم که وقت میذارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)