صفحه 161 از 702 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171211261661 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 7017

موضوع: اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

سلام من روز 5 شنبه با کریستین عزیز مصاحبه داشتم و خدارا شکر قبول شدم کریستین به نظر من آدم بسیار بسیار جدی و منطقی هست و من و همسرم واقعاً دوستش داریم اما در مورد بیمه و سوابق کاری خیلی سخت می گیره و باید کاملاً آماده دفاع از پروندتون باشین خواهشاً بی خیال این سوالای مزخرف که من خودم چندین سریشو حفظ کرده بودم ،بشین و تا اونجا که ممکنه در مورد کارتون حرفه ای و با تجربه برخورد کنید بزودی شرح مصاحیه ام را در وبلاگم می گذارم(www.quebecetmoi.blogfa.com) به امید خبر قبولی همه
    در ضمن پول را میشه 5شنبه به حساب ریخت اما فایل را نمیشه باز کرد ما روز 1 شنبه پول را واریز کردیم و توی صف سفارت وایسادیم تا نویت یدن بعد هم که مدارک را تحویل دادیم اما چون خیلی ها مثل من از 4شنبه و 5شنبه مونده بودن یه کم شلوغ بود
    سوالی بود در خدمتم
    ویرایش توسط sahar964 : February 15th, 2011 در ساعت 11:36 PM
    ارسال مدارک: 1/05/2010 دریافت مدارک: 03/05/2010 صدور فایل نامبر:13/06/2010
    تاریخ مصاحبه :10/02/2011 صدور فایل نامبر فدرال :13/02/2011 مدیکال:
    ده ماه گذشت....

Junior Member Aphrodite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Building Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    سلام چرا فقط سوالهاي تکراري در مورد بيمه پرسيده مي شه بيمه خيلي مهم نيست ديروز يکي از بچه ها اصلا بيمه نداشته و قبول شده پس خيلي استرس نداشته باشيد.........شانسيه ممکنه يه آفيسر گير بده يکي گير نده درست مثل اينکه يه آفيسر با ديد مثبت با سطح فرانسه شما کنار بياد يکي نه يا به چيزاي ديگه گير بده
    موافقم ..من دیگه کم کم دارم بیماری بیمه می گیرم !!
    به نظر من کسایی که از مصاحبه میان توی شرح مصاحبه فقط شرایطشون رو بنویسن از جمله اینکه بیمه داشتن یا نه ..
    تفسیر و توضیح اضافی استرس بقیه رو زیاد میکنه ..

Member
    رشته و دانشگاه
    Degré continu associé en électronique

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    سلام چرا فقط سوالهاي تکراري در مورد بيمه پرسيده مي شه بيمه خيلي مهم نيست ديروز يکي از بچه ها اصلا بيمه نداشته و قبول شده پس خيلي استرس نداشته باشيد.........شانسيه ممکنه يه آفيسر گير بده يکي گير نده درست مثل اينکه يه آفيسر با ديد مثبت با سطح فرانسه شما کنار بياد يکي نه يا به چيزاي ديگه گير بده
    واقعا خدا کنه اینجوری که شما میگی باشه من که به شدت روحیم خراب شده .امیدوارم زودتر یکی از دوستان بیاد بگه که به بیمش خیلی گیر ندادن
    ارسال مدارک:28/6/10(ARAMEX)دریافت مدارک توسط سفارت:30/06/10
    برداشت پول ار کردیت کارت:07/08/10تاریخ صدور فایل نامبر: 04/08/10دریافت از پست:25/08/10
    تاریخ مصاحبه:قدیم20/04/11جدید 07/06/11 جدیدتر
    14/12/11

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

با سلام
    من قبول شدم(من دارم نقل قول میکنم روز جمعه خودشان توضیح می دهند)
    مصاحبه ساعت دو بعد از ظهر بود ساعت یک از هتل امدم و تاکسی گرفتم و تاکسی سفارت را پیدا نکرد و دقیقا ساعت دو رسیدم و تا وارد شدم رفتم برای مصاحبه، ابتدا سلام کرد و همه مدارک کاری و تحصیلی و پاسپورت را خواست و پرسید چرا چهار سال سابقه فقط شش ماه بیمه داری که توضیح دادم که برای رشته صنایع غذایی فقط بخش خصوصی در ایران کار هست که بخش خصوصی کسی را بیمه نمیکنه و این شش ماه را هم برای استفاده از وام بیمه کردند اما فیش حقوقی هست که گفت نه ما کار غیر قانونی قبول نداریم و فقط همون شش ماه را پذیرفت. بعد گفت تو فرم زدی فود انجینیر هستی اما مدرکت علوم و صنایع غذایی هست که چند دقیقه توضیح دادم که ریز نمرات را ببینید با فود انجینیر کانادا یکی هست حرفم که تمام شد گفت شما فرانسویت خیلی قوی هست بعد گفت به انگلیسی از کبک بگو یه کم گفتم گفت شما بر عکس فرمت هستی انگلیسیت اصلا خوب نیست بعد گفت در مورد رشتت بگو در کبک که سوتی بزرگی دادم و گفتم استاندارد اف دی ای تحقیق کردم نشونش دادم افیسر هم گفت این استاندارد امریکاست نه کانادا که هیچی نتونستم بگم اما بازهم گفت فرانسویت فوق العادست و گفت کسی میشناسی در کبک که گفتم دوستم و کتاب کبک را نشونش دادم گفتم دوستم و این کتاب منو قانع کردن به کبک که گفت حالا قبولت کنم یا نه؟ گفتم قبول کن، گفت قبولی دختر جوان من هم امتیاز رو پرسیدم گفت 58، با تشکر از اپلای ابرود و بچه ها که خیلی استفاده کردم از اطلاعاتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    با سلام
    من قبول شدم(من دارم نقل قول میکنم روز جمعه خودشان توضیح می دهند)
    نقل قول نوشته اصلی توسط rozita نمایش پست ها
    با سپاس از تمام دوستای خوبم ، امیدوارم همه بتونن این لحظه رو تجربه کنن.
    من هم قبول شدم.
    جمعه برمیگردم و به سوالات احتمالی تون جواب میدم
    با آرزوی موفقیت برای همه
    دمشق.2011/02/15
    تبریک می گم به هر دوتون .
    لطفا یه توضیحات کاملی بدین که زبانها رو چند زده بودید و چند گرفتید .
    بیمه - سوالات - نمره ی انطباق پذیری - مدارک و کلا تمام جزییات
    ممنون.
    ویرایش توسط ebi.ebrahimi : February 16th, 2011 در ساعت 09:32 AM

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

چهار سال سابقه کار برده بودم که شش ماه بیمه داشتم از دو سال پیش اما فیش حقوقی یک سال اخیر رو هم داشتم اما فقط شش ماه سابقه کار رو قبول کرد،انگلیسی 9و9 فرانسه 8و8 زده بودم.(روز جمعه که خودشون امدن همه جزئیات رو میگن)

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    چهار سال سابقه کار برده بودم که شش ماه بیمه داشتم از دو سال پیش اما فیش حقوقی یک سال اخیر رو هم داشتم اما فقط شش ماه سابقه کار رو قبول کرد،انگلیسی 9و9 فرانسه 8و8 زده بودم.(روز جمعه که خودشون امدن همه جزئیات رو میگن)
    مثل اینکه شوخی شوخی این قضیه بیمه اجباری شده . بدبختی تو این دو هفته هر کی مطلب نوشته گفته که بیمه رو اجباری کردن. ما روببین داریم از یه کشور بی قانون فرار می کنیم .اونا هم شدن مثل اینا . دیگه کاملا سلیقه ای شده. یعنی چی یه سری قبلیها بدون بیمه همه سابقه کارشون قبول شده به ما که رسید کارمون شد غیر قانونی
    برداشت پول ار کردیت کارت:07/08/10تاریخ صدور فایل نامبر: 04/08/10دریافت از پست:25/08/10
    14/12/11

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    دوستان اين account قبلي منه كه تازه از مسدود بودن خارج شده ! منم مجبور بودم كه از merinaa استفاده كنم.يه مطلب مهم ديگه:
    دوستان اينقدر به اين بيمه گير نديد، بجاش فرانستونو قوي كنين. راز موفقيت در همينه باور كنيد!!!
    حرفتو قبول دارم ولی این حرف واسه 2 هفته پیش قابل قبول بود الان دیگه هیچ توجیه رو هم مثل اینکه قبول نمی کنن. تنها نکته مثبت اینه که همه کسایی که به این موضوع اشاره کردن قبول شدن و کم کردن سابقه کار دلیل بر رد شدن نبوده. امیدورام این شانس وجود داشته باشه که کسی مثل من که به امتیاز سابقه احتیاج دارم بهم بده
    14/12/11

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان عزيز سلام
    تاپيك جديدي ايجاد شده با نام «مسائل مربوط به بيمه»:
    در اين تاپيك مسائل مربوط به بيمه (به طور خاص) بحث ميشه!
    به دليل اينكه تاپيك مدارك و گواهي سابقه كار به اندازه كافي شلوغ هست، فعلا بحث بيمه رو مجزا كرديم!
    خواهشمنديم از ايجاد و تقويت جو استرس جلوگيري كنيد و به واقع دنبال راه حل مناسب براي مسائل، مشكلات و چالشهاي جديد در روند مصاحبه باشيد
    موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

با سلام خدمت دوستان و خوانندگان محترم.
    اول از همه خیلی خوشحالم که این تاپیک باز داغ شد و دوستان از مصاحبه هاشون تعریف میکنند و خبرهای خوب از دمشق میرسه.
    دوم از دوستانی که به مصاحبه تشریف میبرند و قبول و یا خدای نکرده رد میشوند خواهش میکنم اطلاعات ویزانماشون رو ارسال کنند تا ویزانما بروز بشه.
    سوم دوستان در هنگام ارسال اطلاعات ستونهای دیگر رو هم نگاه بیاندازند و تنها به ارسال تاریخ ثبت فایل فدرال اکتفا نکنند و اگر اطلاعات دیگه ای از مصاحبه و یا امتیازات دارند لطف کنند اونها رو هم ارسال کنند.
    چهارم فایل ویزانمای تا به امروز بروز شده رو برای دانلود گذاشتم. دوستانی که مشکل در مشاهده ویزانما دارند میتونند از امضای بنده اقدام به دانلود کنند. در ضمن ویزانما جدیدا تحت تاثیر ف ی لترینگ قرار گرفته و اگه دیدید مشاهده نمیتونید بکنید با استفاده از ف ی لتر شکن صفحه مربوطه رو باز کنید.
    پنجم از دوستان و خوانندگان محترم میخواهیم ویزانما رو به دوستانشون هم معرفی کنند تا اونها هم اطلاعاتشون رو برای استفاده دیگران به اشتراک بگذارند. روزانه 4 الی 5 نفر ایرانی در دمشق مصاحبه داره و تنها نفرات اندکی از این عزیزان اطلاعاتشون در ویزانما درج شده.

به امید موفقیت تمامی دوستان در بخشهای مختلف پروسه مهاجرت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)