نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام دوستان.من کارشناسی معماری با معدل بالا از دانشگاه ازاد تهران مرکز دارم.میخواستم برای پایان نامم به اساتید ایمیل بزنم که در انتخاب موضوع به من کمک کنند و از این طریق کم کم با استاد در ارتباط باشم و پذیرش بگیرم.میخواستم ببینم همچین چیزی امکان پذیر هست و چه ایمیلی باید بهشون بزنم؟
    ممنون که جواب میدید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام من اولا به شما تبریک میگویم که از الان در دوره کارشناسی به فکر کار جدی و با کیفیت هستید. این خیلی عالی است.

سوال شما: بلی امکان پذیر هست. ولی خیلی شاید راحت نباشد. به خاطر اینکه شاید اساتید کمی باشند که علاقه نشان بدهند و شما باید خیلی جستجو و تلاش کنید تا فردی را پیدا کنید که حاضر باشد وقت بگذارد و کمک کند.

در هر صورت مسیر این است: فکرتان برای پایان نامه را بسط دهید. معمولا با یک سوال خیلی دوستان شروع میکنند. ادبیات مربوط و چهارچوب علمی کارتان را خوب مطالعه کنید. آنها را روشن و واضح بنویسید. اول با دوستانتان افکارتان را طرح کنید بخواهید متن اولیه را ببینند سوالهایی که به ذهن آنها میرسد را جواب بدهید.

با اساتید فعلی وارد صحبت شوید و نظر آنها را بگیرید و اعمال کنید.

از اساتید فعلی مشورت بگیرید در ارتباط با افرادی که ممکن است جایی در دنیا حاضر باشند کمک کنند.

خودتان هم جستجو کنید و متن را بفرستید و نظرات را بگیرید....تا آخر کار.

در این مقطع کار مشکلی خواهد بود. ولی تلاشتان چه به نتیجه برای پایان نامه برسد چه نرسد بسیار برای یادگیری راه و چاهها در ادامه تحصیلاتتان موثر است.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman_g نمایش پست ها
    سلام دوستان.من کارشناسی معماری با معدل بالا از دانشگاه ازاد تهران مرکز دارم.میخواستم برای پایان نامم به اساتید ایمیل بزنم که در انتخاب موضوع به من کمک کنند و از این طریق کم کم با استاد در ارتباط باشم و پذیرش بگیرم.میخواستم ببینم همچین چیزی امکان پذیر هست و چه ایمیلی باید بهشون بزنم؟
    ممنون که جواب میدید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید