نقل قول نوشته اصلی توسط amir65 نمایش پست ها
ببخشید وقتی صحبت از دارو می کنین، شامل قرصای مکمل هم میشه؟ من بیماری خاصی ندارم ولی زیاد مکمل استفاده می کنم.
مثلا مولتی ویتامین، گلوکزامین، قرصای آنتی اکسیدان، ملاتونین و... اینجور چیزا هم ورودش ممنوعه؟
اینا رو تو سوپر مارکتای اینجا هم می تونین بخرین ( به شخصه امگا3 و گلوکزآمین رو ارزونتر از ایران خریدم). اما در مورد بحث ممنوعیت دارو:
ببینید توی هواپیما یه ساعت مونده به مقصدتون برسین به شما یه کارتهایی می دن که ازتون خواسته شده اگه دارو ، مواد خوراکی یا گیاهی و حیوانی وارد کردین اعلام کنین. بعد کسانی که اعلام کردن باید اون چیز رو به آفیسر نشون بدن. نکته اش اینه که من نوشتم با خودم دارو آوردم و مواد غذایی ( میوه خشک و شکلات و زعفرون و چند جور ادویه بسته بندی شده که مادرم به زور گذاشته بود تو کیفم) و مواد حیوانی ( یه سری چیزایی که از جنس صدفه). بعد بهم گفتن برو اونجا نشون بده و آفیسر مربوطه اصلا از من نخواست دارو ها رو نشون بدم، یه فرم از پیش پرینت شده داد که یعنی این دارو باید واسه مصرف شخصیت باشه و بعد هم فقط میوه خشک بسته بندیه رو انداخت آشغالی. در حالیکه مثلا این صدفه یا این بادومای رو شکلاته خطرناکتر بود واسه محیط زیست. مساله اینه که به قیافه اتون نگاه می کنند و کلا بگیر نگیر داره.

پ.ن: از این تریبون بهره می گیرم اعلام می کنم برادرا خواهرا، اگه شک دارین declare کنین. اینا شبا شرح قهرمانیهاشون در ردیابی ژآمبون گوشت تو کیف مسافر آمریکایی رو تو تلویزیون با افتخار نشون می دن. یعنی خیلی حساسند اما وقتی Declare می کنین خیلی برخوردشون خوب میشه. از اون سگهایی هم که میآد دور و بر پاتون که چمدونتون رو بو کنه، نترسین. دنبال غذا و مواد و اینا می گرده. با شما کاری نداره.