نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 990 از 1841 نخستنخست ... 4908909409809819829839849859869879889899909919929939949959969979989991000104010901490 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,891 تا 9,900 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

دوستان تو نامه این متن رو میزنن تا چند وقت بعد نمیشه اقدام کرد ؟

You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and can demonstrate that your
    situation meets the requirements. All new applications must be accompanied by a new processing fee.

You are a member of an inadmissible class of persons described in the Immigration and Refugee
    Protection Act. As a result, you are inadmissible to Canada pursuant to the following Section(s):

Section 40(1)(a): For directly or indirectly misrepresenting or withholding material facts relating to a
    relevant matter that induces or could induce an error in the administration of this Act;

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط nedy نمایش پست ها
    اصلاً تراک نامبری نمیاد که. پروندتون آنلاین خودش استاتوس داره. فقط اون قسمت که نوشته We need your fingerprints عوض میشه به اینکه We do not need. همین.
    برای من ایمیل زدن تراک نامبرمو بهم دادن هرچند تو اون رسید بایومتریک هم بود ،و وقتی وضعیتمو چک کردم گفته پروسه اتون شروع شده و پرونده به مسکو ارسال شده ،

Member
    رشته و دانشگاه
    Lakehead University

نقل قول نوشته اصلی توسط GodForEver نمایش پست ها
    دوستان تو نامه این متن رو میزنن تا چند وقت بعد نمیشه اقدام کرد ؟

You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and can demonstrate that your
    situation meets the requirements. All new applications must be accompanied by a new processing fee.

You are a member of an inadmissible class of persons described in the Immigration and Refugee
    Protection Act. As a result, you are inadmissible to Canada pursuant to the following Section(s):

Section 40(1)(a): For directly or indirectly misrepresenting or withholding material facts relating to a
    relevant matter that induces or could induce an error in the administration of this Act;
    شما مگه اطلاعات خلاف واقع ارائه کرده بودین؟ اگه اینجوریه و Misrepresentation واستون اعلام شده که 5 سال منع ورود میشین به کانادا.

Junior Member

سلام دوستان من برای ویزای توریستی اپلای کردم سوال من در مورد بیومتریگه
    1- در کدو بخش از سایت می تونم در مورد تجربه دوستان دیگه اطلاعات بگیرم؟کدوم ادرس؟
    من بدلیل سفری که به دبی دارم می خوام در دبی بیومتریک انجام بدم مشکلی در این مورد هست؟
    Member
    رشته و دانشگاه
    Lakehead University

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid000 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای ویزای توریستی اپلای کردم سوال من در مورد بیومتریگه
    1- در کدو بخش از سایت می تونم در مورد تجربه دوستان دیگه اطلاعات بگیرم؟کدوم ادرس؟
    من بدلیل سفری که به دبی دارم می خوام در دبی بیومتریک انجام بدم مشکلی در این مورد هست؟
    سلام. نه چه مشکلی باشه؟ مختارید هر جا که دوس دارید بیومتریک رو انجام بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nedy نمایش پست ها
    شما مگه اطلاعات خلاف واقع ارائه کرده بودین؟ اگه اینجوریه و Misrepresentation واستون اعلام شده که 5 سال منع ورود میشین به کانادا.
    پس منظورشون از این قسمت چیه ؟

اگر 5 سال هست چرا این متن رو فرستادن ؟

دوستان عزيز من قديم وقتي فايل توريستي رو سابميت و پرداخت ميكردم ظرف ٥ دقيقه سه تا نامه ميگرفتم كه بايومتريك هم جزوش بود. امروز سابميت جديدي انجام دادم ، بعده يكساعت نامه پرداخت و فقط گرفتم . الان ٥ ساعت ميگذره هنوز فايل نامبر و نامه بايومتريك هم نگرفتم . جديدا اينجوري شده ؟؟ طبيعيه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط GodForEver نمایش پست ها
    پس منظورشون از این قسمت چیه ؟

اگر 5 سال هست چرا این متن رو فرستادن ؟
    دوست عزيز ميشه بفرماييد علت دريافت اين نامه اعلام ويزاي غي واقعي بوده يا مثلا دلايل سفري كه نادرست بيان شده ؟

سلام دوستان
    تو فرم IMM 5257 اگر مادرم خونه دار باشه، تو قسمت سابقه کاری چی باید زد؟ میشه خالی گذاشتش؟
    ممنون

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو فرم IMM 5257 اگر مادرم خونه دار باشه، تو قسمت سابقه کاری چی باید زد؟ میشه خالی گذاشتش؟
    ممنون
    سلام
    خیر نمیشه خالی بگذارید بجای شغل HOUSEWIFE بزنید و تاریخ هم که مشخص هست فقط EMPLOYER رو بزنید N/A

راستی الان از دوستان کسی ویزای توریستی اخیرا گرفته بگه چقدر طول کشید ؟ بعد از روز بیومتریک، یک حسابی دستمون بیاد خیلی استرس نکشیم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)