صفحه 30 از 45 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

Junior Member spaced1 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

دوستان
    علوم پزشکی مشهد برای مهر و موم کردن هر مدرک 100 هزار تومان می گیره؟ من قبلا هزینه ای نمیدادم میخواستم ببینم تغییری کرده قوانین اخیرا؟!

Junior Member CJAR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان

لطفا يك نفر توضيح دهد منظور از مهر و موم كردن دقيقا چيست؟
    دانشگاه ما هيچ كدام از اين مراحل كه عبارت از مهر و موم كردن و يا پست كردن مدارك است انجام نمي دهد. فقط ريز نمرات فارسي را مي دهد. من داده ام دارالترجمه رسمي ترجمه كرده و مهر دادگستري و وزارت علوم و...خورده است. حالا براي مهر و موم كردن آن ها چه كنم؟؟
    آيا مي شود مدارك را ببرم دانشكده تا در پاكت مخصوص دانشگاه بگذارند و بعد رئيس دانشكده درب پاكت را امضا كرده و مهر دانشكده را بزند و بعد درب پاكت را با چسب ببندم؟ آيا اين همان مهر و موم است؟؟

و ديگر اينكه براي پست آن، آيا مي شود اين پاكتي را كه دانشكده مثلا مهر و موم كرده، خودم دوباره در يك پاكت پستي مخصوص محصولات ارسالي در اداره ي پست بگذارم و با نوشتن آدرس دانشگاه مبدا در پشت آن ، آن را به دانشگاه مقصد ارسال كنم؟؟ آيا اين طوري Official و sign and seal مي شود؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط CJAR نمایش پست ها
    سلام دوستان

لطفا يك نفر توضيح دهد منظور از مهر و موم كردن دقيقا چيست؟
    دانشگاه ما هيچ كدام از اين مراحل كه عبارت از مهر و موم كردن و يا پست كردن مدارك است انجام نمي دهد. فقط ريز نمرات فارسي را مي دهد. من داده ام دارالترجمه رسمي ترجمه كرده و مهر دادگستري و وزارت علوم و...خورده است. حالا براي مهر و موم كردن آن ها چه كنم؟؟
    آيا مي شود مدارك را ببرم دانشكده تا در پاكت مخصوص دانشگاه بگذارند و بعد رئيس دانشكده درب پاكت را امضا كرده و مهر دانشكده را بزند و بعد درب پاكت را با چسب ببندم؟ آيا اين همان مهر و موم است؟؟

و ديگر اينكه براي پست آن، آيا مي شود اين پاكتي را كه دانشكده مثلا مهر و موم كرده، خودم دوباره در يك پاكت پستي مخصوص محصولات ارسالي در اداره ي پست بگذارم و با نوشتن آدرس دانشگاه مبدا در پشت آن ، آن را به دانشگاه مقصد ارسال كنم؟؟ آيا اين طوري Official و sign and seal مي شود؟؟
    سلام

1- تعریف مهر و موم همینی هست که گفتید...

2- اولا روی پاکت دانشگاه که حتما باید آدرس دانشگاه نوشته بشه...
    اگر روی پاکت بیرونی هم آدرس فرستنده از طرف دانشگاه باشه، قطعا موردی نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

سلام
    دوستان دانشگاه تهرانی من یه سوال دارم. کمکم کنید ممنون می شم.
    من دانشنامم به دستم رسیده. حالا اگر توی سایت درخواست ریز نمره رسمی انگلیسی بدم و دانشنامم هم ترجمه ی رسمیشو انجام بدم، کل این دوتا مدرک باید به صورت مهروموم شده ارسال بشه؟ یعنی من ترجمه ی دانشناممو می برم دانشگاه تهران با اون ریز نمره رسمی انگلیسی که حاضر کردن برام، باهم تو پاکت میذارنو مهر می کنن؟
    ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام
    دوستان دانشگاه تهرانی من یه سوال دارم. کمکم کنید ممنون می شم.
    من دانشنامم به دستم رسیده. حالا اگر توی سایت درخواست ریز نمره رسمی انگلیسی بدم و دانشنامم هم ترجمه ی رسمیشو انجام بدم، کل این دوتا مدرک باید به صورت مهروموم شده ارسال بشه؟ یعنی من ترجمه ی دانشناممو می برم دانشگاه تهران با اون ریز نمره رسمی انگلیسی که حاضر کردن برام، باهم تو پاکت میذارنو مهر می کنن؟
    دوست عزیز
    قاعدتا همینطوره و این کارو قسمت روابط بین الملل دانشگاه باید انجام بده
    دانشگاه خواجه نصیر رو که میدونم همینه داستانش
    احتمالا تهران هم همین باشه
    توی پاکت انگلیسی دانشگاه گذاشته میشه و روی مرزهای پاکت مهر روابط بین الملل یا مهر انگلیسی دانشگاه میخوره
    مهر و موم میشه
    و به شما داده میشه که پستش کنید برای جایی که مورد نظرتونه

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط spaced1 نمایش پست ها
    دوستان
    علوم پزشکی مشهد برای مهر و موم کردن هر مدرک 100 هزار تومان می گیره؟ من قبلا هزینه ای نمیدادم میخواستم ببینم تغییری کرده قوانین اخیرا؟!

دوست عزیز
    گرفتن همچین هزینه ای بعید به نظز میرسه!
    قاعدتا برای مهر و موم نباید هزینه ای گرفته بشه و من خیلی از دانشگاه های تهران رو میدونم مثلا که هزنیه ای نمیگیرن
    خیلی بگیرن باید هزینه پاکت رو بگیرن ولی بازم نباید 100 هزار تومانی باشه هزینه!
    حالا باز خودتون بپرسید از دانشگاه تا مطمئن بشید

موفق باشید

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پاکتی که دانشگاه ریزنمرات رو در اون میزاره بعد از ترجمه، پاکت انگلیسی هست یا فارسی؟
    ممنون.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    پاکتی که دانشگاه ریزنمرات رو در اون میزاره بعد از ترجمه، پاکت انگلیسی هست یا فارسی؟
    ممنون.
    پاکت رو بخش روابط بین الملل دانشگاه میده و قاعدتا باید انگلیسی باشه و هست
    ولی دلیل نمیشه اطلاعات فارسی روش نباشه. ولی به هر حال استایل کلی پاکت و مهر های روش انگلیسی خواهد بود

موفق باشید

Junior Member

سلام
    دوستان من یه سوال دارم:
    من لیسانسم دانشگاه آزاد و فوق لیسانسم دانشگاه دولتی هست. حالا میخواستم بدونم برای فرستادن مدارکم باید هر کدوم از مدارک رو جدا از هم بفرستم؟ یعنی دانشگاه آزاد برای خودش بفرسته و دانشگاه دولتی برای خودش؟ یا اینکه میتونم از یکی از اونها بخوام که همه مدارک رو یک جا بفرسته؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sr_987 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه سوال دارم:
    من لیسانسم دانشگاه آزاد و فوق لیسانسم دانشگاه دولتی هست. حالا میخواستم بدونم برای فرستادن مدارکم باید هر کدوم از مدارک رو جدا از هم بفرستم؟ یعنی دانشگاه آزاد برای خودش بفرسته و دانشگاه دولتی برای خودش؟ یا اینکه میتونم از یکی از اونها بخوام که همه مدارک رو یک جا بفرسته؟
    با تشکر
    اگر دانشگاه ارشدت قبول می کنه می تونی هر دو تا رو توی یک پاکت بذاری و بفرستی و گرنه باید جدا جدا بفرستی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)