صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: apply after deadline

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض apply after deadline

سلام
    آیا میشه اگه استاد بخواد بعد از apply, deadline کرد؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : apply after deadline

آره من این کارو کردم و جواب هم گرفتم. تجربه من اینه که کلا هرچی استاد بگه تمومه. این که میگن facaulty of graduate باید قبول کنه خیلی جدی نیست!

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

حتی اگه نمره TOEFL یا GRE هم کمتر از می نی مم باشه اگه استاد بخواد می تونه قبول کنه؟ یا در این حالت پذیرش مشروط می دن؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

بنا بر تجربه شخصی من از نمره تافل و GRE ( واقعا حداقل gre هم مهم است!) نمیگذرند! حتی خیلی وقتها خود استادا هم به نمره تافل حساسند. البته ممکنه پذیرش مشروط بدند.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من اوایل مهر خیلی دنبال این موضوع بودم و واسه همین خودم دست به کار شدم و به یک سری دانشگاه میل زدم که مثلا Total GRE رو مینیمم 1250 میخواستن و من میدونستم حدود 1150 میارم و یا تافل 600 میخواستن و من کمتر بودم. نهایت این شد که وقتی به دپارتمانها میل میزدم اکثرا میل من رو به Graduate Advisor فروارد میکردن تا اون جواب بده. میتونم بگم جوابی که تو همه حالتها گرفتم (دانشگاههای آمریکا) این بود که شما اگه شرایطت خوب باشه ما میتونیم از این موضوع کاملا صرفنظر کنیم و این حالت بارها تو دپارتمان ما اتفاق افتاده. پس حقیقت این هست که بستگی به سایر شرایطتون مثل معدل و مقاله و ... داره. اگه یه استاد بخواد میتونه راحت تو این موارد بهتون کمک کنه ولی واقعیت این هست که یک استاد ممکن هست از نمره verbal بگذره و کمکتون بکنه ولی خوب معمولا حتی اگه سایر شرایطتون هم خوب باشه ولی نمره Quantitative کم باشه استاد حاضر نمیشه در این زمینه به شما کمک کنه. در ضمن در این حالتها گفتن پذیرش قطعی هست و نه مشروط.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

سلام
    راستش من 28 دسامبر واسه عمل آپاندیس بستری شدم و یه عالمه ددلاین ها رو از دست دادم
    به نظر شما چیکار باید بکنم ؟ صحبت با grad. office فایده ها داره ؟

سلام دوست عزیز.... بلا به دور... سلامتی از هر چیزی که فکر کنی مهم تره... زیاد نگران ددلاین ها نباش.
    اما حتما با آفیس دانشگاه ها در ارتباط باش. ولی این امید را نداشته باش که همه دانشگاه های مد نظر شما این شانس را بدن که بعد از ددلاین اپلای کنید... اما مواردی هم وجود داره....
    در غیر این صورت دنبال دانشگاه هایی باش که هنوز فرصت دارن. موفق باشید
    Life salutes you when you make others happy

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh1361
    سلام
    راستش من 28 دسامبر واسه عمل آپاندیس بستری شدم و یه عالمه ددلاین ها رو از دست دادم
    به نظر شما چیکار باید بکنم ؟ صحبت با grad. office فایده ها داره ؟
    سلام بیش از 80 درصد ددلاین ها 15 ژانویه و بعد از اون هست. نگران مورد های از دست رفته نباشید و به فکر باقی دانشگا ها باشید. اما به هر حال با graduate office مکاتبه کنید و مشکلتون رو بگید. من خودم تو یه مورد 15 روز بعد از ددلاین اپلای کردم و application منو قبول کردن. البته قبلا به graduate office میل زده بودم و اونا ok رو دادن.

Hi guys, I have applied and paid online. I have also sent my dox . What if my references submit their recom a few days later after the deadline
    what if my official reports from ets be in graduet office a few days after deadline??
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory
    Hi guys, I have applied and paid online. I have also sent my dox . What if my references submit their recom a few days later after the deadline
    what if my official reports from ets be in graduet office a few days after deadline??
    In fact a few days make no problem. If you have submitted your online application, they will wait for your grades and transcripts a few days.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)