صفحه 142 از 171 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد:
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام دوستان، به نظر می رسه که به همه دارن سینگل می دن یه مدته

دوستان یه سوال

من برای دکتری پذیرش با TA دارم. از مسئول Graduate office که خواستم برام یه RP و یه نامه بنویسه که این به اطلاعات حساس دسترسی نداره.
    ایشون هم یه نامه نوشته که این آقا TA هست، وظایف TA رو گفته، گفته اگه RA بشه هم کارای تحقیقاتیش freely published میشه و دسترسی به تکنولوژی های حساس نداره، و همین طور گفته که طرف به خاطر معدل و ریکامندیشن هاش و Test score هاش اینجا پذیرفته شده...
    حالا به نظر من که این research plan نیست...از طرفی من که هنوز RA نیستم مشخص نیست رو چی قراره کار کنم...
    -حالا نمیدونم همین این به عنوان RP کفایت میکنه؟
    -یا ازشون بخوام یکم تخصصی تر بنویسن که قراره چی کار بکنم؟
    -اگر کسی با داشتن TA ، نمونه research plan داره، خیلی ممنون میشم که به من توضیح بده چه جوری نوشته شده یا برام ارسالش کنه...

با سپاس

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix نمایش پست ها
    سلام دوستان، به نظر می رسه که به همه دارن سینگل می دن یه مدته
    بله از اول اکتبر به همه سینگل دادن اما باز هم به نظر من عشق آباد بهترین سفارته... چون خیلی خیلی کم ریجکت میکنه و اکثر بچه ها رو هم 2 هفته ای کلیر میکنه
    سفرنامه عشق آباد

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabz7490 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال

من برای دکتری پذیرش با TA دارم. از مسئول Graduate office که خواستم برام یه RP و یه نامه بنویسه که این به اطلاعات حساس دسترسی نداره.
    ایشون هم یه نامه نوشته که این آقا TA هست، وظایف TA رو گفته، گفته اگه RA بشه هم کارای تحقیقاتیش freely published میشه و دسترسی به تکنولوژی های حساس نداره، و همین طور گفته که طرف به خاطر معدل و ریکامندیشن هاش و Test score هاش اینجا پذیرفته شده...
    حالا به نظر من که این research plan نیست...از طرفی من که هنوز RA نیستم مشخص نیست رو چی قراره کار کنم...
    -حالا نمیدونم همین این به عنوان RP کفایت میکنه؟
    -یا ازشون بخوام یکم تخصصی تر بنویسن که قراره چی کار بکنم؟
    -اگر کسی با داشتن TA ، نمونه research plan داره، خیلی ممنون میشم که به من توضیح بده چه جوری نوشته شده یا برام ارسالش کنه...

با سپاس
    داشتن RP اجباری نیست (خود من هم TA بودم و RP نداشتم) اما اگه ببرید بهتره و باعث میشه کلیرنس کوتاهتری داشته باشید
    به نظر من این نامه ای که براتون نوشته خوبه
    سفرنامه عشق آباد

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    داشتن RP اجباری نیست (خود من هم TA بودم و RP نداشتم) اما اگه ببرید بهتره و باعث میشه کلیرنس کوتاهتری داشته باشید
    به نظر من این نامه ای که براتون نوشته خوبه
    دقیقا مساله من هم همین کلیرنس طولانی...چون من 20 نوامبر مصاحبمه و 31 dec هم باید دانشگاه باشم...
    با این حساب اگه از استاده بخوام که به طور کلی یه مقدار تخصصی تر بنویسه شاید این کار کمکم کنه شاید به ترمم برسم؟
    راستی من یه سوال دیگه هم داشتم...
    من با اعتماد بنفس هنوز مصاحبه نرفته رفتم برای 29 dec بلیط خریدم...به نظرت نشون دادن بلیط به افیسر ممکنه نتیجه داشته باشه؟ یا اصلن ممکنه بدتر کنه شرایطو؟

باز هم ممنون

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

دقیقا مساله من هم همین کلیرنس طولانی...چون من 20 نوامبر مصاحبمه و 31 dec هم باید دانشگاه باشم...
    با این حساب اگه از استاده بخوام که به طور کلی یه مقدار تخصصی تر بنویسه شاید این کار کمکم کنه شاید به ترمم برسم؟
    راستی من یه سوال دیگه هم داشتم...
    من با اعتماد بنفس هنوز مصاحبه نرفته رفتم برای 29 dec بلیط خریدم...به نظرت نشون دادن بلیط به افیسر ممکنه نتیجه داشته باشه؟ یا اصلن ممکنه بدتر کنه شرایطو؟

باز هم ممنون
    عشق آباد چون اکثر بچه ها رو 2 هفته ای کلیر میکنه اصلا جای نگرانی نیست ما هم که 2 جولای مصاحبه داشتیم یعنی 1.5 ماه قبل از شروع کلاسها از 17 نفر 15 نفر دو هفته ای کلیر شدن
    در مورد بلیط هم کار خوبی کردید که گرفتید چون روز به روز گرون تر میشه درضمن اگه ترکیش گرفته باشید و خدای نکرده کلیر نشدید تا 24 ساعت قبل از پرواز می تونید بدون جریمه کنسل کنید
    سفرنامه عشق آباد

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    عشق آباد چون اکثر بچه ها رو 2 هفته ای کلیر میکنه اصلا جای نگرانی نیست ما هم که 2 جولای مصاحبه داشتیم یعنی 1.5 ماه قبل از شروع کلاسها از 17 نفر 15 نفر دو هفته ای کلیر شدن
    در مورد بلیط هم کار خوبی کردید که گرفتید چون روز به روز گرون تر میشه درضمن اگه ترکیش گرفته باشید و خدای نکرده کلیر نشدید تا 24 ساعت قبل از پرواز می تونید بدون جریمه کنسل کنید
    خیلی ممنون از دلگرمیتون...
    نه متاسفانه Lufthansa گرفتم که 120$ جریمه داره...
    ببخشید فقط متوحه نشدم،نشون دادن بلیط به افیسر رو توصیه میکنید؟

سلام یک سوال من 10 روز 2 بار ایمیل زدم واسه وقت سفارت جوابی نیومده نگران هستم باید چقدر صبر کنم؟؟

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

خیلی ممنون از دلگرمیتون...
    نه متاسفانه Lufthansa گرفتم که 120$ جریمه داره...
    ببخشید فقط متوحه نشدم،نشون دادن بلیط به افیسر رو توصیه میکنید؟
    والا نمی دونم اما فک نکنم تاثیری داشته باشه چون خود آفیسر میدونه کلاسای شما به زودی شروع میشه و حتی قبلا بچه ها که ازش پرسیده بودن گفته بود ما نهایت تلاشمون رو میکنیم که شما به موقع کلیر بشید...
    کلیرنس به خود شما بستگی داره اگه رزومتون معمولی باشه پرونده شما تو خود سفارت بررسی میشه و بعد از 10 روز کاری کلیر میشید اما اگه زمینه تحقیقاتیتون خاص باشه یا سربازی رفته باشید یا سابقه کار داشته باشید و ... پرونده شما میره واشینگتن و معمولا 2-1 ماه طول میکشه تا کلیر بشید البته تعداد کمی از بچه ها هم بودن که بیشتر از این طول کشیده
    سفرنامه عشق آباد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)